Autor Wątek: Koniec Lotrowej bajki  (Przeczytany 10330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline usagi

Koniec Lotrowej bajki
« dnia: Marzec 26, 2004, 07:31:18 pm »
Chlip, chlip pod koniec kwietnia drozeja modele do Lotra (głównie pudła) ma to na celu ujednolicenie cen produktów GW (akurat) tak wiec przykładowo Gobliny z Morii beda kosztowac 105 zl tak jak standardowy regiment do WFB. Informacja pochodzi z tego serwisu:

http://www.thelastalliance.com/index.php?pid=view_replies&thread_id=17127&forum_id=37

Offline Mr Hyde

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2004, 08:18:38 pm »
35 PLNow drozej?!?!?!?! :wall:  Czy oni... :wall: Chyba zaczne krasc ;)   :x

BTW teraz to dopiero oplaca sie kupowac gazetki. Chyba, ze one tez podrozeja... :(

Offline Neo

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2004, 08:32:22 pm »
Chyba kogoś powaliło.....
img][/img]

Offline Isembold

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2004, 08:44:08 pm »
No to fajnie...normalnie najgorsza wiadomosc jaka slyszlalem w tym miesiacu :(((
A juz sie przymierzalem do zakupu paczki Minas Tirith....tera bedzie sie trzeba ostro zastanowic... Miejmy tylko nadzieje, ze Polska bedac bardzo opoxnionym krajem, te podwyzki tez przyjmie z opoxnieniem ;p
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Jon

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2004, 09:43:16 pm »
Ta, k... jasne 105 zl za garsc plastiku:) jak Lotr zaczal sie sprzedawac to od razu podniesli ceny - tylko jak to wytlumacza - modeli w tych pudlach jest chyba tyle samo (regimenty do battla i pudla do Lotra), dodatkowo lotrowe sa mniesze - dlaczego ta sama cena?

Offline Maximus

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2004, 09:52:16 pm »
Nie martwcie się- Polska jest zacofana i to o 6 lat....ale świetlnych jak powiedział pewien koleś który był na wizytacji w naszej szkole....ale i tak jak coś drożeje to my jestesmy pierwsi w podnoszeniu ceny. pewnie premier już zaciera ręce i wylicza ile zer przybędzie do skarbu państwa. Hmmm a może obecny premier już tego nie doczeka... ale nie o tym miało być. Podsumowując pomysł jest idiotyczny,, teraz kompletnie wykruszą się gracze którzy nie za bardzo kochają ten system. Gw spadnie sprzedaż i się okaże że Lotr zostanie wycofany jak Mordheim..ale to najczarniejszy scenariusz jaki może się zdarzyć...
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Ribald

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2004, 09:55:44 pm »
Kiedy robimy manifestację przed sejmem?
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline usagi

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2004, 10:03:51 pm »
Chyba pod siedzibą GW, to ich decyzja. Tym razem Polski rzad nie ma z tym nic wspolnego.

Offline Maximus

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2004, 10:05:54 pm »
Tu chyba nie chodzi o manifestacje przed sejmem bo jakbyś czytał ze zrozumieniem tekstu to GW podniesie ceny a nie nasz rząd. Tak już kompletnie poza tematem można by zrobić grupę ludzi lubiących pisać posty do 8 słów. To powinna byc elitarna grupa bo takich ludzi jest mało, napewno by się szymek4000 nadawał... Co wy na to..  :giggle: W kazdym razie juz lepiej nic nie mówić ....no coments....
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Lemartes

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 27, 2004, 09:03:43 am »
Wiecie co wam powiem
-niebojcie sie a wiecie dlaczego kiedys w moim miasteczku bylo troche rzeczy z GW i wiecie co
kazdy kosztowal okolo 70 zl -boxy no drozsze bylo WH40K ale mniejsza z tym mam nadziweje ze niepodskocza tak naraz ceny

Offline Rav-SD

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 27, 2004, 09:24:57 am »
Pożyjemy zobaczymy... W każdym bądz razie ja z LOTR-a nie zrezygnuje, czy będzie czy nie będzie podwyżki. Choć oczywiście wolałbym takowej uniknąc!!!
A premier a raczej minister finasów nawet pewnie nie wie o istnieniu czegoś takiego :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline szymek4000

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2004, 09:54:06 am »
Maximus co ty masz do mnie ty może niby nie zaczynałeś graćw lotra tylko urodziłeś się znawcą tej gry ja dopiero w to gram od 2 mięsiecy więc odczep sie ode mnie. :(  :(  :(  :(  :(
Byłem tam dniu klęski ludzi" Elrond

http://members.lycos.co.uk/dimithil/
Odzielne forum dla LOTRa

Offline Maximus

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 27, 2004, 11:05:10 am »
NIe mówie o umiejetnościach tylko o bezsensie pisania: Bojkot w sejmie czy tak jak było: "szkoda ze nie mam babci w Opolu" Ilość postów nie podniesie twoich umiejetności więc nie ma powodu pisania 5 słownych wiadomości. Poza tym nikogo się nie czepiam. :D
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Ribald

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 27, 2004, 12:29:48 pm »
Dobrze więc, co proponujesz zrobić by jakoś zapobiec tej podwyżce generale? Bo smęcić na forum każdy potrafi, a jak trzeba coś wymyśleć to las rąk jakby znika. A co do postów już greccy filozofowie odkryli, że w bezsensie najczęściej tkwi sens. I nie czyń casus belli z biednej babci z Opola:P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 27, 2004, 12:30:22 pm »
Heh no i premier chyba nie doczeka :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

 

anything