Autor Wątek: Eldarskie zapytanka  (Przeczytany 201574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline q.dla.ty

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 27, 2004, 01:33:09 pm »
tak tzn że można coś takiego wystawić? czy tak - że musi być to dokładnie taka broń jakiej używać chce?
zresztą przecież konwersje są dozwolone, a mi teoretycznie nie musi sie podobać model d-cannona
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline jachu_ka

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 27, 2004, 01:42:25 pm »
'tak' znaczy ze ja osobiscie nie mialbym nic przeciwko, zwlaszcza jesli ta vibre bys jakos skonwertowal :]

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline BORS

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 28, 2004, 07:31:36 am »
q.dla.t jak bedzie podobny zupelnie do niczego, a najmniej do vibro to powinien przejsć. :mrgreen:
Chyba ze bedziesz mial kilka D-cannon i kazdy inny. To wtedy mogą cie troche ścigać.
Najlepiej zeby kazdy rodzaj platworm sie cyms odroznial. Jak przeciwnikowi nie beda sie mylic to powinno byc spox.

Ja np. sam robie plasmaguny, lascannony i kilkaML do swojej armi i na turniejach nie było problemów .
[Podpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu] - Marsz Wolności Trwa

Offline q.dla.ty

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 28, 2004, 11:47:02 pm »
kolejne pytanie o D-Cannony (lub inne Support weapon Platform):
czy jak obsługa nie przejdzie pomyślnie testu Ld to czy w ślad za uciekającymi obsługantami "podąża" platforma, aby w następnej turze mogli strzelać (o ile sie opanują)? a może ona zostaje i następną turę poświęcają na dojście do niej i dopiero w kolejnej turze mogą strzelać?
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline BORS

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 29, 2004, 07:05:57 am »
obsługa zawsze MUSI być 2"(chyba?) od platwormy.
jak oddział ucieka to platworma za nim.
[Podpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu] - Marsz Wolności Trwa

Offline Macruss

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 29, 2004, 10:26:48 am »
Przy Mandrejkach jest napisane że zawsze są w coverze i zawsze uderzają pierwsze chyba szażujący przeciwnik ma granaty, czy to znaczy że Mandjerki atakujące kogoś w lesie, czy za coverem też zawsze atakują pierwsze? (przypominam że granaty w obronie nie działają)
i jestem studentem UW na wydziale Bibliotekoznawstwa :)
Bibliotekarze wszystkich krajów łączcie się!!!!!!

Offline BORS

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 29, 2004, 09:17:41 pm »
Cytat: "Macruss"
Przy Mandrejkach jest napisane że zawsze są w coverze i zawsze uderzają pierwsze chyba szażujący przeciwnik ma granaty, czy to znaczy że Mandjerki atakujące kogoś w lesie, czy za coverem też zawsze atakują pierwsze? (przypominam że granaty w obronie nie działają)

Niezła zagwostka. Jak na moj gust to walicie równoczesnie, w końcu obaj jesteście w caverze, ale nie dam głowy. :?
No chyba że masz granaty, bo w tedy walicie...
 jednocześnie?:P  :D
[Podpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu] - Marsz Wolności Trwa

Offline Macruss

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 31, 2004, 12:12:57 pm »
W Chapter Aprouved(czu jak to się pisze) na 2004 na stronie 86 też coś napisali Mandrejkach, ale nie pamiętam już o co chodziło, sprawdzę i dopiszę :) ....

Mam jeszcze jedno pytanie jak walczą jednostki które ZAWSZE walą pierwsze np. Banshi zaatakowane przez Madrejki lub przez Wytche( z narkotykiem nr4 - czyli zawsze walą pierwsze). Wydaje mi się że symultanicznie, ale słyszałem opinię że zgodnie z Inicjatywą, czy ktoś wie ?
i jestem studentem UW na wydziale Bibliotekoznawstwa :)
Bibliotekarze wszystkich krajów łączcie się!!!!!!

Offline sokles

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 31, 2004, 12:42:07 pm »
Sprzedaję sporą armijkę Eldarów, w zasadzie mam prawie wszystko co jest w kodeksie, wszystko pomalowane w barwach alaitocu (poziom różny, nie powala ale też nie masakruje na wejściu). Niedługo będę miał zdjęcia to podeśle jak kto chce. Ewentualni zainteresowani co mam i za ile (cena do negocjacji, sprzedaje pojedyncze figurki/oddziały) prosze o kontakt na maila (sokles@poczta.onet.pl) lub GG (1299633).

Dałbym to gdzie indziej ale nie ma na 40 właściwego tematu, a skoro tu o eldarskich rzeczach rozprawiacie to moze się kto znajdzie chętny.

pozdrawiam

Offline sokles

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 03, 2004, 12:53:44 pm »
Jakby kto był jednak zainteresowany mam już zdjęcia, chętnym wyśle na maila.

Offline Macruss

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 04, 2004, 12:02:49 pm »
Cytat: "Macruss"
W Chapter Aprouved(czu jak to się pisze) na 2004 na stronie 86 też coś napisali Mandrejkach, ale nie pamiętam już o co chodziło, sprawdzę i dopiszę :) ...


To było przypomnienie że granaty działają tylko w czasie ataku, a nigdy w obronie nawet jeśli posiadacz granatów został zaatakowany w coverze (np. przez Mandrejki lub coś ze ?Storm Callerem? )
Z tego wynika że Mandrejki zawsze atakują pierwsze( co turę a nie tylko w szarży) nawet jeśli walczą coverze (Chyba ze zostaną zaszarżowani przez kolesi z granatami).
Innymi słowy są to odchudzone Banshi z gorszym sejvem i bez power w.
i jestem studentem UW na wydziale Bibliotekoznawstwa :)
Bibliotekarze wszystkich krajów łączcie się!!!!!!

Offline Farseer

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 13, 2004, 03:38:48 pm »
Mam takie dwa małe pytanka
1. Czy mandiblaster u s. scorpionów trafia także w skimmery na 4+?
2. Czy runes of warding działa na force weapon bo jak pamietam opis to było tam coś o tym że trza wykonac psychic test.
Wydaje mi się że na oba pytania odpowiedz jest pozytywna ale wolę się upewnić :roll:
ylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności.

Offline jachu_ka

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 13, 2004, 05:38:17 pm »
z trafianiem na okreslony wynik jest tak, ze za kazdy atak rzucasz najpierw kostka- na 1-3 trafiasz na 4+, na 4-6 tylko na 6

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Farseer

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 26, 2004, 04:32:27 pm »
Aprpos pytanka o exarchę do swoopów i fleet of foot zgodnie z tym co jest napisane na stronie 49 Chapter approved w eldar Q&A exarch ten może korzystać z fleet of foot :lol:
ylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności.

Offline krawat

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 26, 2004, 04:36:54 pm »
to ladnie caly zespol teraz moze miec zasieg 24" z szarrza :o duzo jak na eldarow :roll: (chyba ze sie myle :bored: )
ZAPINAMY