Autor Wątek: Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów  (Przeczytany 5207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 11, 2004, 01:28:57 pm »
Cytat: "karol_konw"
Cytat: "chlopak-z-M"

To świetnie. M = www.Milestones.com?

A w przypadku orderu ponizej 100$ ile licza za przesylke. Zerknalem na ich liste, pelno tam opcji i nie jestem pewien, ktora jest ta wlasciwa.

Czy oni akceptuja polskie karty kredytowe? Niektore sklepy nie chca tego robic (marsimport np.)


przepraszam zza nie odpowiadaniae ale wlasnei robilem zakupy na M obnizka 40% sie wlasnei konczy
tak akceptuja ja place karta inteligo wiec luzzz


trzeba było zaczekać, pod koniec miesiąca ma być duża wakacyjna 50% na wiekszość tytułów

karty kredytowe akceptują do ich limitu, i zazwyczaj to nie ich wina tylko twojego banku, który jakiś tam limit ustalił

Offline Macias

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 11, 2004, 01:43:13 pm »
Cytat: "mykupyku"
Cytat: "Macias"
czy ja go pytalem o dokladne podanie zarobkow plus skany rozliczen podatkowych?nie ucz mnie kultury myku,bo zasade "nie wypada pytac o zarobki znam" i nie uwazam,zebym ja przekroczyl.spytalem go "gdzie pracuje" nie "ile zarabia"-czytaj dokladniej myku.
do twojego posta o umieraniu forum dorzuce jeszcze-trucie dupy w kwestiach malo istotnych :|



kultury nie uczę, ale na czytanie mojego posta ze zrozumieniem zwróce uwagę - ja w nim podważam logiczne przesłanki czynienia z pytania o zarobki braku kultury

i nikt dotychczas logicznie mi tego nie uzasadnił

I.Pietryka powołał sie na zwyczaj grzecznościowy opisany w ksiażce - zwyczaje sa różne, kiedys b ył taki co sie zwał "próba wody" - i wcale nie był logiczny

timof - ekstrapolował sobie zarobki do religi i wszystkiego co mu do głowy przyszło, bez logicznego uzasadnienia powiazania tegoż


no a ty maciasie odwrotnie w ogóle mnie zrozumiałeś, jakim cudem nie wiem
cholera,nie wiem,moze to zmeczenie materialu mozgowego sesja, moze to ze choroba mnie lapie,ale ja juz po porstu zdurnialem-dziekuje wszystkim za uwage, kanal macias tv robi sobie przerwe z przyczyn technicznych......eeee tam z technicznych-na exam trzeba wqwac....ide,ide....ide juz sobie no....ide juz....
ale o co chozi??????;)

Anonymous

  • Gość
Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 11, 2004, 01:45:49 pm »
Cytat: "Macias"
trzeba wqwac....ide,ide....ide juz sobie no....ide juz....
ale o co chozi??????;)


no idź już, d*** w rzece nie zawracaj :P
po drodze możesz sobie zamówienie klepnąć ;)

Offline Ireneusz Pietryka

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 11, 2004, 02:17:18 pm »
Cytat: "mykupyku"


i nikt dotychczas logicznie mi tego nie uzasadnił


I raczej nikomu się to nie uda. Z tej prostej przyczyny, że logicznie uzasadnić się tego nie da.
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

Offline burberry

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2004, 02:36:29 pm »
Dobrze, że wilk to przeniósł, bo się syf w temacie narobił. :)
A co do zarobków, ubolewam, że nie jeżdżę jaguarem, którego dostałem od taty, i że jeszcze nie pracuję też.
Moje hobby i skromną kolekcję utrzymuję z kieszonkowego i okazjonalnych prezentów od rodzinki.
Bóg Cię kocha

Offline konradkonrad

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 11, 2004, 05:59:03 pm »
Cytat: "Ireneusz Pietryka"
Cytat: "mykupyku"


i nikt dotychczas logicznie mi tego nie uzasadnił

I raczej nikomu się to nie uda. Z tej prostej przyczyny, że logicznie uzasadnić się tego nie da.

Ale tam. Masę rzeczy się da, od tego jest socjologia.  :)
Zresztą myślę, ze dla osób, które układają treść lojalek to żadna tajmenica.  :)

Co do dobrych obyczajów, to obstawiałbym, że to wariant takiej niepisanej reguły, że w rozmowach grzecznych i niezbyt intymnych unika się mówienia o rzeczach, które różnicują status rozmówców - o wieku, o dochodach, wykształceniu itp. - bo łatwo o kłopotliwą dla kogoś sytuację.

Offline Ireneusz Pietryka

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 11, 2004, 07:58:34 pm »
Cytat: "konradkonrad"

Ale tam. Masę rzeczy się da, od tego jest socjologia.  :)


Pewnie tak, przecież chodzi o tu o pewne nieakceptowane z obyczajowego punktu widzenia zachowanie.
Ale logika jakiej się domagał Mykupyku, czyli ta co powinna być wykładana na pierwszym roku na politechnice :lol:  (ad vocem pewnego Jego listu z Wraka) - tutaj zawodzi na całej linii.
Dziwnym trafem ta zabawna dyskuja prowadzi do wniosku, że tam jednak nie miejsce na wykłady z prawa ;)
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

Offline Macias

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 11, 2004, 09:34:19 pm »
Cytat: "konradkonrad"
Co do dobrych obyczajów, to obstawiałbym, że to wariant takiej niepisanej reguły, że w rozmowach grzecznych i niezbyt intymnych unika się mówienia o rzeczach, które różnicują status rozmówców - o wieku, o dochodach, wykształceniu itp. - bo łatwo o kłopotliwą dla kogoś sytuację.
tylko,ze ja ne pytalem o zarobki,tylko o miejsce pracy-a to nie jest lamanie dobrych obyczajow.dlatego nie wiem skad ten raban....

Offline Fenrir

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 13, 2004, 04:21:31 pm »
skoro juz wszyscy sobie wytlumaczyli co wypada, a co nie to ja sie zapytam - czy bylby ktos chetny z rejonu Katowic do zlozenia wspolnego zamowienia w Mile High ? Ja do wydania mam jedynie 26.25 $

Offline Karakon

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 13, 2004, 10:31:18 pm »
ja to zarabiam ok 300 zł netto (oczywiscie na papierze) a na komiksy jestem gotowy wydac 100 zł/ miesiac, choc ostatnio to ciezko mi to wywalic bo jakos   coraz mniej widze tytulow dla siebie (z czego sie cieszy moja zona) a ja ubolewam nad tym i jesli mam zaplacic 8 pln na jakis gniot z mandry to wole dac 5 na tytul z DK i byc tak samo zaspokojonym, a jaka przy tym oszczednosc 8)

Offline freshmaker

Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 26, 2004, 09:17:46 pm »
gdzie jest info o darmowej przesylce powyzej 100$ na milehigh? jakos nie moge sie tego doczytac. czy komiksy ktore sa tam sprzedawane sa uzywane czy moze 'near mint' to nowki?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Anonymous

  • Gość
Kupowanie oryginałów przez net a zarobki forumowiczów
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 26, 2004, 09:38:26 pm »
Cytat: "freshmaker"
gdzie jest info o darmowej przesylce powyzej 100$ na milehigh? jakos nie moge sie tego doczytac. czy komiksy ktore sa tam sprzedawane sa uzywane czy moze 'near mint' to nowki?

nir minty to praktycznie nowe badz po prostu nwoe komiksy
a o 100 dolarach i free szipingu to oni tam trabia na pewno w newsletterze
a gdzie na stronei?
w shiping info jak mniemam:)
ja wiem z newslettera

 

anything