Autor Wątek: Shrek 2  (Przeczytany 15397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ibrahim Ibn Erales

Shrek 2
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 05, 2004, 03:09:51 pm »
Byłem, widziałem. Jak dla mnie bez rewelacji. Inna srpawa, ze Ibralkontenta nei urzekła róneiż i pierwsza część... Ot taki tam sobie gag na gagu przetykany psedockliwymi scenami w których mamy współczuc losom zielonej paskudy z silicon graphicsa.




Choć sceny stylizowane na 'Cops' były absolutnei genialne... Uhahałem się po pachy... :lol:
 good friend will come and bail you out of jail... but a true friend will be sitting next to you saying "Damn.... that was fun!"

Offline adiego

Shrek 2
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 05, 2004, 03:43:40 pm »
Cytat: "PrettyFreak"
Nawet na dwie kolejne...


Podobno trojeczka robi sie juz 9 miesiecy, a czworka 3. Ciekawe, czy beda tak samo dobre jak dwie pierwsze;>
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline adiego

Shrek 2
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 05, 2004, 03:47:05 pm »
Cytat: "Ibrahim Ibn Erales"
Ot taki tam sobie gag na gagu przetykany psedockliwymi scenami w których mamy współczuc losom zielonej


I wlasnie ten gag na gagu - taka totalna parodia wszystkiego co zwiazane z bajkami - bardziej mi sie podobal niz jedynka. Mimo, ze moje poczucie humoru nei pozwolilo mi na to, aby smiac sie nieustatnie, to film mnie oczarowal i milo gfo wspominam.

Swietna antybajka, ktora zrozumieja starsi i mlodsi. Ale bardziej chyba starsi, bo sporo tutaj podtekstow;p Jak dla mnie, to ten film powstal glownie z mysla o starszej widowni. Genialnie tam jednak przemycono "cos" dla mlodszych. A moze jest odwrotnie???;)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Ibrahim Ibn Erales

Shrek 2
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 06, 2004, 12:16:49 am »
Też wydaje mi się, ze film straciłby bardzo dużo gdyby usunąć (czy uparcie nie odczytywać) owe podteksty kulturowe...
W sumie biedne dzieci... Muszą czuć się zażenowane kiedy starsi bracia czy rodzice ryczą ze śmeichu obserwując jakąś dziwaczną i mało smieszną scenę...

Choć tak naprawdę nie mam porównania - nie wiem z czego śmieja się 'normalne' dzieci (z damskiej bielizny?)...
 good friend will come and bail you out of jail... but a true friend will be sitting next to you saying "Damn.... that was fun!"

Offline Beast

Shrek 2
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 06, 2004, 09:19:16 pm »
A dużą zaletą 2 jest fakt że gagi wymyślano od początku, a nie przerobiono te stare.

Offline Khorne

Shrek 2
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 07, 2004, 09:29:13 am »
Cytat: "Baldwin"
No, ja na temat samego filmu wypowiem się jutro.Idę na 22.Tak by masy dzieciarów nie było na sali.Oczekiwania co do Shreka dwójeczki mam całkiem wysokie....Zobaczymy.


też próbowałem...bilety wykupione we wrocławskim Heliosie na 5 dni na wszystkie godziny :/ :bored:
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Shrek 2
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 07, 2004, 10:15:40 am »
Rewelacja! A przy Pinokiu a la Mission Impssible to się mało nie polałem ze smiechu (ale tylko popłakałem).
PS. Kino pełne (Atlantic), chyba będą rekordy, że i Spider-Man się schowa, czy co tam jest w box-offisie...
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Beast

Shrek 2
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 07, 2004, 09:31:19 pm »
Mam tylko nadzieję że trójka będzie miała też dobrą fabułe, bo obawiam się że twórcom może zabraknąć pomysłów. :(

Offline wiśnia

Shrek 2
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 07, 2004, 11:09:24 pm »
Film mi się bardzo podobał, dawno się tak nie uśmiałęm. Wybiorę się na pewno jeszcze raz, może tym razem więcej aluzji do filmów wyłapię :)

P.S.
Martwy się nie tylko o 3 ale i o 4...
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Beast

Shrek 2
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 08, 2004, 12:25:22 am »
Cytat: "wiśnia"

Martwy się nie tylko o 3 ale i o 4...


O 4 tym bardziej

Offline wiśnia

Shrek 2
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2004, 06:41:58 pm »
Dzisiaj byłem drugi raz, a to oznacza trochę inne podejście. Zauważyłem kilka szczegółów więcej i film podobał się tak samo jak za pierwszym podejściem :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Gall

Shrek 2
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 09, 2004, 11:06:45 am »
Ciekawe kiedy będzie na DVD razem z jedynką w rozsądnej cenie ;)
Znaczy się do 50 zł ;P

Offline dagobert

Shrek 2
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 09, 2004, 01:43:09 pm »
Właśnie wróciłem z kina i dla mnie film to rewelacja  :D . Może nie tak odkrywczy jak część pierwsza, co najmniej tak samo dobry. A Kot w Butach to totalny odjazd  :D szczególnie w sparodiowanej scenie z Obcego  :lol:

Offline wiśnia

Shrek 2
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 09, 2004, 11:20:59 pm »
Najlepsze z Kota w Czapce :P to są jego słodkie, niewinne oczka :)

Z jednej strony pluesem jest wprowadzenie "doroślejszego" dowcipu, a z drugiej minusem, ponieważ najmłodsi widzowie mogą nie zrozumieć wszystkiego.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline darksphere

Shrek 2
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 10, 2004, 12:45:55 am »
Jeśli jest choćby tak dobry jak pierwsza część to z przyjemnością poświęcę mu kilka chwil :P