Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 199762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rork

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #900 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:24:05 pm »
... przykro mi się robiło, że tak dobre rysunki ilustrują takie bzdury.

Hej ! Nie było aż tak źle !
Planeta czarów faktycznie była najsłabsza ale pozostałe części są całkiem OK.
A dodatkowym ich plusem jest brak tych tak charakterystycznych dla Rosińskiego "szczurzych pysków" :).

Offline graves

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #901 dnia: Styczeń 29, 2010, 09:14:51 pm »
To Rosiński rysował coś w "Planecie Czarów"? Zawsze myślałem, że skończył na "Prawie Ardelii", tylko później był przez jakiś czas wymieniany na okładce i w stopce, z powodów marketingowych.
Nie tylko skończył na "Prawie Ardelii" - ale nawet rysowali ją wspólnie - niektóre strony KAS, niektóre ROS (opowiadali o tym, jak pokazywali te strony wydawcy, aby zgadł, kto rysowął które storny).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #902 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:34:53 pm »
Nie tylko skończył na "Prawie Ardelii" - ale nawet rysowali ją wspólnie - niektóre strony KAS, niektóre ROS (opowiadali o tym, jak pokazywali te strony wydawcy, aby zgadł, kto rysowął które storny).

Tak to, że rysowali razem "Prawo Ardelli" to znana historia, wielokrotnie wspominana w licznych wywiadach z oboma twórcami. Nigdy natomiast nie słyszałem żeby ciągnęli to dalej i rysowali wspólnie następne tomy.

Cytat: Rork
Hej ! Nie było aż tak źle !
Planeta czarów faktycznie była najsłabsza ale pozostałe części są całkiem OK.
A dodatkowym ich plusem jest brak tych tak charakterystycznych dla Rosińskiego "szczurzych pysków"


Było aż tak źle.
Zawsze lubiłem 5 tom i stawiałem go obok 1 jako najlepsze w cyklu, a potem nagle od 6 tomu, "Yansy" zaczęły się dzielić na słabe i bardzo słabe.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 07:38:51 am wysłana przez 4-staczterdzieściicztery »
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Damian xyz

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #903 dnia: Styczeń 30, 2010, 07:40:31 pm »
A najśmieszniejsze jest to, że 6 tom jest najdroższy.

Offline graves

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #904 dnia: Styczeń 30, 2010, 08:31:21 pm »
A najśmieszniejsze jest to, że 6 tom jest najdroższy.
Cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Coś rzadkiego jest "cenniejsze" od czegoś dobrego.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #905 dnia: Styczeń 31, 2010, 01:53:11 am »
Ja mam tom 6 w SK, wiec nawet albumu nie kupowalem. Ale w integralu bym lyknal, z sentymentu.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline spidey

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #906 dnia: Luty 02, 2010, 02:23:21 pm »
http://www.komiks.gildia.pl/toplista/2009/podsumowanie-roku

A podobno komiksy superhero się w Polsce nie sprzedają :p

Gildia jako sklep który ma zapewne największy udział rynkowy daje mniej więcej wiarygodny przekrój tego co u nas najlepiej się sprzedaje.

Widać też, że dużym zainteresowaniem cieszy się Egmontowa kolekcja sci-fi. A tak Kołodziejczak się wzbraniał przed wydawaniem komiksów LEO :)
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2010, 02:28:26 pm wysłana przez spidey »

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #907 dnia: Luty 02, 2010, 02:40:49 pm »
Jesli sprzedawany na subskrybcje Wilq jest 6 na liscie bestsellerow, to wyglada to dosc hobbystycznie, jak dla mnie...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline yurek1

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #908 dnia: Luty 02, 2010, 02:49:42 pm »
lista jak lista. byłoby o czym pogadać, gdyby choć ujawniono wielkość sprzedaży tytułów z pierwszej dziesiątki, albo nawet trójki.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline spidey

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #909 dnia: Luty 02, 2010, 02:52:43 pm »
Jesli sprzedawany na subskrybcje Wilq jest 6 na liscie bestsellerow, to wyglada to dosc hobbystycznie, jak dla mnie...


Nie zapominaj że Wilq można było kupić tylko w kilku internetowych sklepach co na pewno miało wpływ na tak wysokie miejsce.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #910 dnia: Luty 02, 2010, 03:00:17 pm »
No dobra, to sprzedali ze 300 sztuk, jak dojedziemy do pierwszego miejsca to bedzie z 700. :)

Dalej wyglada to mocno hobbystycznie.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #911 dnia: Luty 02, 2010, 03:20:09 pm »
No dobra, to sprzedali ze 300 sztuk, jak dojedziemy do pierwszego miejsca to bedzie z 700. :)

Dalej wyglada to mocno hobbystycznie.
No to faktycznie odkrycie poczyniłeś!
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #912 dnia: Luty 02, 2010, 03:36:35 pm »
Jestem skrzywiony przez naklady francuskie (Tirteuf - prawie dwa miliony).

 8)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Mefisto76

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #913 dnia: Luty 02, 2010, 05:35:22 pm »
Nie tylko skończył na "Prawie Ardelii" - ale nawet rysowali ją wspólnie - niektóre strony KAS, niektóre ROS (opowiadali o tym, jak pokazywali te strony wydawcy, aby zgadł, kto rysowął które storny).

... raczej poszczególne kadry noszą znamiona ich wspólnej pracy. Wydawca miał zgadywać KTO CO narysował na poszczególnych kadrach, a nie kto które strony...  8)

Tak to, że rysowali razem "Prawo Ardelli" to znana historia, wielokrotnie wspominana w licznych wywiadach z oboma twórcami.

Już niedługo będzie na Gildii jeszcze jeden szczegółowy w tym temacie ;-)

Nigdy natomiast nie słyszałem żeby ciągnęli to dalej i rysowali wspólnie następne tomy.

Dobrze słyszałeś. Grzegorz nie miał żadnego udziału w powstaniu późniejszych części Yansa.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #914 dnia: Luty 02, 2010, 07:12:28 pm »
Dobrze słyszałeś. Grzegorz nie miał żadnego udziału w powstaniu późniejszych części Yansa.

Maciek ty jesteś na "Ty" z Rosińskim, Kasprzakiem i Polchem ? Tak mnie to mocno intryguje jak widzę to "Grześ, Zbyszek, Boguś".
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

 

anything