trawa

Autor Wątek: Magiczne Kombinacje  (Przeczytany 5697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dagobert

Magiczne Kombinacje
« dnia: Wrzesień 13, 2004, 07:36:39 pm »
Witam!!

Jeśli macie ( a napewno macie  :twisted: ) jakieś kombosy z użyciem magii, artefaktów, jednostek i ich zdolności to właśnie teraz, nareszcie możecie się nimi podzielić :) !
Raz, że dla początkujących graczy takie pomysły, nawet te ograne, to skarb i poczynicie tym samym dobry uczynek, który zostanie wam policzony na później ;)
Dwa, otwierając ten istny konfrontacyjny róg obwitości, każdy znajdzie coś dla siebie.
A tak zupełnie przy okazji wspomoże dobrym słowem dział magii na stronie fanowskiej :giggle:  ;)

Pozdrawiam i niech Moc będzie z Wami :)

Offline Filip

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2004, 07:43:46 pm »
Abyssal force + shroud of the Assassin
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2004, 07:49:36 pm »
No dobra - ostatnio wypróbowałem cóś takiego w połaczeniu z Mahalem.
Flight of soul(zostawiamy znacznik w 10 cm od maga i od tąd jego pole widzenia jest liczone od tego punktu) + putrescence.
Rzecz o tyle przyjemna, że:
- wydłuża się zasięg putrysia do 35 cm,
- możemy maga ukryć przed strzelcami wroga i bezpiecznie się skupić na czarowaniu :) ,
- możemy ustawić w fazie strzelania nasze pole widzenia dogodnie do walenia w co fajniejsze jednostki przeciwnika :)

Offline Alchemik

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2004, 08:48:19 pm »
Moim wymarzonym kombosem jest Reject plus Vortex of Quartz (pisze wymarzonym bo tylko dwa razy udało mi sie to wykożystać:]).

U mnie to wygląda tak:

Tamaor rejectem daje latanie Mystic Warriorowi latanie, a ten spokojnie wlatuje w tłum wrogów i jak wyrzuce 5 (przy skupieniu 4) to wali wszystkie figurki na obszarze okręgu o średnicy dwóch kart stykający węższymi bokami z siłą 6

wiem że 6 to nie rewelka ale walimy po wszystkich, więc jest szansa że część uszkodzimy:]

Najfajniejsze w tym jest to że jak mamy tam swoich to też mogą oberwać:] (uwielbiam takie ryzyko)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Gizzmo

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2004, 08:51:04 pm »
Cytat: "BeRsErK"
No dobra - ostatnio wypróbowałem cóś takiego w połaczeniu z Mahalem.
Flight of soul(zostawiamy znacznik w 10 cm od maga i od tąd jego pole widzenia jest liczone od tego punktu) + putrescence.
Rzecz o tyle przyjemna, że:
- wydłuża się zasięg putrysia do 35 cm,
- możemy maga ukryć przed strzelcami wroga i bezpiecznie się skupić na czarowaniu :) ,
- możemy ustawić w fazie strzelania nasze pole widzenia dogodnie do walenia w co fajniejsze jednostki przeciwnika :)



fajnie by sie z tym kombosem komponowało źródełko bo skoro i tak stoi w miejscu...

Offline BeRsErK

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 13, 2004, 09:05:28 pm »
Z flight of the Soul współdziała i zyskuje sporo czarów - zwłaszcza tak fajne i ryzykowne jak Devastation of the doll ;) i większosć wymagająca kontaktu z celem czaru ;)

Offline dagobert

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 13, 2004, 09:25:46 pm »
Wiem, że to mało odkrywcze ;) , ale ostatnio duzo używałem Mirvilisa + Orb of Power + Celestial Robes + Carrier Wind + Arc of Mana + ew. dodatki najczęściej Guardian Anglel
Sprawa wygląda tak, że najpierw ew. aplikujemy czary ochronne bądź jeśli nie mamy nic innego do roboty w pierwszej turze to chomikujemy gemy w transie. Potem idzie juz z górki - rzucamy carrier winda , wpadamy w kupę wrogów , zasłaniając się od strzelaczy, dajemy flasha po oczach największemy twardzielowi i resztę kosimy acr of mana z siłą 14 - 15 - po równo, aby mieli najpierw mieli jakieś minusy, a potem to już zależy.  I tak dalej...
Kluczem sa tutaj Niebiańskie szaty i to, że Mirvilis jako jedyny umie je w pełni wykorzystać dzięki czemu służą nam za cały arsenał czarów - leczymy się , mamy zawsze trzy szanse na uniknęcie ataku na 5+ , no i flash zapewnia nam nieśmiertelność w walce jeden na jeden :).
O dispelowaniu Mirvilisa szkoda gadać :P
Zagrożeniem są tu jak cudowne zwykle 66, brak many oraz ten piekielnik Garell  :roll:
Ogólnie prymitywne, ale diablo skuteczne. :twisted:

Offline QUASSIMODO

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2004, 09:19:48 pm »
fajny spell na armie z niska inicjatywa jest Ethernal Torpor-testowane z sukcesami na kraskach
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline veyDer

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2004, 06:07:54 am »
Morbid Puppet Invocation + Dance Macabre = karabin maszynowy
Źródełka + Morbid Puppet Invocation + Manipulation = dużo miernot, które sklepią każdego...
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline VOSTOK

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2004, 05:59:24 pm »
Coś dla posiadaczy Asury->
The Thousand Lacerations + wcześniej rzucone Fatality.
Przy dobrych wiatrach co ture dowolną figurke :twisted:  :twisted:  :twisted:
stapiłem na działo....
MA bitwę zespołów na Nowej Gildii wygrało :D
tzn wspaniałomyslnie oddało zwycięstwo tłumowi rozentuzjazmowanych długowłosych osobników w czarnych swetrach :D.
Niech wam bedzie ;)

Offline Simson

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 20, 2004, 09:46:47 pm »
Cytuj
Źródełka + Morbid Puppet Invocation + Manipulation

a co to sa te owe zrodelka?

Offline QUASSIMODO

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 20, 2004, 09:52:11 pm »
Vostok-tylko ze asura ma cene zaporowa...chyba zeby kupic z kims na spolke bo tak to bida(po cholere oni sa pakowani w 1 paczce??)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Cezarius

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 20, 2004, 09:56:05 pm »
Managarn z fintą + szpon jako zdolnosc wybieramy szermierke podbiegamy do nie bochatera obniżamy atak i obrone ile sie da ustalamy trudnosc trafienia 1 i sciagamy przeciwnikowi kostki a nadwyzka idzie w niego on nie ma kostek ataku ( najlepiej dodac cos do inicjatywy)

Offline Vallarr

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 20, 2004, 10:19:19 pm »
Cezarius - wow , podoba mi sie :D mocne i wredne :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Cezarius

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 20, 2004, 10:33:44 pm »
Niestety na razie nie moge grac moglby ktos po przetestowaniu powiedziec jak to dziala