Autor Wątek: Jakich figsów się nie lubi??  (Przeczytany 5695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Draugdin

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2004, 10:04:57 pm »
Ten Barlog to albo musiał być pijany albo cichutko sobie przykucnął "za potrzebą" że sią tak dał zaskoczyć.  :)
here is no better Magic than Steel...

Offline Celeborn

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 01, 2004, 05:50:17 pm »
Moim zdaniem Uruk-hai sa zbyt przypakowani - powinni miec jeden mniej albo F albo S bo tak są zbyt silni....
ISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS!!!!!!

MAMY MISTRZA!!!

Offline dan15

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 01, 2004, 06:06:59 pm »
no w ksiazce Uruki to byly takie orki ( moze troche lepsze ) ale po prost sie slonca nie baly  a nie ze to sa takie PAKERY

Offline Neo

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 01, 2004, 08:29:00 pm »
Witam!
Nie jesteś chyba zbyt dośiadczonym graczem jeśli wygadujesz takie bzdury. Gdyby zmniejszyć im S to mieliby ją taką samą jak ludzie. A przypomne że w/g Tolkiena Uruki miały ze 2 metry wzrostu i sporą muskulaturę. A poza tym jęsli sądzisz że są przepakowane to popatrz na elfy :-( (IMO nimi grasz i wcale nie uważasz ich za przepakowane)
Pozdro!
img][/img]

Offline xioze

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 01, 2004, 08:33:44 pm »
Cytat: "Celeborn"
Moim zdaniem Uruk-hai sa zbyt przypakowani - powinni miec jeden mniej albo F albo S bo tak są zbyt silni....

Wtedy to by się nazywali maranniony ;)

Offline Celeborn

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 01, 2004, 08:42:27 pm »
Neo: Masz rację. :oops: Przyznaje się...ale zauważ że Uruk-Hai nie stanowili całej armii Sarumana (film stworzył ten pogląd) i przez to GW zdecydowało się stworzyć armię plastikową z UH.... powinna stworzyć coś w rodzaju np: Isengard Orcs które miało by f3 s4 i reszta tak jak orki, i Isengard UH takie jak jest......

edit:

A co do elfów też uważam że są przegiete (szczególnie jeśli chodzi o Fight) jednak cóż..... swoich żołnierzy się nie krytykuje :p
ISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS!!!!!!

MAMY MISTRZA!!!

Offline drachenfeles

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 01, 2004, 09:24:24 pm »
To może i jak wtrącę dwa zdania dla jasności

Tak jak zauważył Celeborn uruk hai stanowili zaledwie czwartą część armii isengardu, a film mocno wypaczył skład tej armii, która składała się przede wszystkim z barbarzyńców i półorków, z którymi uruki pomylił dan15.
Jeśli chodzi natomiast o wygląd urukow to nie mieli w cale 2m wzrostu, przeciętnie osiągali wzrost 165-170cm (co o dziwo udało się z figsami GW) za to byli znacznie masywniejsi od ludzi, składali się z grubych mięśni i ścięgien jak liny. W walce przewyższali niemal wszystkie rasy ze względu na ogromną siłę oraz nadludzką wytrzymałość.

Szeregowe uruki uważam za dobrze wyważoną jednostkę, czego nie mogę powiedzieć o ich kapitanach ale to nie do końca temat na takie dyskusje.

Offline Draugdin

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 02, 2004, 05:07:20 am »
Święte słowa Drach.  :)
here is no better Magic than Steel...

Offline Lord_Masciarz

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 02, 2004, 05:14:21 am »
Temat jest o ty jakich figurek nie lubimy to...
... ja nie lubie figurki aragorna TTT ochydna jakaś-przerobiłm ją na the kinga i jest o.k.
Nie podobająmi się jeszce figurki leśnych elfów (bez pancerza) -jakieś takie niejakie  :x
 mam was w... znaczy się jak chcecie pogadać to piszcie na GG2375154


http://www.gracz.com.pl/ -> Najlepszy i najtańszy sklep internetowy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1491768

Offline GICO

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 02, 2004, 12:53:37 pm »
ja nie moge zdzierżyć (dziwie się ze nikt ni zauważył) nakrycia głowy wojowników z dol amroth. uwazam ze przy takich kaskach to powinni mieć z siły 6 (kto by udziwignął taki klocek mając mniej siły). ów obiekt dalej nazywany "budą dla psa" jest mniej więcej wielkości "trolowo mordorskiego" nakrycia głowy. jest też w sklepach metalowych maiczne urządzenie nazywane sówmiarką (wymyslone już pzez naszych dziadków) co najciekawsze wskazuje ono że:

między nakryciem głowy armored hors-a i jeźdzca nie ma znacznej różnicy. tyle samo mm. według mnie to jest żałosne.

a figurki ą podobno odwzorowane z rzeczywistości.

a do my best hate include also:
-krasnale (bo za tanie w pkt)
-elfy(bo za tanie w pkt)
-metale (bo maja lepsze stasy od plasticków- np. 7 pts mamy rangersa faramira f4/3+, a za 8pts mamy juz super madaf**ka przypakowanego, najlepszego archera w grze z tej samej armi..........Wariors of minas tirith bowman który ma f3/4+ czyż nie wymiata chłopak ;)
-no i dlaczego łucznicy haradu kosztują tyle samo co orkowi a strzelają na 4+ i mają zatrute strzały (it`s not fair)
-acha to mnie drażni najbardziej (dlaczego łucznicy krasnolkudów mają łuk z siłą 3 za 1 pkt, elfy mają 3 za 2 pkt, long bow jest za 2pkt, a tu taki shit
-chciał bym wspomniec o wyjątkowych wojownikach biorących udział pod pelennor fields a mianowicie faramirze (który dowodził i planował jak żaden inny dowódca w gondorze, jedynie troche ustępując swojemu bratu) eomerze (który powinen nazywać się eoma-tor) i imrahilu (który przed wyprawą zostawił swoja "bude" w domu...zmierzam do celu..... jak to tolkien ujął ładnie w swoim dzile wszyscy ci bohaterowie posiadali identyczne umiejetnosic bojowe rozniąc się szczególikami dlatego wszycy posiadają A3 i W3......przynajmniej powinni mieć porównywalne do źródła mozliwosci np eomer a3 w2 (bo jak żaden wpadał w szał bojowy i tłukł wszystko i wszystkich niczym rasowy wiking) a faramir a2 w3 i stand fast do 28 bo jak żaden dowódca wsród swoich cieszył się szacunkim i poważaniem i do tego bardzo długo opierał się truciznie która go dosięgła.

Trzeba przyznać lotr jest strasznie inbalnce (począwszy od krasi [Ci z GW daża ich chyba jakimś magicznym sentymentem] przez elfy a na  różnicach metal-plastic kończąc) jeszcze 5 lat wszystko moze się zmienic.
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Draugdin

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 03, 2004, 04:45:17 am »
Chyba troche przesadziłeś z tym marudzeniem. :)
here is no better Magic than Steel...

Offline Lord_Masciarz

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 03, 2004, 06:29:17 pm »
Cytat: "GICO"
ja nie moge zdzierżyć (dziwie się ze nikt ni zauważył) nakrycia głowy wojowników z dol amroth. uwazam ze przy takich kaskach to powinni mieć z siły 6 (kto by udziwignął taki klocek mając mniej siły). ów obiekt dalej nazywany "budą dla psa" jest mniej więcej wielkości "trolowo mordorskiego" nakrycia głowy...


CO do tej siły to obadaj tego goblinka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34332758

Przesrany co nie:) ten młotek to on może sobie tak podnieśćna 10 sekund potem jubud na podłoge (wraz z gobliniem)

Atego uruka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34333286

Ymmm przy samym koniuszku trzyma młota (fiufiu fiu) no ale to uruk :o  więc czemu nie (ale i tak się dziwie)
 mam was w... znaczy się jak chcecie pogadać to piszcie na GG2375154


http://www.gracz.com.pl/ -> Najlepszy i najtańszy sklep internetowy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1491768

Offline ..::rafal::..

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 03, 2004, 06:36:41 pm »
racja ten uruk nawet z siłą 4 nie uniósł by tego młota no chyba że jako dwuręczny
Jestem żołnierzem, walczę, gdzie mi każą i wygrywam, gdzie walczę." - gen. George Patton

Offline Sebidell the White

Jakich figsów się nie lubi??
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 03, 2004, 08:48:27 pm »
On nie ma na to wplywu... przykuli go... :)  a tak BTW - wydaje mi sie ze autor figurki mial jakąs manię mniejszosci... :)
iła moralna bardziej niż liczba decyduje o zwycięstwie.

Napoleon I (Napoleon Bonaparte, 1769 - 1821)

 

anything