Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

Dune

(1/2) > >>

Czarnooki:
Witam,
Mam pytanie: Czy ktoś pamięta taką gierkę na PC jak Dune. Chodzi mi o pierwaszą część, w której wcielało się w Paul'a i podróżowało po całej planecie. Trzeba było wykonywać poszczególne zadania i opanować całą Diunę. Gierka miała rewelacyjną (jak na ówczesne czasy grafikę) i jeszcze lepszą, klimatyczną muzykę. Miałem ja kiedyś w wersji okrojonej, a potem kupiłem na 1CD ze wstawkami filmowymi. Super sprawa. Kiedyś niestety nieopatrznie się jej pozbyłem i od tej pory bezskutecznie szukam :( Czy ktoś może ma ja gdzieś w swoich przepastnych archiwach i może jest mu niepotrzebna :? Będę wdzięczny za info...
Pozdrawiam.

SIN:
Nie wiem czy jeszcze tej gry szukasz.
Oto LINK

Czarnooki:

--- Cytat: "SIN" ---Nie wiem czy jeszcze tej gry szukasz.
Oto LINK
--- Koniec cytatu ---

Witam,
Dzieki ogromne !!!! Właśnie tego szukałem :) Jesteś Wielki :) Nie wiem tylko czy ten plik do zassania (187MB) to jest właśnie wersja Full CD. Jakoś nie mogę się doczytać dokładnie. Ale poradzę sobie :)
Dziekuję bardzo :)
Pozdrawiam.

SquizzZ:

--- Cytuj ---Nie wiem tylko czy ten plik do zassania (187MB) to jest właśnie wersja Full CD. Jakoś nie mogę się doczytać dokładnie.
--- Koniec cytatu ---

Tak, pod linkiem jest ta wersja której szukasz... :)
Wejrzyj no oczętami swymi do tabelki w podpunkt Technical Notes, tam pisze jak byk...  :oops:
Wersja podstawowa gierki w wersji na PC zajmowała AFAIR dwie dyskietki...


Pozdrawiam.

SIN:

--- Cytat: "Czarnooki" ---Dzieki ogromne !!!! Właśnie tego szukałem :) Jesteś Wielki :)
--- Koniec cytatu ---

Nie ma sprawy. Po to są ludzie aby sobie pomagać  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej