trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2025 dnia: Czerwiec 12, 2009, 01:25:51 pm »
takie to dziwne?
:shock: - no nie aż tak nie jest dziwne  ;-)


Zastanawia mnie tylko czy Stark będzie miał jedną czy dwie dziury? No bo na głowie ma tą maskę Lilinette z dziurą na oku a sam miał wcześniej dziurę jakoś pod szyją ale póki co tego fragmentu nie widać. Ciekawym jak to będzie ^^


Tak wogule to on wygląda jak jakiś desperado: dwie spluwy, taśmy z nabojami, i ta maska linete wyglądająca jak celownik(okular jak w DBZ). Czyli wszystko ma  to co nie zbędne strzelcowi.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2026 dnia: Czerwiec 12, 2009, 09:33:35 pm »
Normalnie szok. Chyba nikt się nie spodziewał, że Stark to rewolwerowiec. A do tego, że do przemiany potrzebuje drugiego hollowa.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2027 dnia: Czerwiec 12, 2009, 09:50:11 pm »
Hehe, no Stark wymiótł dziś ^^ Wprawdzie póki co był w resie tylko na jednym panelu ale na tyle na ile został ukazany muszę przyznać że wygląda świetnie. Z tymi gnatami, z tymi pasami (amunicji?), z maską, w tym stroju i tym superaśnym kożuchu ^^ Jest uber ^^ No i wilczkiem mu się zostało, fajny zwierzak ^^

P.S.
Ta ostatnia strona z nim robi u mnie za tapetę, będę się wgapiał do następnego chapka xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2028 dnia: Czerwiec 12, 2009, 09:54:25 pm »
hmmmmmm no właśnie krój stroju ma ciekawy ala secesyjny ubiór ze stanów ale te futro? Ale nic dobrze że się komponuje jakoś.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2029 dnia: Czerwiec 12, 2009, 10:07:45 pm »
Futro ma bo to wilk ^^ I mi się podoba, ress na miarę Primery ^^

Tak przy okazji. Robię sobie właśnie rundkę po deviancie i... rzadko bywa tak, żeby spodobał mi się jakiś cosplay. Tak naprawdę spodobał. Ale tym razem... O_o Po prostu łał... KLIK
Chciałbym jeszcze tylko zobaczyć ją z poważniejszą miną, byłaby jeszcze bardziej jak oryginał ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2030 dnia: Czerwiec 12, 2009, 10:23:42 pm »
Czemu wilk?  ;-)
. O_o Po prostu łał... KLIK

khmmm 8) nie powiem, nie powiem

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2031 dnia: Czerwiec 12, 2009, 10:34:45 pm »
Czemu wilk? 
Bo owca ma włosie kręcone  :p

KLIK
Uh, oh...racja, w sumie w tej galerii jest zbiór jednych z lepszych costplay jakie widziałem...to co mamy na konwentach w Polsce nawet się nie umywa do tego.  :doubt:
Ale Soifon zdecydowanie najlepiej odwzorowana...aż chce się jechać choćby na sam costplay. ^^

KLIK słodkie, nawet pamiętali o tym zawiniętym kosmyku włosów ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2032 dnia: Czerwiec 12, 2009, 10:52:51 pm »
Hehe, wiedziałem że się Soifon spodoba. I racja, cała galeria bardzo fajna.

Czemu wilk?
Lobo to po hiszpańsku wilk (ling.pl - możesz prawdzić ^^). Los Lobos to zdaje się liczba mnoga, znaczy się wilki. A mnoga w nazwie resa jest dlatego pewnie, że to i Stark i Lilinette.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2033 dnia: Czerwiec 12, 2009, 11:07:34 pm »
ye yo galeria naprawdę świetna.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2034 dnia: Czerwiec 13, 2009, 05:47:19 pm »
Dobrym pytaniem,na które odpowiedz dopiero poznamy, jest co potrafi teraz Stark.Bo to co pokazał Barragan ciężko będzie przebić.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2035 dnia: Czerwiec 13, 2009, 05:58:26 pm »
Ciekawe też czy zmienił mu się charakter. Bo w końcu połączyli się w jedno z Lilinette. On spokojny i leniwy, ona wybuchowa i żywiołowa. Albo Stark pozostanie Starkiem albo się jakoś wymieszają. Pewne jest to, że Stark jest stroną dominującą.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2036 dnia: Czerwiec 13, 2009, 06:11:36 pm »
Starkowi nic się nie chciało, a Lilinette miała zapału do walki aż nad to. Może to się im wyrównało?  :D

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2037 dnia: Czerwiec 13, 2009, 06:26:19 pm »
A najlepsze jest to, że wszyscy myśleli iż Lilinette jest Fracionką Starka, a tu taki zonk.  :lol:

Powoli jednak zaczynam się zastanawiać co za bankaje mogą mieć pozostali kapitanowie, bo po tym panzerfaustcie Soifon i pistolero Starka mam pewne obawy, że zaraz zobaczymy lasery, czy inne reilguny.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2038 dnia: Czerwiec 13, 2009, 06:45:00 pm »
Ciekawe też czy zmienił mu się charakter. Bo w końcu połączyli się w jedno z Lilinette. On spokojny i leniwy, ona wybuchowa i żywiołowa. Albo Stark pozostanie Starkiem albo się jakoś wymieszają. Pewne jest to, że Stark jest stroną dominującą.
Też nad tym myślałem, ale pewnie się wymiesza.

Dobrym pytaniem,na które odpowiedz dopiero poznamy, jest co potrafi teraz Stark.Bo to co pokazał Barragan ciężko będzie przebić.
hm jedno jest wiadome autor będzie musiał się na pocić by coś lepszego wykombinować super oh i żeby wiązało się z tymi spluwami. Samo wymyślenie zdolności a mowa połączyć to z spluwami. Albo autor pójdzie na łatwiznę i dam mu powera i nic więcej.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2039 dnia: Czerwiec 13, 2009, 07:24:33 pm »
A najlepsze jest to, że wszyscy myśleli iż Lilinette jest Fracionką Starka, a tu taki zonk.  :lol:
Jak dla mnie to że Stark i Lilinette sa jednym nie przeszkadza temu, żeby była ona jego Fraccionką. Myślę że to takie dwie pieczenie na jednym ogniu. Stark ma ją przy sobie i ma Fraccionkę.

Powoli jednak zaczynam się zastanawiać co za bankaje mogą mieć pozostali kapitanowie, bo po tym panzerfaustcie Soifon i pistolero Starka mam pewne obawy, że zaraz zobaczymy lasery, czy inne reilguny.
Nom podobnie pomyślałem widząc bronie Soifon i Starka ^^ Ale raczej niz z tego, mam nadzieję. Teraz następnym, który pokaże moc, będzie pewnie Kyouraku a on będzie miał coś roślinno wiatrowego albo coś w tym stylu. Raczej obędzie się bez militariów xD

 

anything