Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2190 dnia: Lipiec 02, 2009, 08:55:21 am »
Jeśli rzeczywiście popojedynkuje się z Shinjim to spoko pod warunkiem że Shinji przeżyje. Bo ich małe pojedynkowanie się podczas tej bitwy mi nie wystarczy. Ja chcę epicki pojedynek na końcu historii ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2191 dnia: Lipiec 02, 2009, 09:11:42 am »
z tym końcem to bym jeszcze nie przesadzał. Jak na razie to Aizen trzyma się całkiem dobrze. Manga jeszcze może trochę potrwać.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2192 dnia: Lipiec 02, 2009, 09:33:26 am »
Tak, tak ale mnie strasznie uwiera to na jakim poziomie są vizardwoie(praktycznie wszyscy bankaie i maski) ? równi dzadkowi ? czy lepiej?
Oraz czemu ta mała nie urosła  :-?

Zeromus  chyba słusznie tu praktykował że jest 8 na 8. Więc jeśli mowa o Vl i jak tu Dino wskazał wejdą z hukiem to ja tylko dodam że jak i oni wkroczą to myślę że i  wtedy dla lepszej aprobacji wkroczy odział zero....

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2193 dnia: Lipiec 02, 2009, 09:37:23 am »
przecież jak prędzej pisałem równie dobrze stark mógł by nim byc. Też przed resem ma mało kostkę na szyi taka jak wonder na głowie oraz po resie stark wygląda jak człowiek więc......ponadto stark się obijał w walce a gdy użył sonido to też ukitake zbytnio się nie zorientował.
Stark jest wilkiem nawet jeśli nie wygląda.Stark nie pokonał też kapitana w pierwszej 0.1 sekundzie walki jednym ciosem nie wyjmując miecza z pochwy i nie przyjmując prawdziwej formy.Tak w ogóle to po tym wycynie WW awansował w mojej tabeli popularności o kilka miejsc ale będę ostrożny bo Harribel po tym jak rozcięła chłystka na dwie połwki też polubiłem i każdy wie jak wyszło.
Harribel też po resie wygląda jak człowiek i co z tego jak się lejmi z Hitsugayą. Myślę że dobrym dowodem na to że to nie są Vasto Lorde jest to, że nigdy nie zostało powiedziane że to są Vasto Lorde. Szczerze wątpię żeby nasi bohaterowie walczyli z Vastosami nawet o tym nie wiedząc. To musi być dramatycznie ukazane, wiecie, Vasto przedstawiają się jako Vasto a Shinigamce mają przerażone miny itp.
 
eEee....on pokonał kapitana jednym ciosem.Jeśli to nie jest dramatyczne to nie wiem co może być.Poza tym on się pokazał 20-30 sekund temu więc jeszcze może być powieziane ze jest VL ale owszem na 100% to pewne nie jest.
Co do powroru do Hueco Mundo to owszem, jest taka opcja, ale nie wydaje Wam się troszkę dziwne że najpierw rozpykaliby 0 a potem dopiero top 3? Wiem że Grimm też został pokonany przed tymi co są za nim no ale to była inna sytuacja bo on nie był tajemniczym najpotężniejszym koksem no i był jedną z wiodących postaci, dla której Tite wyszykował zgrabnie fabułę.
 
Nikt nie mówi ze muszą go pokonać.Akcja też przeniosła się do fake Karakura,do HM i znowu do FK a trójki nadal nie pokonali.Zresztą teraz trójka robi za dodatki wiec więc to za wpierw pokonali by Yammiego a potem była by walki z gośćmi potężniejszymi(prawdopodobnie) niż on czyli WonderWisse i Cyklopem(plus dodatki) nie było by niczym dziwnym.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2194 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:03:43 am »
eEee....on pokonał kapitana jednym ciosem.Jeśli to nie jest dramatyczne to nie wiem co może być.Poza tym on się pokazał 20-30 sekund temu więc jeszcze może być powieziane ze jest VL ale owszem na 100% to pewne nie jest.
Mi chodziło o Espadę, znaczy Starrka, Harri i Barragana. Nie znaznaczyłem, sorki. Wonder jest jedną wielką niewiadomą i póki co nawet nie będę próbował nic mu wyślać. Aczkolwiek wciąż czekam na oficjalne stwierdzenie gdy jakiś Arrancar powie "jestem Vasto Lorde" albo Aizen powie dobrym kto jest Vasto. Póki oni sami tego nie powiedzą dla mnie nic nie jest oczywiste.

Nikt nie mówi ze muszą go pokonać.Akcja też przeniosła się do fake Karakura,do HM i znowu do FK a trójki nadal nie pokonali.Zresztą teraz trójka robi za dodatki wiec więc to za wpierw pokonali by Yammiego a potem była by walki z gośćmi potężniejszymi(prawdopodobnie) niż on czyli WonderWisse i Cyklopem(plus dodatki) nie było by niczym dziwnym.
No to w sumie racja.

Oraz czemu ta mała nie urosła  :-?
Jaka znowu mała?

Zeromus  chyba słusznie tu praktykował że jest 8 na 8. Więc jeśli mowa o Vl i jak tu Dino wskazał wejdą z hukiem to ja tylko dodam że jak i oni wkroczą to myślę że i  wtedy dla lepszej aprobacji wkroczy odział zero....
Oddział 0? Odpada. Oni będą walczyć w świecie Króla, po co niby mieli by tutaj przyłazić? Oni se siedzą w innym wymiarze i robią za ochroniarzy wielkiego szefa i dopiero gdy ktoś wlezie na ich granice powinni ruszyć do akcji. Póki co jest Gotei, są Vizardzi a w HM Truskawkowi i Goteiowcy i nie widzę powodu żeby miała wpadać kolejna grupa dobrych. Aizen przecież musi tą bitwę wygrać więc nie ma sensu co chwila wypuszczać na niego kolejnych jeszcze potężniejszych przeciwników. Aizen tutaj wygra i zrobi sobie ten klucz i pójdzie do tego świata Króla. To musi się stać bo Tite za nic w świecie nie naopowiadał nam o tym całym królu gdyby nie chciał wysłać akcji do jego świata.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2195 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:11:52 am »

Jaka znowu mała?

Vice kapitanka urahary(była).


Oddział 0? Odpada.
No przestań nie takie rzeczy się w bleachu działy  ;-)
Ale opcja z wejściem do świata króla też dobra.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2196 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:13:03 am »
Oddział 0? Odpada. Oni będą walczyć w świecie Króla, po co niby mieli by tutaj przyłazić? Oni se siedzą w innym wymiarze i robią za ochroniarzy wielkiego szefa i dopiero gdy ktoś wlezie na ich granice powinni ruszyć do akcji. Póki co jest Gotei, są Vizardzi a w HM Truskawkowi i Goteiowcy i nie widzę powodu żeby miała wpadać kolejna grupa dobrych. Aizen przecież musi tą bitwę wygrać więc nie ma sensu co chwila wypuszczać na niego kolejnych jeszcze potężniejszych przeciwników. Aizen tutaj wygra i zrobi sobie ten klucz i pójdzie do tego świata Króla. To musi się stać bo Tite za nic w świecie nie naopowiadał nam o tym całym królu gdyby nie chciał wysłać akcji do jego świata.
Teoretycznie tak własnie powinno być.Tylko żeby się tak stało Aizen musi unicestwić Real Karakurę,z ojcem Ichigo i jego słodkimi siostrami na czele,a przy niechęci Tite do zabijania może ujrzymy jakieś rozwiązanie na skróty.
Oraz czemu ta mała nie urosła  :-?
Mogę się tylko domyślać ale ma to chyba jakiś związek z tym ze jest w 50% hollowem.Lilinette mówiła ze hollowy się nie starzeją.  
  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2197 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:24:38 am »
Ale opcja z wejściem do świata króla też dobra.
Nie tylko dobra ale też najbardziej oczywista i najbardziej porządana. Nie mówę tu nawet o sobie, to jest opcja porządana przez samą historię. Jak mówiłem - po zrobieniu tylu trailerów Tite nie nakręci całkiem innego filmu. Akcja musi się przenieść kiedyś do świata Króla i to tam będzie oddział 0. Moim zdaniem nie wcześniej.

Teoretycznie tak własnie powinno być.Tylko żeby się tak stało Aizen musi unicestwić Real Karakurę,z ojcem Ichigo i jego słodkimi siostrami na czele,a przy niechęci Tite do zabijania może ujrzymy jakieś rozwiązanie na skróty.
Sam nie wiem jak to Tite rozwiąże ale nawet jeśli pójdzie na skróty to główny plan wykona. Tak myślę i będę się tego trzymał bo póki co nic temu nie przeczy.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2198 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:26:59 am »
Skończyłem czytać rozdział 0.8 - A wonderful error - o tyl jak Mizuno zakumplował się z Chadem i Ichigo. Dodatkowo pojawił sie czterostronicowy rozdział 25.2 o tym jak Tatsuki spotkała Ichigo w rocznicę śmierci jego matki.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2199 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:30:22 am »
Mogę się tylko domyślać ale ma to chyba jakiś związek z tym ze jest w 50% hollowem.Lilinette mówiła ze hollowy się nie starzeją.  
Trzeba też pamiętać o tym, ża każdy Shinigami starzeje się w swoim tempie. Niektórzy przez te sto lat posunęli się mocno wiekiem, inni zmienili co najwyżej uczesanie.

Skończyłem czytać rozdział 0.8 - A wonderful error - o tyl jak Mizuno zakumplował się z Chadem i Ichigo. Dodatkowo pojawił sie czterostronicowy rozdział 25.2 o tym jak Tatsuki spotkała Ichigo w rocznicę śmierci jego matki.
Ten rozdział ze spotkaniem Mizuiro i Keigo z Ichigo i Chadem jest świetny, ten z Tatsuki i Ichigo też mi się podoba. Chciałbym więcej takich bonusów ^^ Genialny jest też "Bleach on the Beach" xD

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2200 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:50:37 am »
Rozdział 25.2 fajny, też chciał bym więcej takich bonusów.Tatsuki-chan jak zawsze słodka.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2201 dnia: Lipiec 02, 2009, 11:06:00 am »
Tatsuki-chan jak zawsze słodka.
Jeee, widzę że ktoś tu ma bardzo dobry gust : ]

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2202 dnia: Lipiec 02, 2009, 11:50:27 am »
Są też rozdziały -17 - o pierwszym wypadzie Renjiego Kiry i Hinamori do świata żywych podczas szkolenia w akademii ( to było w anime) i -12.5 - o urodzinach Toshiro.
A najlepszy jest rozdział Bleach on the Beach  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2203 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:25:24 pm »
Oj jest kilka takich bonusów.

25.2 - o Ichigo i Tatsuki
88.5 - Karakura Super Heroes
0.8 - spotkanie Mizuiro i Keigo z Ichim i Chadem
-17 - szkoła Renjiego, Kiry i Hinamori
-12.5 - urodziny Hitska
Bleach 0 Side-A - przed początkiem Bleacha o Ichim
Bleach 0 Side-B - przed początkiem Bleacha o Rukii
Bleach on the Beach
-15 - spotkanie Matsumoto i Hitska

I na One Mandze to wszystko. No i jest Bleach 0 czyli pierwsza wersja Bleacha. Kurde, jak to jest że normalnie trzeba się użerać z Inoue a w tej pierwszej wersji ginie od razu : / W każdym razie te bonusy jak dla mnie wszystkie są super, no może poza Karakura Super Heroes. Ale ostatnimi czasy coś żadnego nie było a szkoda.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2204 dnia: Lipiec 02, 2009, 01:12:55 pm »
Dzięki bogu ze ta pierwsza wersja została odrzucona.Hollowy wyglądają w niej dziwnie,Rukia jako skrzat na ramieniu Ichigo wygląda idiotycznie,całość sprawia wrażenie mangi dla małych dzieci no i jak Tite mógł w ogóle pomyśleć o czymś takim jak zabicie Inoue?Inoue i Ichigo mają żyć wiecznie i być razem.Do piachu niech idzie połowa z Gotei 13 i tak jest ich zbyt wielu.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"