Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2550 dnia: Wrzesień 12, 2009, 08:54:43 pm »
Może to Yamamoto wreszcie postanowił ruszyć tyłek... w sumie przez myśl przeszedł mi nawet Wonder. Sam nie wiem do końca czemu ale jakoś tak... ^^

Yamamoto spaliłby Starka na popiół więc to na pewno nie on. To wygląda jakby jakieś czarne ostrze go przebiło, a żaden ze kapitanów, których zdolności mieczy nie ma czegoś takiego. Ewentualnie to może być któryś Vizard.

Co do zangetsu to miał więcej niż 104 cm.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2551 dnia: Wrzesień 12, 2009, 08:57:19 pm »
Czemu?Już raz atakował Starrka od tyłu.
No wiem ale jednak to było trochę inaczej. Wtedy toczył z nim bezpośrednią walkę a teraz to co innego, walczy z nim ktoś inny i taki atak jakoś mi w tym momencie nie pasuje do gościa typu Kyouraku. Chociaż może... W sumie nawet bym wolał żeby to był on bo po tym idiotycznym udawaniu trupa zrehabilitowałby się zachowaniem, jakie wymagane jest podczas takiej bitwy (wreszcie).

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2552 dnia: Wrzesień 12, 2009, 09:00:51 pm »
Teraz zagrożeni są jego starzy kumple kapitanowie to może w końcu postanowił walczyć na serio.
Do tego mam nadzieję, że to on bo Ukitake nie chciał, żeby pokazał swój bankai innym kapitanom, a mnie ciekawi co z nim nai tak.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2553 dnia: Wrzesień 12, 2009, 10:46:24 pm »
Na Wonderwiessa bym nie stawiał bo no nie używa miecza, a poza tym rozgrywa swoją walkę.
Bardziej stawiał bym na Gina, jego miecz się wydłuża, a ten miecz wyglądał na długi.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2554 dnia: Wrzesień 12, 2009, 11:23:01 pm »
Ale czemu Gin miałby atakować Starrka? Wonder co innego, też jest ze złych ale jako ten "niemyślący" mógłby bez problemu zabrać się za sprzątanie każdego na swojej drodze, jeśli by mu w jakiś sposób zawadzał. Zresztą nawet dla mnie, pomysłodawcy, teoria z Wonderem jest bardzo karkołomna, wszelkie inne ze złych postaci to już całkowicie odpadają.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2555 dnia: Wrzesień 13, 2009, 12:27:38 am »
A ja wam mówię, to Truskawek wyskoczył za kamyka. xD

I ja najbardziej zakładam Kyoruraku, choć taka prawda że może to być prawie każdy.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2556 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:43:40 am »
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dla mnie to wygląda jak ostrze zrodzone z ciemności czyli takie nie materialne ostrze czyli jakaś zdolność której do tej pory nie widzieliśmy tzn to wejście VL ;P - bardzo możliwe przecież nie?
A właśnie uważam jednak bardziej że to ktoś od strka znaczy nie ktoś z tych dobrych czyli vizardzi czy schnigami tylko ktos od jego strony, a przemawiają za tym według mnie dwa argumenty:
1. stark i inni mają takie coś co nazwał uleq do wykrywania się obiektów poruszających się shounpo i do tego na poziomie starka nikt by raczej się przedarł.
2. jak dla mnie stark jedyne czym zasługuje na miano nr. 1 to refleks, szybkość, "czytanie walki" oraz głęboka przenikliwa uwaga.
Więc czemu teraz dał się tak zaskoczyć? Musiał być to ktoś kogo uważał za sprzymierzeńca.

CZY SĄ JAKIEŚ ZA? PRZECIW?   ;-)


Inną rzeczą jest to że niby ci naj- w HM to VL więc dziwno sprawo że mieli boga. Może rządzenie ich zbytnio nie interesowało.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2557 dnia: Wrzesień 13, 2009, 11:31:54 am »
Króla mieli, Barragan był królem.

Co do za i przeciw to powiem że i tak i nie. Jeśli miałbym obstawiać kogoś ze złych to jedynie Wondera. Mówisz że to może być Vasto. Jak dla mnie właśnie Wonder może być Vastem więc w sumie się zgadzam ^^ Wszyscy inni źli jak dla mnie odpadają. A to że Starrk nie wyczuł zbliżającego sę ataku nie znaczy że to ktoś zły. Może to być Yamamoto, który jak mniemam przerasta siłą Starrka więc mógłby go wilczek nie wyczuć w porę. Poza tym mógł być po prostu rozkojarzony tocząc walkę z dwoma potężnymi przeciwnikami i używając swojej super duper techniki. Ale zgadzam się z tym, co piszesz o ostrzy zrodzonym, no może nie tyle z ciemności co jakby z innego wymiaru czy coś. Chodzi mi np. o wylezienie ostrza przez Gargantę albo coś w tym stylu. Bo też widząc je przeszywające Starrka wydało mi się jakieś nie z tego świata, jakby się nagle skądś pojawiło. Może to oddział 0? xD Wiem, wiem, żartuję tylko. Może to Urahara z jakimś wynalazkiem. Ale tak gdybać to możemy w nieskończoność a w piątek albo okaże się znowu że natworzyliśmy tonę teorii a rozwiązanie jest mega proste albo Tite odwali coś takiego że nam szczeny poopadają ^^

Co do zangetsu to miał więcej niż 104 cm.
No tak też mi się zdawało patrząc na obrazki, w czyimś wyliczeniu na necie widziałem pomysł z tym mniejszym rozmiarem. Ale chyba dłuższy byłby właściwszy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2558 dnia: Wrzesień 13, 2009, 11:42:07 am »
No to tak ogólnie się rozumiemy  ;-)


Ale co do tego co przebiło starka to przypomina jak sobie teraz tak pomyślę miecz ten z naruto co miał go itachi.


Króla mieli, Barragan był królem.

No tak ale bogiem też to nawet by pasowało by do tego co wspominał ten arrancar w walce z ikkaku.



Ciekaw jestem czy tite rozwiąże problem ogromny z dysproporcjo sił, może wtedy wyjaśniło by się czemu trójka espady wypada blado(no po za baragarnem).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 11:47:14 am wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2559 dnia: Wrzesień 13, 2009, 03:21:23 pm »
Zgodzę się z Dino ze nie ma sensu spekulować co przebiło Starrka bo prawda jest taka ze mogło to być,na chwilę obecną,dosłownie wszystko i każdy.Prawda wyjdzie na jaw już w piątek.

Barragan był bogiem tytularnie,sam się nim obwołał.Shinigami to też tytularnie "bogowie śmierci".Jeśli był by prawdziwym bogiem hollowów to był by najpotężniejszy z nich a jak wiadomo tak nie jest.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2560 dnia: Wrzesień 13, 2009, 06:51:33 pm »

Barragan był bogiem tytularnie,sam się nim obwołał.Shinigami to też tytularnie "bogowie śmierci".Jeśli był by prawdziwym bogiem hollowów to był by najpotężniejszy z nich a jak wiadomo tak nie jest.
Właśnie o to mi chodziło. Ale czemu nie dzięki jego zdolności mógł nim byc przecież hollowy kidou nie znają więc nie mogli takich tricków mu serfować co jego pogromca.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2561 dnia: Wrzesień 13, 2009, 07:34:26 pm »
Moim zdaniem to chyba nawet nie jest miecz. Prędzej jakaś umiejętność jakiegoś zampaktu, wyglada to raczej jak jakas dobrze ukrztałtowana wiązka energii duchowej coś aka chidori blade z naruciaka.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2562 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:12:02 pm »
Powiem wam, że jak teraz na to popatrzyłem to mi to bardziej przypomina wytrysk krwi po zadaniu ciosu, niż ostrze miecza, czy czegoś tam. Ale wcale nie wykluczam że to ostrze, jak wiadomo w Bleachu "ostre narzędzia" przybierały juz najdziwniejsze kształty. ^^
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2563 dnia: Wrzesień 14, 2009, 06:20:41 pm »
jak wiadomo w Bleachu "ostre narzędzia" przybierały juz najdziwniejsze kształty. ^^
Tu sie akurat z tobą zgodzę. To raczej nie jest ostrze ale w Bleachu możne się okazać mieczem ;)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2564 dnia: Wrzesień 14, 2009, 06:30:37 pm »
Powiem wam, że jak teraz na to popatrzyłem to mi to bardziej przypomina wytrysk krwi po zadaniu ciosu, n
Tu sie akurat z tobą zgodzę.
W bleachu tryski krwi wyglądają jak fontanna a nie jak jedno linijna struga tite ma co do tego inny styl więc nie wiem.