Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2760 dnia: Październik 09, 2009, 01:56:58 pm »
Wątpie by mała umarła.w ostatniej chwili Inoue,sprowadzona z Hueco Mondo,ją uratuje ale co tam -najważniejsze by Aizen do tamtej pory pokroił jeszcze kilku a na to się własnie zanosi.Akcja,tradycyjnie już,w najbardziej krytycznym momencie zmienia miejsce i wracamy do Świata pustych ale to ,tym razem, też mi nie przeskadza-od dawna czekałem na walkę z Yammim.Jeśli wpierw będzie walka z Yammim to WonderWisse,zostawiony w ten sposób na koniec, na 99% okaze się Vasto Lorde. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2761 dnia: Październik 09, 2009, 01:58:48 pm »
A Ichigo tez przyzywa sobie bankaia bez maski. Maska to kolejny bust do siły, daje dużą moc, ale jeszcze szybciej spala energię, więc sam bym najpierw odpalał bankaia a dopiero w ostateczności maskę.

Co zaś się tyczy Byjaka, Zarakiego i ogólnie reszty kapitanów to nie wiadomo gdzie są w tym HM, równie dobrze mogą nie dotrzeć do Yammyiego na czas. A w chwili obecnej jest Rukia, Renji i Chad, a to raczej nie elita, no i w końcu Rukia nie może zejść (choć mi to obojętne) bo to byłby samobój dla Tite.

A Byjaka, Zaraka i Mayuriego w akcji widzieliśmy, w przeciwieństwie do Unohany.
Chciałbym zobaczyć jej bankai, taka wielka strzykawka z mega igłą :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2762 dnia: Październik 09, 2009, 02:17:12 pm »
WonderWisse,zostawiony w ten sposób na koniec, na 99% okaze się Vasto Lorde. 
Jedyne co mnie zwodzi przy wonder wisie to jego miecz zbytnio mi nie pasuje do jego dziwactwa więc może jeszcze okazać się jakimś vasto(patrząc na jego kawałek maski i miecz to zbyt szlachetnie to wygląda). Możliwe też może być że w uwolnionej w formie zobaczymy poważnego gościa który stawia sprawy jasno.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2763 dnia: Październik 09, 2009, 02:21:06 pm »
Co do VL mi się zawsze wydawało że Uleq jest VL bo zawsze kiedy było mówione o Vasto był pokazany kolo z maską bardzo podobną to tej ulqa poza tym to by wyjaśniało dlaczego ma 2 formie uwolnienia odpowiadającą ban-kai'owi u shinigami. I moim zdaniem on był z espady najsilniejszy bo skoro był czwarty przy 1 uwolnieniu to w 2 formie musiał być automatycznie 5-10 razy silniejszy niż wcześniej prawda? Ale to tylko moje zdanie Wondera nie lubie i nie chciał bym żeby się okazało że jest Vasto Lorde ale z czasem to się okaże.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2764 dnia: Październik 09, 2009, 03:04:37 pm »
A po co? lepiej zostawić sobie na czarno godzinę. I tak widać chłopak się nie bawi od razu sięgnął po bankaiaja - dla mnie w zupełności  wystarczy. I to nie byle kto były kapitan ze 100 letnim stażem spodziewam się 20 form bankaia.

Nie no, po prostu boję się, że skończy się to w tak debilny sposób, że maski sobie większość vaizardów już wyczerpała i osobno zaczną robić bankaie, zamiast sensownie połączyć jedno z drugim. Nie jest to pewnik, ale jednak prawdopodobne. Zresztą, dwie panienki z teamu Shinjiego już spieprzyły w ten sposób sprawę.

A Hiyori nie zginie, bez żartów. Biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że rzuciła się w obronie swojego człowieczeństwa (LOLOL), to nie ma najmniejszej opcji.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2765 dnia: Październik 09, 2009, 03:08:16 pm »
Co do VL mi się zawsze wydawało że Uleq jest VL bo zawsze kiedy było mówione o Vasto był pokazany kolo z maską bardzo podobną to tej ulqa poza tym to by wyjaśniało dlaczego ma 2 formie uwolnienia odpowiadającą ban-kai'owi u shinigami. I moim zdaniem on był z espady najsilniejszy bo skoro był czwarty przy 1 uwolnieniu to w 2 formie musiał być automatycznie 5-10 razy silniejszy niż wcześniej prawda? Ale to tylko moje zdanie Wondera nie lubie i nie chciał bym żeby się okazało że jest Vasto Lorde ale z czasem to się okaże.
Czy był vasto to nie wiem/nie mam pewności ale  to że wyrastał ponad espade to w pełni się zgadzam. Nawet u aizena robił za najbardziej zaufanego.

Nie no, po prostu boję się, że skończy się to w tak debilny sposób, że maski sobie większość vaizardów już wyczerpała i osobno zaczną robić bankaie, zamiast sensownie połączyć jedno z drugim. Nie jest to pewnik, ale jednak prawdopodobne. Zresztą, dwie panienki z teamu Shinjiego już spieprzyły w ten sposób sprawę.

W sumie to prawda ale i tak jest zepsuta sprawa że po 100latach mają tylko 3 minuty oraz to że reszta nie ma bankai.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2766 dnia: Październik 09, 2009, 03:14:42 pm »
Fakt że nie mają bankai jest żałosny ale może nas jeszcze zaskoczą, bo shinigami zwykle czekają z użyciem bankaia do ostatniej chwili, a Vizardzi to przecież byli shini więc pewnie z nimi jest podobnie  ;-)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2767 dnia: Październik 09, 2009, 03:45:05 pm »

I muszę jeszcze jedno stwierdzić (pewnie dostane przylepkę "bystry jak woda w klozecie" xD), wczoraj tak przejrzałem sobie wyrwane chapterki, by podejrzeć jak Tite rysuje twarze, mówiąc wprost, to chyba najlepiej narysowane twarze jakie widziałem. Ta mimika jest tak dobra i prosta a zarazem tak zrozumiała, że Bleach mógłby się obejść bez dymków i onomatopei...sama mimika by wystarczyła.
Prawda tite powinien dostać oscara czy co tam dla mangisty za to. Można powiedzieć ze stworzył mangę która może z powodzeniem czytać/oglądać cały świat  bez większego znaczenia językowego gdyż wszystko pięknie i przyjemnie można wyczytać z postaci.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2768 dnia: Październik 16, 2009, 08:47:09 am »
W najnowszym rozdziale akcja znowu powraca do Ichigo i spółki. Zaczyna się ciekawie. Szkoda, że nie było pokazane jak Ichigo założył maskę. Ciekawiło mnie czy założy tą z rogami czy swoją zwyczajną.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2769 dnia: Październik 16, 2009, 08:47:23 am »
Przeczytałem nową mangę chap w miarę ciekawy zastanawiam się jaką mocą będzie dysponował Yammy.
Szkoda, że nie było pokazane jak Ichigo założył maskę. Ciekawiło mnie czy założy tą z rogami czy swoją zwyczajną.
Ichigo był przez chwile w masce i wygląda na to że jest w zwyczajnej 18-19 strona.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 08:52:09 am wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2770 dnia: Październik 16, 2009, 08:58:37 am »
Wbrew sobie podoba mi się nowy ichigo. Pewnie też jak sayanie jest dużo silniejszy choc w walce z ulqiem był już dość na koksowany.
A no i łatwo teraz sprawdzić jeśli ichigo bez problemu roztrzaska yamiego czyli kolesia o 4 numery wyżej od ulqa to będzie oczywiste ze to uleq był ten naj w espadzie.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2771 dnia: Październik 16, 2009, 09:05:34 am »
Cytuj
Ichigo był przez chwile w masce i wygląda na to że jest w zwyczajnej 18-19 strona.

Ale w zwykłej masce miał wzorki po prawej stronie maski, a tam ich nie widać.


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2772 dnia: Październik 16, 2009, 09:14:28 am »
Ale w zwykłej masce miał wzorki po prawej stronie maski, a tam ich nie widać.


Dokładnie, ma na tej masce całkiem inne.
hmmmmmmmmm szkoda trochę że to nie unohana nie będzie pokazana w pełnej krasie.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2773 dnia: Październik 16, 2009, 09:18:04 am »
Trochę zawiodłem się, że Renji leży pozamiatany. W końcu skoro ma bankai to powinien być najsilniejszy z tych, którzy walczyli z Yammim. A teraz leży sobie wbity w glebę.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2774 dnia: Październik 16, 2009, 09:20:00 am »
Nie jest to ta z rogami bo w tamtej, ma rogi z głowy a ta zakrywa tylko twarz więc rogów nie ma ;P Może to jakaś pośrednia maska, w każdym bądź razie razie Ichi jest o wiele silniejszy niż wcześniej. Na pewno nie jest to ta pierwsza bo ma inne wzorki ale rogów też nie ma :D A i co dziwne ichigo w tej masce ma normalne oczy :shock: ale może być tak że jeszcze mu się po prostu nie zmieniły.

Trochę zawiodłem się, że Renji leży pozamiatany. W końcu skoro ma bankai to powinien być najsilniejszy z tych, którzy walczyli z Yammim. A teraz leży sobie wbity w glebę.

Troszkę szkoda ale Renji'emu jeszcze daleko do takiego poziomu, aby mógł walczyć z espadą z numerami 1-3 a może nawet 1-6, a jakby nie było Yammy ma numerek 0, więc nie dziwne że leży na glebie.

« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 09:35:01 am wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."