trawa

Autor Wątek: Dark Eldarzy  (Przeczytany 90879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartuul

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 23, 2005, 10:30:16 pm »
Cytat: "Asmodean"
a może nawet wszyscy Eldarzy w jednym Craftworld + Harlequins + DE  :shock:


To na pewno się nie stanie. Pewne info co do tego. A co do przebudowy darków to pierwsze słysze. Od jakiegoś czasu GW wycofuje ze sprzedaży blisterki do pryszczatych (zostaje tylko mial order), ale powód tego jest tylko i wyłącznie ekonomiczny - towar zalega im na magazynach. Słyszałem też rumory o nowych wzorach Warriorów - ale to odległa przyszłość i raczej bym się tym nie jarał.

Tyla co wiem, pozdo
[/b]
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline _Dark_

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 23, 2005, 10:36:07 pm »
ray they don't take you alive...

Offline Bartuul

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 23, 2005, 10:42:37 pm »
W którym miejscu ta informacja jest bardziej szczegółowa od tej którą ja podałem? ;)[/b]

Cytuj
Dark Eldar zostaną przebudowani podobnie jak leśne elfy do WFB.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline _Dark_

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 23, 2005, 10:57:00 pm »
No ale tam nie pisze nic o wycofywaniu Darków...
ray they don't take you alive...

Offline jachu_ka

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 24, 2005, 06:05:21 am »
plotka o wycofaniu DE jest warta tyle samo co plotka o ich przebudowie albo o tym ze gav thorpe jest nowym mesjaszem. 8)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Slaw

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 24, 2005, 06:31:54 am »
Cytat: "jachu_ka"
plotka (...) albo o tym ze gav thorpe jest nowym mesjaszem. 8)


To to była plotka ?  :shock:

Pozdrawiam  ;)
padł kamień na garnek, biada garnkowi,
upadł garnek na kamień, biada garnkowi;
tak czy owak - biada garnkowi.

Offline _Dark_

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 24, 2005, 07:53:34 am »
Ale wg. Darki albo zostaną przebudowane, albo zdechną śmiercią naturalną...
ray they don't take you alive...

Offline Bartuul

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 24, 2005, 09:12:37 pm »
Tak się składa że pracuje w branży figurkowej (jakby nie patrzeć) i na temat Darków wiem 2 PEWNE rzeczy: nie zostaną wycofani i nie zostaną wydani w tym samym kodeksie co Eldarzy. Cała reszta to rumory i dałbym sobie spokój z ich roztrząsaniem z prostego powodu - do wydania ewentualnego kodeksu Darków mamy dobre 1,5-2 lata. Warto już dzisiaj się tym jarać?  :? [/b]
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline _Dark_

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 24, 2005, 09:45:09 pm »
Hm...
Cytuj
Od jakiegoś czasu GW wycofuje ze sprzedaży blisterki do pryszczatych (zostaje tylko mial order), ale powód tego jest tylko i wyłącznie ekonomiczny - towar zalega im na magazynach.

A ci "pryszczaci" to Dark Eldarzy? Poza tym nie rozumiem jedej rzeczy - jak im zalega to chcą jeszcze więcej do swoich magazynów go dołożyć?
ray they don't take you alive...

Eman

  • Gość
Dark Eldarzy
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 24, 2005, 09:48:12 pm »
Heyka !!!
Cytuj
A ci "pryszczaci" to Dark Eldarzy?

Zgadles za pierwszym razem ;) ;)
Cze !!!

Offline _Dark_

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 24, 2005, 09:51:25 pm »
No to trochę to się kłóci z tym co piszesz, Bartuul.
ray they don't take you alive...

Offline Bartuul

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 24, 2005, 11:26:28 pm »
Nope dude. To ty nie do końca wszystko rozumiesz. Wycofywanie blistów nie polega na tym, że przyjeżdża kolo z GW i mówi "wyskakiwać z blistów" i zawozi je z powrotem do magazynów. Po prostu blisty z darkami nie wyjeżdżają z magazynów GW do handlu detalicznego - z prostego powodu - zapewne nawet koszty transportu nie zwracają im się w długim okresie skoro darki leżą na półkach i gniją bo nikt ich nie kupuje. Cały myk polega właśnie na tym - skoro GW zawiozło blisty darków do sklepów ponosząc chociażby w/w koszt transportu a blisty się nie sprzedają to wniosek jest prosty - strata. Dlatego blisty dostępne będą tylko z Mail Orderu, bo w ten sposób GW pomija detalistę a tym samym konkretną grupę kosztów, bo towar trafia bezpośrednio do konsumenta. KPW?

PS A to że towar zalega na magazynach to chyba też oczywiste skoro ze sklepowych półek nie schodzi - po co sklepy miałyby zamawiać kolejne?
[/b]
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline _Dark_

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 25, 2005, 07:25:25 am »
Cytat: "Bartuul"
Od jakiegoś czasu GW wycofuje ze sprzedaży blisterki do pryszczatych

Cytat: "Bartuul"
na temat Darków wiem 2 PEWNE rzeczy: nie zostaną wycofani

Ja domyślam się, że GW nie zbierze i nie spali wszystkich blisterów jakie gdzieś wyjechały, ale sam wiesz, że przejście do mail ordera to śmierć armii dla graczy z Polski. Pozostaje jedynie Allegro. Ktoś kiedyś powiedział, że dzięki temu Darki staną się armią elitarną, której wystawienie będzie szpanem. Możliwe, ale ja i tak bym wolał, gdyby byli normalnie w sklepach :]
W mnie, w Lublinie, niedawno przywieźli dostawę - box Warriorów, Talos, blistery - Wyches with Assault Weapons x 2, W. with Wych Weapons x 4, Warp Beasts x 3, Lord x1, Haemonculi x 2, Warriors with Dark Lances x4, Warriors with Assault Weapons x4 i jeszcze kilka innych. Jest to mały w sumie sklep i jeśli chodzi o zaopatrzenie w konkretne armie z WH40k to raczej Darki nie mają najmniejszej ilości boxów/blisterów.
ray they don't take you alive...

Offline Macruss

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 25, 2005, 11:04:21 am »
Jakos nie widzialem aby darki zalegaly w warszawskich sklepach, moze nie schodza jak marines ale sklepy puste miejsca po nich uzupelniaja, moze na zachodzie sa mniej popularne?
i jestem studentem UW na wydziale Bibliotekoznawstwa :)
Bibliotekarze wszystkich krajów łączcie się!!!!!!

Offline Asmodean

Dark Eldarzy
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 25, 2005, 09:06:28 pm »
ja bym się tam zbytnio nie przejmował, jeśli nie planują usunąć DE to figurki do nich da się kupić. W końcu panom z GW też zależy na tym żeby to sprzedać :)
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

 

anything