Autor Wątek: Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów  (Przeczytany 73616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Re: Robić? Nie robić?
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:30:34 pm »
Cytat: "timof"
Cytat: "turucorp"
ja swojego egzeplarza nie sprzedam raczej nigdy, jednak jak czytam wypowiedzi "kolekcjonerow" weszacych dobry biznes za kilka lat, to krew mnie zalewa :evil:


mnie też.
tylko z tym rynkiem zbytu na tym forum to nie trafili.


ta, tylko po co krew ludziom psuja?
"kolekcjonerzy" :?

Anonymous

  • Gość
Re: Robić? Nie robić?
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:34:29 pm »
Cytat: "turucorp"
ta, tylko po co krew ludziom psuja?
"kolekcjonerzy" :?


może chcą baranowskiego utwierdzić w przekonaniu że warto.
co najwyżej nadwyżki wykupią od niego jak się interes zacznie kręcić.

Offline graves

Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:40:34 pm »
prawdziwy kolekcjoner nigdy nie sprzedaje...  :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pookie

Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:45:55 pm »
A czy któryś napisał do Baranowskiego?
 for Pookie

Offline turucorp

Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:46:31 pm »
Cytat: "graves"
prawdziwy kolekcjoner nigdy nie sprzedaje...  :roll:


prawdziwy kolekcjoner nie wrzucalby mi tu takich tekstow jak to zrobil "Flic", mozna z czystym sumieniem zalozyc, ze to "kolekcjoner-biznesmen" :roll:

Offline turucorp

Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:50:57 pm »
Cytat: "pookie"
A czy któryś napisał do Baranowskiego?


ale co napisal?
pisze na forum, Baranowski odpowiada w formie "listow otwartych", czyli, ze to czyta (i interpretuje po swojemu :roll: ) co jest przejawem niezrozumiena przez Niego idei FORUM DYSKUSYJNEGO, ale nic to.
zamowienie skladam przez wiadoma ksiegarnie, jak zwykle w przypadku takich publikacji.

Offline pookie

Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:57:50 pm »
A to daleki numer dostaniesz.
 for Pookie

Anonymous

  • Gość
Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 03, 2004, 08:01:25 pm »
Cytat: "pookie"
A to daleki numer dostaniesz.


właściwie to już atrakcyjność zamówienia jest znikoma, bo przecież autor ma już ponad 120 chętnych, a więc 30 najatrakcyjniejszych (gdzie faktycznie robociznę można wycenić na 120 zł) już dawno jest zajęte  :(

Offline turucorp

Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 03, 2004, 08:01:32 pm »
trudno,
wazne, ze fajna rzecz i idywidualna,
a numer 200 czy 30, co za roznica?
przeciez to nie na handel :roll:

Anonymous

  • Gość
Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 03, 2004, 08:03:26 pm »
Cytat: "turucorp"
trudno,
wazne, ze fajna rzecz i idywidualna,
a numer 200 czy 30, co za roznica?
przeciez to nie na handel :roll:


no jak nie handel? przecież baranowski napisał w liście otwartym, że jego robocizna wysoko stoi :roll: to znaleźć się w 30 to czuć, że zapłaciło się za więcej roboczogodzin ;)

Offline turucorp

Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 03, 2004, 08:10:02 pm »
Cytat: "timof"

no jak nie handel? przecież baranowski napisał w liście otwartym, że jego robocizna wysoko stoi :roll: to znaleźć się w 30 to czuć, że zapłaciło się za więcej roboczogodzin ;)


nie cwaniacz :)
ja nie kupuje na handel :roll:
a to, ze Baranowski wysoko sobie ceni wlasna robocizne, no coz, rozumiem go.
tylko szkoda, ze rownoczesnie probuje zdyskredytowac cudza robote w "Listach otwartych" :?

Offline Flic

Re: Robić? Nie robić?
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 03, 2004, 08:24:37 pm »
Cytat: "turucorp"
chociaz z drugiej strony, jako "kolekcjoner" powinien doskonale wiedziec o czym mowie, jesli nie wie, to co z niego za "kolekcjoner" :roll:

Oczekiwałbym od Ciebie raczej konkretnej, rzeczowej, odpowiedzi w kwestii dokonań, pozwoliłoby to rozwiać jakiekolwiek wątpliwośći :!: . Jak widzę wolisz zadzierać wysoko nos i nie "zniżać" się do poziomu prowincjonalnego "kolekcjonera", który ma czelność nie wiedzieć o skali Twoich dokonań.  
Cytat: "turucorp"
tylko po jaka cholere leca sobie w kulki wypowiadajac sie na forum, nakrecaja sobie rynek zbytu? ja swojego egzeplarza nie sprzedam raczej nigdy, jednak jak czytam wypowiedzi "kolekcjonerow" weszacych dobry biznes za kilka lat, to krew mnie zalewa

Strasznie mi "przykro" ;) że "lecę sobie w kulki" :) Mogę się jedynie domyślać że niektóre "uznane autorytety" uważają iż obowiązuje jeden, jedynie słuszny kierunek "myślenia". Cóż, lubię mieć własne zdanie na różne tematy, i nie będę za to przepraszać. W kwestii albumu, który mam nadzieję zakupić, mogę jasno i zdecydowanie stwierdzić iż kupię go , gdyż chcę posiadać takie unikatowe wydanie i na pewno nie sprzedam go.  I nie napisze tutaj "nie sprzedam raczej nigdy", gdyż to taki "drobiazg" kolego "turucorp" :) odróżnia prawdziwego kolekcjonera od "kolekcjonera".
url=http://www.muzeumdobranocek.pl/]Muzeum Dobranocek[/url] Muzeum Czterech Pancernych

Offline pookie

Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 03, 2004, 08:33:08 pm »
Ja przy sprzyjających wiatrach będę otwierał 9 dziesiątkę, ale specjalnie się nie martwię. Wierzę, że autor zadba o swoich klientów.
 for Pookie

Offline turucorp

Re: Robić? Nie robić?
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 03, 2004, 08:44:18 pm »
Cytat: "Flic"

Cytat: "turucorp"
chociaz z drugiej strony, jako "kolekcjoner" powinien doskonale wiedziec o czym mowie, jesli nie wie, to co z niego za "kolekcjoner" :roll:

Oczekiwałbym od Ciebie raczej konkretnej, rzeczowej, odpowiedzi w kwestii dokonań, pozwoliłoby to rozwiać jakiekolwiek wątpliwośći :!: . Jak widzę wolisz zadzierać wysoko nos i nie "zniżać" się do poziomu prowincjonalnego "kolekcjonera", który ma czelność nie wiedzieć o skali Twoich dokonań.


a coz to ma wspolnego z "zadzieraniem wysoko nosa"? :shock:
nie potrafisz zrobic tak prozaicznej rzeczy jak wejscie na strone glowna Gildii i wpisanie mojego imienia i nazwiska (ktore podalem np. kilka postow wyzej)?
to chyba mniej skomplikowane niz zalogowanie sie na forum? :roll:

Cytat: "Flic"

Cytat: "turucorp"
tylko po jaka cholere leca sobie w kulki wypowiadajac sie na forum, nakrecaja sobie rynek zbytu? ja swojego egzeplarza nie sprzedam raczej nigdy, jednak jak czytam wypowiedzi "kolekcjonerow" weszacych dobry biznes za kilka lat, to krew mnie zalewa

Strasznie mi "przykro" ;) że "lecę sobie w kulki" :) Mogę się jedynie domyślać że niektóre "uznane autorytety" uważają iż obowiązuje jeden, jedynie słuszny kierunek "myślenia". Cóż, lubię mieć własne zdanie na różne tematy, i nie będę za to przepraszać. W kwestii albumu, który mam nadzieję zakupić, mogę jasno i zdecydowanie stwierdzić iż kupię go , gdyż chcę posiadać takie unikatowe wydanie i na pewno nie sprzedam go.  I nie napisze tutaj "nie sprzedam raczej nigdy", gdyż to taki "drobiazg" kolego "turucorp" :) odróżnia prawdziwego kolekcjonera od "kolekcjonera".


jak rozumiem posiadasz umiejetnosc czytania i pisania?, a zatem nie jest dla Ciebie zaskoczeniem, ze to miejsce nazywa sie "Forum Dyskusyjne"?
cos takiego jak "uznane autorytety" czy "jedyny sluszny kierunek myslenia" raczej tutaj nie wystepuja, chyba, ze w ustach ludzi, ktorzy nie rozumieja znaczenia slow "forum" i "dyskusja" :roll:

nie ufam ludziom, ktorzy deklaruja, ze "nigdy czegos nie sprzedadza", bo albo klamia, albo nie zdaja sobie sprawy z tego, ze w zyciu roznie bywa.
nikomu nie zycze wybierania miedzy np. zyciem wlasnego dziecka a posiadaniem rarytasow w kolekcji, ale odrobina wyobrazni by ci nie zaszkodzila :?

Anonymous

  • Gość
Oferta Baranowskiego dla kolekcjonerów
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 04, 2004, 12:40:44 am »
Cytat: "pookie"
A czy któryś napisał do Baranowskiego?


ja napisalem
mam numer 30  :D

 

anything