Autor Wątek: Dark Angels - Deathwing  (Przeczytany 115826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brat Tomasz

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2005, 06:17:42 pm »
no cóz starośc nie radośc :-)
rhion ma racje. szkoda tylko że wtedy troche drogo to wychodzi i trzeba figurki psuć.
ale cóż czego sie nie robi dla szóstegfo ataku :-)
ww.wh40k.pl

Blood Angels 7k, IG + AC 4,5k, Deamonhunters 1,5k, Tyranids 4k, IW 3k (in progress), WE 4k (in progress), VC 2,5k (in progress)

Offline FeGy1

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2005, 06:20:03 pm »
Dzieki :)

Biore sie do roboty z czytaniem od nowa rulebooka :)

Pozdrawiam !

Offline FeGy1

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 15, 2005, 09:14:31 am »
Witam !

A oto pierwsza figurka w mojej armii - oczywiscien nie ja malowalem a nasz znajomy z sasiedniej gildii - WFB...

http://warhammer.org.uk/PhP/viewtopic.php?p=76471#76471

Prosz eo komentarze dotyczace malowania - czy tak moze wygladac deathwingowy dred ? Czy nie powinien byc mimo wszystk izielony itp.

Pozdrawiam !

Offline Maciej Skowronek

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 15, 2005, 09:56:13 am »
Jeśli tak będzie wyglądać cała armia to będzie super.
COś bym mimo wszystko dorzucił z kolorystyki typowej dla DA (czarny, zielony) na którymś z oddziałow (może LR) bo cała armia może wyglądać dziwnie
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Vallarr

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 15, 2005, 10:00:20 am »
kurcze... mozesz sobie pomalowac jak chcesz i wystawiac jako deathwing...
btw - juz po samych zdjeciach widzialem robote Swinga :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Asmodean

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 15, 2005, 10:08:24 am »
fajnie wygląda, jak chcesz to możesz dać im stare kolory, takie jakie mieli na początku, czyli czarne pancerze. Też mogoby fajnie wyglądać
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Eman

  • Gość
Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 15, 2005, 10:21:39 am »
Heyka !!!
Cytuj
COś bym mimo wszystko dorzucił z kolorystyki typowej dla DA (czarny, zielony) na którymś z oddziałow (może LR) bo cała armia może wyglądać dziwnie

Ehm ... kolor Deathwingu to wlasnie bialy ... a nie czarny, ani zielony ...
Cze !!!

Offline sokles

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 15, 2005, 10:23:53 am »
Cytat: "Eman"
Heyka !!!
Cytuj
COś bym mimo wszystko dorzucił z kolorystyki typowej dla DA (czarny, zielony) na którymś z oddziałow (może LR) bo cała armia może wyglądać dziwnie

Ehm ... kolor Deathwingu to wlasnie bialy ... a nie czarny, ani zielony ...
Cze !!!


A nie przypadkiem biały i zielony :?:

Tak przynajmniej wyglądały Deathwingi które widziałem....

Offline FeGy1

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 15, 2005, 10:24:16 am »
Wlasnie bialy to DW... wiem....

Tylko czy ten bialy powinien byc na samych termosach czy na innych jednostkach tez ?? Bo w koncu Dresdow DW ma 8m i kazdy ma w srodku bylego termita z DW...

Pozdrawiam !

Offline Asmodean

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 15, 2005, 12:47:52 pm »
o ile mnie pamięć nie myli, to wg. fluffu było tak, że najpierw mieli czarne zbroje, a potem uratowali jakiegoś Eldara ważnego i on w nagrodę przydzielił zakonowi swoje barwy herbowe, czyli kolor kości słoniowej i zieleń. Jak piszę bzdury to proszę sprostować ;)
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Hem'Ahn

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 15, 2005, 01:39:35 pm »
Z tego co ja slyszalem, to zakon zostal wyslany na jakas samobojcza misje, z ktorej niby nie mieli powrocic. Przed wyjazdem pomalowali zbroje na bialo jako znak smierci.
Mam nadzieje, ze tym razem to ja nie opowiadam jakichs niesprawdzonych historii. :)

A co do malowania to juz zalezy od ciebie jak pomalujesz. Glownym kolorem deathwingu jest wlasni kolor kosciano / bialy, ale mozna dodac kilka detali w innych kolorach, zeby armia nie wygladala zbyt monotonnie. Z bonem czarny ladnie sie komponuje, mozesz tez pojezdzic troche dark agnels green, jak by nie bylo, to nadal sa Dark Angels.
Michałku
PKGB Sztab

Offline Kensiorek

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 15, 2005, 01:58:26 pm »
Cytat: "Hem'Ahn"
Z tego co ja slyszalem, to zakon zostal wyslany na jakas samobojcza misje, z ktorej niby nie mieli powrocic. Przed wyjazdem pomalowali zbroje na bialo jako znak smierci.
Mam nadzieje, ze tym razem to ja nie opowiadam jakichs niesprawdzonych historii. :)

A co do malowania to juz zalezy od ciebie jak pomalujesz. Glownym kolorem deathwingu jest wlasni kolor kosciano / bialy, ale mozna dodac kilka detali w innych kolorach, zeby armia nie wygladala zbyt monotonnie. Z bonem czarny ladnie sie komponuje, mozesz tez pojezdzic troche dark agnels green, jak by nie bylo, to nadal sa Dark Angels.


opowiadasz pomijajac fakt ze w najnowyszym WD jest ostatnia oficjalna wersja :) i jest ona inna :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline FeGy1

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 15, 2005, 02:10:32 pm »
Witam !

Bilae pancerze nosza DW na czesc samodzielnego oddzialu termitow, ktory stoczyl bardzo nierowna walke z przeciwnikiem (z tyrkami?)... finito...

A wersja dotyczaca uratowania Eldara jest tyle ciekawe co nieprawdopodobna... DA to zakon, ktory w zaden sposob nie toleruje nawet obcych ras... nawet assasinow nie mozna do nich wziac itp. Takze takiemu Eldarowi to by oni napewno nie pomogli... a moze cos jest i nie przeczytalem jeszze tego ;d

Pozdrawiam !

Eman

  • Gość
Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 15, 2005, 02:20:23 pm »
Heyka !!!
Cytuj
A wersja dotyczaca uratowania Eldara jest tyle ciekawe co nieprawdopodobna... DA to zakon, ktory w zaden sposob nie toleruje nawet obcych ras... nawet assasinow nie mozna do nich wziac itp. Takze takiemu Eldarowi to by oni napewno nie pomogli... a moze cos jest i nie przeczytalem jeszze tego ;d

True true ... nie toleruja praktycznie najmniejszego odstepstwa od "czystosci rasowej", nawet takiego jak Ogryny czy Ratlingi. Bylo kiedys takie opowiadanko w WD, w ktorym bylo to ladnie przedstawione ...
Cze !!!

Offline trej

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 15, 2005, 02:20:31 pm »
Ale Watchers in the Dark toleruja. Nawet wiecej niz toleruja. Podejrzane :>

Jestem przekonany ze ci co sie podaja za dobrych sa zli a Ravenwing to tak naprawde armia chaosu  :badgrin:  :D