Autor Wątek: Dark Angels - Deathwing  (Przeczytany 115832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eman

  • Gość
Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 15, 2005, 02:21:39 pm »
Heyka !!!
Cytuj
a Ravenwing to tak naprawde armia chaosu

:lol:  :lol:  Chcialbys, co  :?:  ;)  8)
Cze !!!

Offline trej

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 15, 2005, 02:30:15 pm »
Cytuj
Chcialbys, co Question


Sure :D

Sumienie mi wysiada jak gram lojalistami Nie zdawalem sprawy ze to bedzie takie bolesne ;).

Eman

  • Gość
Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 15, 2005, 02:32:49 pm »
Heyka !!!
Cytuj
Sumienie mi wysiada jak gram lojalistami Nie zdawalem sprawy ze to bedzie takie bolesne

Ja tak samo mam na sama mysl o graniu Chaosem ;)
Cze !!!

Offline trej

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 15, 2005, 02:53:26 pm »
Cytuj
Ja tak samo mam na sama mysl o graniu Chaosem


Domyslam sie :D Ale juz safhem zaczales gra wiec kiedys moze odnajdziesz wlasciwa sciezke (Twisted Path) ;)

Zeby nie bylo ze moderatorzy robia najwiekszy off-top to pod tym adresem jest do sciagniecia dodatek do space hulka (planszowki) Deathwing i tam jest calkiem spore opowiadanko o chlopakach. Mysle ze nie bedzie to czas stracony :) TO samo opowiadanie jest chyba w zbiorze opowiadan o Deathwing z Black Library

Nie wiem na ile ten dodatek jest legalne w sieci ale chyba gw nie robi administratorm strony problemu. W koncu to dodatek sprzed ~15 lat.

Offline Asmodean

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 15, 2005, 04:52:43 pm »
gdzie jest to opowiadanko :?: w którymś z plików :?:
a tak BTW to co to jest "SAFH"  :?: bo nic nie mogędo tego skrótu dopasować  :p
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline trej

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 15, 2005, 05:41:47 pm »
w deathwing zip jest pdf o tej samej nazwie i pierwsza polowa niego to wlasnie to opowiadanko

SAFH - shooty as f.... hell

Offline Asmodean

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 15, 2005, 06:00:47 pm »
dzięx ;) nic dziwnego że nic nie mogłem dopasować :p
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline FeGy1

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 15, 2005, 07:16:57 pm »
Cytat: "overflowed"
Ale Watchers in the Dark toleruja. Nawet wiecej niz toleruja. Podejrzane :>

Jestem przekonany ze ci co sie podaja za dobrych sa zli a Ravenwing to tak naprawde armia chaosu  :badgrin:  :D


Ojjj ale tu podpadles... bedziemy sciagac Twoja armie i gnebic na kazdym turnieju za te bluznierstwa... Podejzewam, ze grasz chaosem albo czyms rownie slabszym od DA jak Chaos :D (prowokacja)...

A tak z drugiej strony - jak mi znajdziesz cytat mowiacy o tym, ze Watcherzy to rasa obca to wtedy pogadamy... z tego co wiem to nigdzie nie ma wyjasnione czym sa... ;) - Na pierwszym turnieju zgrzewka napoju dla tego, ktory cos znajdzie :)

Pytanko kolejne - Assault Cannon... moge lezc termitem i po wykonaniu ruchu strzelac ?? Toz to Hevy bron... Nie wiem moze nie jestem  biegly w angielskim i stad te pytania... ale ja naprawde czytam to jak tylko moge - kodeksy i rulbooka... i nie widze tam wyjasnienia, ze mozna strzelac AC po ruchu termitem... a ktos tu tak radzil.... no chyba, ze czytajac sama zasade dotyczaca broni heavy, cos pomylilem...

P.S. I prosze bez zbywania... cala moja wiedza na tematy WH40K to to co przeczytalem... w sama gre gralem tylko raz pozyczona armia... wiec duzo jeszcze moge niewiedziec... a tylko czytajac te rulebooki bez doswiadczenia chociazby jakim moglyby byc rozmowy z kims kto gra to nie ma sensu prawie).

Pozdrawiam !

Offline Asmodean

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 15, 2005, 08:11:34 pm »
Każdy model w terminatorce ma wudowany egzoszkielet w związku z czym bronie typu Heavy X traktuje jak Assault X ;)
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline FeGy1

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 16, 2005, 10:14:36 am »
Nie no to bomba jakbym to wiedzial to mialbym calkiem inne myslenie na ten temat...

A gdzie ta informacje mozna znalezc ? Ja tego szukam i nie moge znalezc - albo i to przeczytalem tylko nei zalapalem, ze to to jest tam napisane :)

Dzieki jeszcze raz !

Offline jachu_ka

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 16, 2005, 10:20:20 am »
w wargearowym opisie terminatorki, codex SM str 25.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline FeGy1

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 16, 2005, 10:28:54 am »
Oki ... teraz mam jasnosc - thx all...

Ma ktos moze na puszczenie Assault Cannony ? Moze to i smieszne ale w pudle z termitami jest tylko jeden... troche to naciagactwo ze strony GW - no ale oni ta gre robia dla kasy.... totez ich rozumiem... w pewnym sensie...

A co myslicie o koncepcji nie wystawiania Land Raidera.... za to, zeby w armii byly 4y Dredy... Z doswiadczenia latwo je zdjac ?? Reszta armii to bylyby termity...

Pozdrawiam !

Offline Suchy

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 16, 2005, 11:17:55 am »
za duzo,
wg mnie 2 dredy to max (najlepiej w konfiguracji przeciwczolgowej), 4 wciagna w siebie za duzo pkt, a wystarczy kilka strzalow z laski i 500-600 pkt idzie do piachu, za cene 2 dredziow masz porzadny oddzial termitow + pi****ly,
lepiej zainwestuj w wiecej termosow - bo jak walniesz 4 dredy to na termosy niewiele Ci pkt zostanie, a to jednak one sa podstawa tej armii

Offline Bartuul

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 16, 2005, 11:13:34 pm »
IMHO w Deathwingu są dwie dość grywalne koncepcje:
a) full termitów z żyletami:
+ plusy: assault cannony, dużo modeli, dużo strzelania
- minusy: mały zasięg, wooooolne, ryzykowny deep strike, podatność na ciężki ostrzał
b) Land Raider Rush:
+ plusy: 3 Landy to nie jest coś, co każdy potrafi ot tak zatrzymać, mocny assault (czapla+command squad), osłona termitów przed ciężkim ogniem
- minusy: mało modeli, jak padną Landy, to koncepcja troche leży (razem z termitami)

Reszta pomysłów jest średnia i mieszanie tego z owym jest IMHO trochę bez sensu, bo wtedy ani to mocne w jednym ani w drugim.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Mowso

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 17, 2005, 06:45:29 am »
Cytat: "FeGy1"
za to, zeby w armii byly 4y Dredy


uch kocham taką koncepcję - nawet raz czy dwa tak grałem - słabe toto maksymalnie bo dreda troszkę za łatwo zdjąć ale za to nieźe na stole wygląda :D. Wogóle granie Deathwingiem i Ravenwingiem ma niezły klimat - ciężkie armie - jak by tak LR kosztował ze 150pt. ahhh się rozmarzyłem :lol:

Pozdrawiam
Mowso
ozdrawiam
Mowso