trawa

Autor Wątek: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.  (Przeczytany 242847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ladybird

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 03, 2008, 10:20:06 am »
jakas stara basn
Prosze pomóżcie szukam filmu lecial juz bardzo dawno temu
Film fantasy opowiadał o dwóch dziewczynkach jedna mieszkła z rodzicami a druga pod ziemia, przejście było pod różami pzred domem tej dziewczynki co mieszkała na ziemi, pamietam tylko ze pewnego razu ta dziewczynka odkryła to pzrejscie i zeszła pod zemie gdzie było pełno efłów kransali, złych czarownic itd. pamietam tez taka scene ze jechaly na kocniach po tej ciemnej krainie a pełno czarownic wyciagał rece zeby je zlapac, pamietam tez taka rozmowe ta dziewczynka co mieszkała pod ziemia powiedzila tej co mieszkala na ziemi ze kiedy róże zwiendna ona umrze.
i film kocnzy sie tak ze pewnego dnia rózę wienda i nie moze juz wejsc pod ziemie do tej krainy ta dziewcznka co zyla na ziemi. prosze jak znacie tytuł lub cokoliwek co mogło by mnie naprowadzic napiszcie.

rany, oglądałam to! Kurcze, ale zagwozdka, będę teraz siedzieć i myśłeć

Offline PanCiacho

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 05, 2008, 06:38:11 pm »
Za mną ciągnie się film w którym to typowy rozbitek na bezludnej wyspie w, radzi sobie tam nieźle, ma w grocie dom, z dość dobrym wyposażeniem, całym eq którego wziął z resztek bagaży statku, czy samolotu (to chyba czasy współczesne). Głównym motywem który zapamiętałem jest to że główny bohater zrobił sobie z piłki do siatkówki głowę, za włosy służyła jakaś trawa i z namalowanymi oczami i ustami z którą to rozmawiał, jako że popadł już w skrajności, czasem wyżywał się na tej piłce, nazwał ją chyba Willy(?). Człowiek ten był religijny, a uciekł z wyspy po tym jak do niej przypłynęła jakiś plastikowy dach z którego zrobił żagiel. Podczas ucieczki stracił tą piłkę, było to dla niego straszne przeżycie.


Wiem że leciał ten film kilka lat temu na dwójce. Thanks from the moutain ;) za odpowiedź.

Offline JAPONfan

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 05, 2008, 07:25:33 pm »
Wilson, piłka nazywała się Wilson. 
Castaway, poza swiatem z Tomem Hanksem.

Offline PanCiacho

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 06, 2008, 10:41:26 am »
Tak, to to, sprawdziłem po screenach. Świetny film.

Dzięki wielkie

Maciejaszek

  • Gość
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 13, 2008, 05:34:04 pm »
rany, oglądałam to! Kurcze, ale zagwozdka, będę teraz siedzieć i myśłeć

Ja mniej więcej wiem co to jest.
W TVP w któreś wakacje (gdzieś w połowie '90) emitowali serię filmów na motywach twórczości Astrid Lindgren.
To był jeden z tych filmów.

Offline blazej147

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 15, 2008, 09:23:14 pm »
witam
SZUkam polskiej komedi pamietam krotki wątek...
mianowicie jakis męzczyzna wyciągał traktorem autobus z duzej kaluzy ja zaciągnoł go do stodoły na wesele córki...... ale te wesele i tak chyba nie wyszlo  znacie???

Offline Hollow

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 15, 2008, 10:06:43 pm »
Może Wesele?

Offline madulka

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 16, 2008, 12:47:04 am »
Pewnie chodzi o film Niespotykanie spokojny człowiek Barei.

Offline G_S

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 29, 2008, 05:09:59 pm »
zapomnialem jak sie nazywa tytol serialu realityshow? niewiem jak to nazwac
przez 30 dni koles uczyl sie w np malowaniu potem go sprawdzali, produkcja tvn (2twraz?)

Offline krawiec[PL]

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 29, 2008, 07:00:27 pm »
Pewnie chodzi o film Niespotykanie spokojny człowiek Barei.

Mi też się tak wydaje. :)
Życie to one man show.

Offline maab

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 12, 2008, 11:39:25 pm »
Szukam tytułu filmu o targu na którym mozna było kupic sobie matkę. Opowiadał o jakichs dzieciach, które po sprzeczce z matka chcialy sobieja wymienic. Mieli jakas stara sasiadke, która ich zaprowadzila na jakis taki "targ" i oni wybierali pare razy, az doszli do wniosku ze ich wlasna mama jest najlepsza.

czy ktoś to ogladał? zna?
Cenie wyżej książki niż ludzi, którzy po największej części przedstawiają tylko materiał na pergaminowe dla nich okładki…

Offline madulka

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 13, 2008, 12:30:00 am »
"Jak kupić nową mamę" :)

Offline maab

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 13, 2008, 10:25:41 am »
Tak, dzieki
Cenie wyżej książki niż ludzi, którzy po największej części przedstawiają tylko materiał na pergaminowe dla nich okładki…

Offline gosiak

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #253 dnia: Styczeń 09, 2009, 08:59:32 pm »
Witam
mam pytanie    dawno temu oglądałam film i szukam jego tytułu
fabuła
tak jakby ktoś decydował o życiu i śmierci jakby zamknięty cmentarz na którym są palące się świece jedne większe ci będą żyli dłużej inne mniejsze  ci ludzie będą żyli krócej
i gość który tego pilnuje wpuścił mężczyznę który zamienił jedną świece prz yszedł do domu i zobaczył leżącego na schodach chłopca
chciał wrócić aby zamienić świece ale człowieka który pilnuje tych świec już nie było
bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu tytułu
gosiak

Offline Hamtaro666

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #254 dnia: Styczeń 10, 2009, 11:39:52 am »
Witam
mam pytanie    dawno temu oglądałam film i szukam jego tytułu
fabuła
tak jakby ktoś decydował o życiu i śmierci jakby zamknięty cmentarz na którym są palące się świece jedne większe ci będą żyli dłużej inne mniejsze  ci ludzie będą żyli krócej
i gość który tego pilnuje wpuścił mężczyznę który zamienił jedną świece prz yszedł do domu i zobaczył leżącego na schodach chłopca
chciał wrócić aby zamienić świece ale człowieka który pilnuje tych świec już nie było
bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu tytułu
gosiak

Widziałem ten film w dzieciństwie - pamiętam tylko, że był produkcji czechosłowackiej (było takie pańswto).

 

anything