trawa

Autor Wątek: Survivor Extra 2 (anime edition)  (Przeczytany 57116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 25, 2006, 09:05:12 pm »
No to proste Hellsing, za całokształt.
A szczególnie za wielkie gnaty, mange, nowe OAV, nieśmiertelnego wampira, cy..często występującą policjantkę, i bracholi - głupoli.

Co do pozostałych, hmm.
Mahoromatic, nie oglądałem, ale sądząc po tytule i artach, to jakiś eichi, czy inna komedia, ale przede wszystkim za to, że nie oglądałem (live is brutal).
Last Exile, było fajne, miało to coś, świetne walki powietrzne, ale. . . oglądając to właśnie anime, wyleciało mi szkiełko z moich okularów, dlatego odpada za przynoszenie mi pecha (musiałem zapłacić 30 zł za ponowne wstawienie – szok).
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ryba

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 25, 2006, 09:08:12 pm »
Hellsing, bezprecedensowo. Za świetną serie TV i OAV. I za całokształt  :D

Offline Krova

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 25, 2006, 09:13:33 pm »
Hellsing. Seria TV fajna, OAV strasznie marny i pozbawiony treści, Wyraziste, fajoskie postacie, wielkie giwery no i ten gość w czerwonym.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 25, 2006, 09:26:28 pm »
Tu zagłosuję jak w przypadku GTO, z trojga złego (nie pienić się, to tylko parafraza) lepszy Hellsing.

Offline Dreadorus Maximus

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 25, 2006, 09:30:26 pm »
Hellsing.

Wybór jest kwestią mojego gustu, który tak a nie inaczej mi podpowiada*.

*tłumaczenie: bo tak
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline flowingwater

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 25, 2006, 09:36:51 pm »
Hellsing. Za całokształt.  :) Ta odpowiedź to raczej nabijanie postów ;)

***

  • Gość
Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 25, 2006, 09:39:36 pm »
Hellsing, mój avatar powinien wystarczyć jako uzasadnienie.

Edit: To survi? Jakiś dziwny... Hmm. Głosuję oczywiście, aby Hellsing przeszedł dalej :|

Jest extra dlatego na zasadach battla. Wilk ;)

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 25, 2006, 09:39:42 pm »
Mahoromatic, bo uwielbiam seiyuu Mahoro - Kawasumi Ayako w jednej ze swoich flagowych ról
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 25, 2006, 09:50:11 pm »
Hellsinga na Hyperku widziałem, Last Exile'a kojarzę, ale po tym:
Cytat: "Hunter Killer"

Mahoromatic

był dylemat: fajny wampir vs. to co w linku...
mam chyba słabość do rysunkowych lasek...
Mahoromatic
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Astaroth

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 25, 2006, 10:12:30 pm »
A niech będzie, co mi tam!  :D

W związku z tym, że nie ma to jak porządna salwa burtowa, mój głos oddaje na Last Exile. Jak by to nie wystarczyło - ta seria przypomniała mi pewną gierkę na Dreamcasta, która może RPG była przeciętnym, ale za możliwość walki za pomocą latających okrętów stała się jedną z moich bardzo ukochanych pozycji.  :)
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Pokpoko

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 25, 2006, 10:43:13 pm »
lubie hellsinga, naziwampirki ftw,ale Mahoromatic ma u mnie sporego plusa za niesztampowe jak na ten gatunek zakończenie.
*EDIT*
oczywista głos idzie na Mahoromatic

sorry za zamieszanie ;)

Shino

  • Gość
Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 25, 2006, 10:44:30 pm »
Last EXile... anime nalepsze z tej trojki a juz z pewnoscia lepsze od hellsinga, ktorego to seria poza mouzka sie konczyla w zasadzie na 5 moze 6 epku.. (tak... byla srednia) a OAV ma 2 odcinki wiec nie da sie go ocenic...  Mahromatica z kolei nie skonczylem... :)

moze byc? ;)

choc widze, ze nie edzie juz last exile na przyszlosc :cry:

Offline Hunter Killer

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 26, 2006, 12:05:12 am »
Pokpoko, rozumiem że twój głos powędrował na Mahoromatic, jeśli jednak nie, wyślij mi właściwy tytuł na PW.


Shino  tak na przyszłość  „Last Exile”   nie Last Ecile  (spoko, uznam Twój strzał, więc luz).

Po za tym, jak tak możesz mówić o hellsingu, a Twój avek z Walterem, to nic nie znaczy?? :(

I ostatnia sprawa, Astaroth, masz głosować na to samo, na co głosuje prowadzący, inaczej dostaniesz ostem  :badgrin: :p (roślina).
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Miyamoto Hachimaro

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 26, 2006, 12:56:25 am »
Nie udało mi się zagłosować w dwóch poprzednich pojedynkach, lecz niechaj będzie wiadome, że bez wahania wybrałbym X-a oraz Kenshina. Uzasadnienie? X, bo ma ciekawą historię, bardzo ładną kreskę, jest poważny, zawiera wątki quasi-shounen-ai oraz zrobił go Clamp. Kenshin, ponieważ jest to anime o samurajach, opowiadające o ciekawym okresie i mające nie byle jaką fabułę i oprawę. Poza tym, lubi go Beregond.

W nowym głosowaniu wybieram Hellsinga. O dwóch pozostałych nie słyszałem zbyt wiele, ponadto mam dziwną słabość do Alucarda i jego stylu. I wampirów ogółem. Nie wybaczyłbym sobie, gdybym podjął inną decyzję.

Pozdrawiam serdecznie.
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline nolifesking

Survivor Extra 2 (anime edition)
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 26, 2006, 06:15:04 am »
Pff podobnie jak norsefir... tyle że ja wziąłem swój nick właśnie z Hellsinga.
A za co? Po pierwsze brutalny świat, za wampiry i z moją ulubioną postać szalony ksiądz regenerat Andersen! (chyba jedna z najciekawszych postaci anime w ogóle) Po za tym czy nie jest to jedna z najlepiej rozpoznawalnych kresek?

 

anything