trawa

Autor Wątek: Harry i jego okulary...  (Przeczytany 80488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 20, 2007, 07:33:37 am »
zdecydowanie pozytywny! uwielbiam ten błysk w dziecięcych oczach, kiedy pytają "to pani też czytała?" i tę radość dzielenia sie swoimi uczuciami. ja tam lubię, kiedy ludzie się cieszą, a taki fafuśny szalik w paski też bym z przyjemnością posiadała, bo to takie ładne jest, uwielbiam puszyste wełniane szaliki w grube paski!

chociaz cosplay w każdym przypadku uważam za nieco żenujący (widziałm tak naprawdę tylko JEDEN przypadek naprawdę dobrego cosplayu, z Ranmy contra FF :P), to w tym przypadku jestem jak najbardziej za. kiedyś wszyscy nosili okulary jak Lennon. Teraz noszą takie jak Harry. Wolę to, niż żeby sobie przekłuwały wszystko co się da i robiły tatuaże na pół tyłka w imię jakiś idoli*.

Niestety ja nie będę miała możliwości szybkiego przeczytania zaraz po premierze, będę musiała poczekać, aż szefowa da się naciągnąć.... a to będzie wymagało conajlmniej pięciu ludzi pytających się w sobotę o książkę :P

*do dziś pamiętam wywiad z Chylińską, w którym mówiła, ze jakaś dziewczyna specjalnie kazała sobie spiłować zęby jak ona... i jak ją objechała od głupich wyzywając, że głupotę sobie zrobiła i zniszczyła zęby, bo sa jakieś granice naśladownictwa :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Katoholiczka

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 20, 2007, 12:51:58 pm »
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
Katoholiczka powstrzymaj się z takimi osadami! Ja mimo że nie jestem fanem i fakt ze HP mi się nie podoba to nie potępiam ludzi za to, że mają inne gusta :roll:

Ehh... zastanów się: jak ktoś by napisał coś równie miłego o twoim ulubionym utworze to co być czuła ;)


Uwzględniając to, że to JEST jeden z moich ulubionych utworów to nie czuję się znowu tak źle;)
nigdy mnie nie znajdziecie, jestem niewidzialna bo jestem nikim

Offline Nakago

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 20, 2007, 03:19:40 pm »
Cytat: "Szyszka"
Niestety ja nie będę miała możliwości szybkiego przeczytania zaraz po premierze, będę musiała poczekać, aż szefowa da się naciągnąć....

Mnie przeczytanie nie wystarczy, ja to muszę mieć! :-D
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Idaan

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 20, 2007, 09:37:28 pm »
Jak dla mnie każde maniactwo jest groźne. I mówię to, chociaż często zdarza mi się wczuwać w postać z rpga idąc ulicą, sypać powiedzeniami z 40k czy udawać Jedi w miejscach publicznych.
Naprawdę, czasami widzę ludzi którzy mnie przerażają tym jak bardzo zaciera się im różnica pomiędzy światem realnym a fikcją. Chociaż akurat potteromaniacy to dość lekkie i sympatyczne przypadki.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 21, 2007, 09:44:21 am »
Cytat: "Katoholiczka"
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
Katoholiczka powstrzymaj się z takimi osadami! Ja mimo że nie jestem fanem i fakt ze HP mi się nie podoba to nie potępiam ludzi za to, że mają inne gusta :roll:

Ehh... zastanów się: jak ktoś by napisał coś równie miłego o twoim ulubionym utworze to co być czuła ;)


Uwzględniając to, że to JEST jeden z moich ulubionych utworów to nie czuję się znowu tak źle;)


Może jestem nadwrażliwy, może jestem przewrażliwiony a może po prostu uczulony ale czemu znowu mi się wydaje że to kolejna osoba: "cha cha cha, żartowałem/am w ostanim poście..." :cry:


Idaan od chorego maniactwa jest już jeden mały krok do fanatyzmu... ale potteromaniakom chyba rzeczywiście to nie grozi: albo wyrastają z tego albo po pewnym czasie jest to jakiś zdrowy dystans... Pozytywne jest także to że P.H. staje się podłożem pod inną fantastykę.

Offline Idaan

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 21, 2007, 10:30:30 am »
Noo, ma już ktoś? Przyznajcie się, czytaliście całą noc. ;) Jak wrażenia?

Offline SkeezaPhrenyak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał W. Orkan
    • www.orkan.f-log.pl
Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #441 dnia: Lipiec 21, 2007, 02:08:34 pm »
Znajoma przeczytała całość w jeden dzień. Podobno jest rzeźnia i trup ściele się gęsto  :D

Offline Katoholiczka

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #442 dnia: Lipiec 21, 2007, 02:51:59 pm »
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
Cytat: "Katoholiczka"
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
Katoholiczka powstrzymaj się z takimi osadami! Ja mimo że nie jestem fanem i fakt ze HP mi się nie podoba to nie potępiam ludzi za to, że mają inne gusta :roll:

Ehh... zastanów się: jak ktoś by napisał coś równie miłego o twoim ulubionym utworze to co być czuła ;)


Uwzględniając to, że to JEST jeden z moich ulubionych utworów to nie czuję się znowu tak źle;)


Może jestem nadwrażliwy, może jestem przewrażliwiony a może po prostu uczulony ale czemu znowu mi się wydaje że to kolejna osoba: "cha cha cha, żartowałem/am w ostanim poście..." :cry:


Nie wnikam w twoje odczucia. Piszę wszystko na poważnie, każde zdanie jest prawdziwe i zgadza się z moimi poglądami.

Ja już nie wytrzymam :x , chyba przeczytam angielską wersję :) , ale to i tak niczego nie zmieni, bo napewno kupię oryginał po polskiemu :D
nigdy mnie nie znajdziecie, jestem niewidzialna bo jestem nikim

Offline Nakago

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #443 dnia: Lipiec 21, 2007, 03:41:04 pm »
Od czwartego tomu tak robię: najpierw kupuję i czytam po angielsku, a potem kupuję i czytam po polsku :-D.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Anonimowy Grzybiarz

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #444 dnia: Lipiec 21, 2007, 05:08:44 pm »
Cieszę się, że Potteromania się już skończy...

Nius:

Znaleźli kobietę, autorkę książek, która ma pisać kolejne tomy. Będzie kontynuować wątki itp. Bo Rowling (na razie, może zrobi strikes back po jakiś 10 latach) daje sobie spokój.

Źródło: Gazeta codzienna

Offline Idaan

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #445 dnia: Lipiec 21, 2007, 09:26:02 pm »
Cytuj
Od czwartego tomu tak robię: najpierw kupuję i czytam po angielsku, a potem kupuję i czytam po polsku Very Happy.
Ja tam się ładnie uśmiecham do tych bardziej obeznanych z językami fanek i mam za darmo ;)

Offline Beryl

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #446 dnia: Lipiec 22, 2007, 01:24:48 pm »
Cytat: "Idaan"
Noo, ma już ktoś? Przyznajcie się, czytaliście całą noc. ;) Jak wrażenia?


Z jednej strony wkurzały mnie ciągłe wspomnienia, artykuły, fragmenty książek. Z drugiej strony - cokolwiek by nie zrobiła, uratowała to postacią Dumbledore'a, za to podziw.
No i okazało się, że przewidziałam prawidłowo niemal wszystko.^^
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Konował

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #447 dnia: Lipiec 22, 2007, 03:21:42 pm »
a jak się książka kończy ? kto ginie ? i czy harry zmartwychwstaje ? na te pytania wielu będzie musiało poczekac do polskiej premiery :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Beryl

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #448 dnia: Lipiec 22, 2007, 03:23:56 pm »
Nie, jeśli ktoś uważnie się wczytywał w przepowiednie Trelawney.

Względnie ma internet - wstrętni spojlerzyści czają się wszędzie.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Konował

Harry i jego okulary...
« Odpowiedź #449 dnia: Lipiec 22, 2007, 05:28:26 pm »
Beryl: wcale nie jest tak łatwo jak by się wydawało :) wczoraj trochę czasu szukałem spoilerów z zakończeniem, czy to co znalazłem jest prawdą ? nie wiem ;]


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything