Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2775 dnia: Luty 16, 2009, 10:49:27 pm »
Obejrzałem 4 odcinki They Are My Noble Masters. I mam problem bo absolutnie nie mam opinii na ten temat. Kompletne zero jakichkolwiek emocji po obejrzeniu, ani pozytywnych ani negatywnych. Nawet jakieś scenki łóżkowe, miłe dla oka, szybko popadły w zapomnienie.
Chyba po prostu nie nadaję się już do oglądania tego typu anime, bo ani tego typu humor nie specjalnie mnie już śmieszy, a majtki i cycki to już wolę w jakimś soft hentai pooglądać.
Pewnie ją skończę żeby dać radochę niskim instynktom ale raczej w najbliższej przyszłości nie zabiorę się za oglądanie tego typu serii.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2776 dnia: Luty 16, 2009, 11:00:24 pm »
Drugi jest jeszcze lepszy. Dialogi są megacelne.

A Ogiue wymiata  :D aż szkoda, że nie zekranizowali mangi do końca. Anime kończy się ok 33 rozdziału mangi, a rozdziałów jest 55

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2777 dnia: Luty 16, 2009, 11:23:44 pm »
A ja sobie jeszcze raz wszystkie 3 sezony Aria ogladam. jest to jak dla mnie jedno z najlepszych anime jakie zostały zrobione niby nic ale oglada sie przyjemnie, dziewczyny są fajne, humor wspaniały, o po skończeniu odcinka poziom optymizmu rosnie.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2778 dnia: Luty 17, 2009, 01:39:52 am »
A Ogiue wymiata  :D aż szkoda, że nie zekranizowali mangi do końca. Anime kończy się ok 33 rozdziału mangi, a rozdziałów jest 55

Oj taaak, jestem pierońsko ciekawy czy coś im z Sasaharą wyszło w końcu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2779 dnia: Luty 17, 2009, 06:06:07 pm »
They Are My Noble Masters było by świetne jak by nie dwie postacie i wiele idiotycznych parodii, które wcale nie śmieszyły.
Wady
1. Ta główna pokojówka w czerwonych włosach była denerwująca i psuła odbiór anime ponieważ nienawidzę jakiegoś głupiego przezywania i bicia bez powodu.
2. Ageha tym bardziej bo nienawidzę takich postaci w żadnych komediach. Co to niby ma być za rzucanie i bicie głównego bohatera ? Chyba czegoś takiego nie było w grze. Zresztą w grze to mógł mieć każdą z nich.
3. Głupie parodie i to najbardziej znanych anime m.in siostra głównego bohatera jako parodia Kaede z Shuffle.

Zalety
Wszystko inne, a szczególnie główna bohaterka tj Shinra była bardzo fajna, ale ta 20 letnia loli również.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2780 dnia: Luty 17, 2009, 08:19:52 pm »
Oj taaak, jestem pierońsko ciekawy czy coś im z Sasaharą wyszło w końcu.
no nic trzeba się zabrac  ;-)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2781 dnia: Luty 17, 2009, 08:52:19 pm »
ftp://
Oj taaak, jestem pierońsko ciekawy czy coś im z Sasaharą wyszło w końcu.

Spoiler: pokaż
hje, wyszło, tak cudnie, że normalnie romantikku animu się chowają :P


;)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2782 dnia: Luty 17, 2009, 09:00:30 pm »
Nie wiem czy wierzyć, czy dopatrywać się tu jakiejś pułapki... Chyba trza będzie zająć się bliżej tą mangą.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2783 dnia: Luty 17, 2009, 10:29:38 pm »
Cytuj
1. Ta główna pokojówka w czerwonych włosach była denerwująca i psuła odbiór anime ponieważ nienawidzę jakiegoś głupiego przezywania i bicia bez powodu.
2. Ageha tym bardziej bo nienawidzę takich postaci w żadnych komediach. Co to niby ma być za rzucanie i bicie głównego bohatera ? Chyba czegoś takiego nie było w grze. Zresztą w grze to mógł mieć każdą z nich.
3. Głupie parodie i to najbardziej znanych anime m.in siostra głównego bohatera jako parodia Kaede z Shuffle.
1. nie..., była dobra a jej historia w grze była rewelacyjna(zresztą kazda była extra)
2 element komediowy, nie mam nic przeciwko
3 NIE była parodią kaede!!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2784 dnia: Luty 18, 2009, 03:03:40 am »
Jako że nowość to już żadna, piszę tutaj. Ogląda ktoś White Album? Pomijając już boską loli w obsadzie, ten niepozorny na pierwszy rzut oka game of love zrobił się nagle niesamowicie wciągający...
A każdy kolejny Clannad po prostu miażdży. In your face motherf**kers, who didn't believe in this title. Osobiście nie planuję zakładania rodziny, ale to zwyczajnie porusza. Trzeba mieć albo serce z kamienia, albo być Dzierżakiem (wtajemniczeni wiedzą o czym mowa), aby móc przejść obok tego obojętnie. No ale na upośledzenie emocjonalne niewiele da się poradzić. Tym bardziej że seria porusza tak osobiste i prywatne aspekty ludzkiego serca/duszy, że dyskusja o tym bez bycia uczuciowym ekshibicjonistą wydaje mi się wręcz niemożliwa.
Poza tym kocham cenzurę...
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 04:21:37 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2785 dnia: Luty 18, 2009, 06:30:00 am »
Na nowego Clannada trzeba mieć nastrój - ja nie mam i kijem z 10m tego teraz nie tknę. Co nie oznacza, że to złe anime czy coś w tym guście.

Oglądnąłem sobie Spaceship Agga Ruter. Średnie - do Photona, a tym bardziej do Tenchi Muyo, nie ma startu. Dodatkowo w tego typu produkcjach hentaiowe wstawki totalnie mi nie pasują - ecchi jak Photonie bądź TM uważam za wystarczające.

Przebrnąłem przez pierwszy epek Lucky Star. Jest jeszcze dla mnie nadzieja ;) Teraz powoli dojrzewam do oglądania tego dalej. W każdym razie spodobało mi się. Dodatkowo oswajam się z takimi dziwnymi rzeczami jak Sketchbook (manga). Może z czasem i za Azumangę się wezmę. W każdym razie humor specyficzny i na niego też trzeba mieć nastrój.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2786 dnia: Luty 18, 2009, 07:22:24 am »
Ja kończę Samurai Champloo, jeszcze 3 odcinki mi zostały w których pewnie spotkają wreszcie samuraja pachnącego jak słoneczniki ;) Świetne anime, rozwalił mnie odcinek o baseballu :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2787 dnia: Luty 18, 2009, 09:24:52 am »
A każdy kolejny Clannad po prostu miażdży. In your face motherf**kers, who didn't believe in this title. Osobiście nie planuję zakładania rodziny, ale to zwyczajnie porusza. Trzeba mieć albo serce z kamienia, albo być Dzierżakiem (wtajemniczeni wiedzą o czym mowa), aby móc przejść obok tego obojętnie. No ale na upośledzenie emocjonalne niewiele da się poradzić. Tym bardziej że seria porusza tak osobiste i prywatne aspekty ludzkiego serca/duszy, że dyskusja o tym bez bycia uczuciowym ekshibicjonistą wydaje mi się wręcz niemożliwa.
Poza tym kocham cenzurę...

Widziałem wczoraj ep 18 i może chwilami byłem taki :roll:, ale ta cała Clannadowa ckliwość jeszcze jakiś poziom trzyma. Jeszcze. Srsly, jak oni zamierzają to jeszcze ciągnąć przez całe 6 epów ? Coś mi się widzi że skończy się trochę szybciej niż było to planowane, tak jak sezon pierwszy.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 09:28:55 am wysłana przez Bere »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2788 dnia: Luty 18, 2009, 11:22:42 am »
Ja bym Clannada nawet zobaczył ale jakoś nie mogę się przekonac do zaczecia normalnie jak myslę "Clannad" to z miejsca taka jakas rezerwa mnie ogarnia, jakby cos w moim wnetrzu mowiło mi: "nie bądź głupi nie ogladaj, to nie dla ciebie". :-? :neutral:

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2789 dnia: Luty 18, 2009, 12:31:49 pm »
Jako że nowość to już żadna, piszę tutaj. Ogląda ktoś White Album?

White Album może nie jest wciągający, ale jest ciekawy. Zwłaszcza jak wszyscy po cichu zaczynają się podwalać do głónego bohatera :P

A każdy kolejny Clannad po prostu miażdży. In your face motherf**kers, who didn't believe in this title. Osobiście nie planuję zakładania rodziny, ale to zwyczajnie porusza. Trzeba mieć albo serce z kamienia, albo być Dzierżakiem (wtajemniczeni wiedzą o czym mowa), aby móc przejść obok tego obojętnie. No ale na upośledzenie emocjonalne niewiele da się poradzić. Tym bardziej że seria porusza tak osobiste i prywatne aspekty ludzkiego serca/duszy, że dyskusja o tym bez bycia uczuciowym ekshibicjonistą wydaje mi się wręcz niemożliwa.
Poza tym kocham cenzurę...

No przepraszam,ale może jak ktoś nie ma życia rodzinnego to mogą go takie sceny i rzeczy poruszać ;/

Ale dla mnie jest to anime w jakiś sposób naiwne. Sam pomysł "usamodzielnienia się" i dorazu zakaładanie rodziny jak nie jest się w stanie utrzymać nawet dwóch osób jest wielce naiwny.

Już nie mówiąc o tym że jak wspominałam

Spoiler: pokaż
Jednego dnia wielce "zdecydowana" Nagisa nagle chce mieć dziecko, w już w drugim odcinku widzimy tego skutki _-_ no listości. I ta sama Nagisa wali rodzicom w oczy że spała z Okazakim i to normalne, bo są już małżeństwem w ogóle - wtf? gdzie ten wizerunek Nagisy który wiecznie kreowali autorzy: nieśmiałej, niewiinej i mało zaradnej? sry ale to przerasta nawet mnie żeby z jednego odcinka  na drugi totalnie zmienić charakter bohaterki...


Uważam się za osobę rodzinną ale ja w skrajności nie popadam, ani się nie rozczulam.
Więc Clannad na mnie wrażenia nie robi.



 

anything