Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #720 dnia: Czerwiec 15, 2011, 07:57:12 pm »
Standardowe pytanie brzmi czy chcecie jakiś zmian?  :smile: Jeśli nie, to albo ja albo graves otworzymy nowy temat. Oczywiście jeśli wciąż jest zainteresowanie.

ja to bym wrócił do "fragment okładki". Przynajmniej na jedną edycję.

Czemu nie...

Regulamin poniżej.

2 dni, 2 opinie - jest konkurs...

To jestem za postaciami, bo z cytatami u mnie słabo :biggrin:

Postaci mogą być  :biggrin:

W postaci jeszcze nie grałem...

Najbardziej lubię okładki

ja jestem za opcją z postaciami

Szans dla siebie nie widzę, ale optuje za postaciami.
A później... okładki! :smile:

2 dni, 6 opinii - ni ma konkursu...

 :biggrin: Zadanie dla spostrzegawczych: Znajdź jedną różnicę między tymi sytuacjami.... :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2011, 08:00:48 pm wysłana przez fragsel »

Offline Quithe

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #721 dnia: Czerwiec 15, 2011, 08:09:08 pm »
"Mamo, ja nie chcę postaci, ja chcę okładki!!!" - to ta opcja? :D

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #722 dnia: Czerwiec 15, 2011, 09:22:28 pm »
Ok, ok :) Chciałem poczekać do jutra, ale... zaraz otworzę nowy temat z postaciami.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #723 dnia: Czerwiec 15, 2011, 09:38:54 pm »

9. Odpowiadający musi podać   jednoznaczną nazwę polskiej edycji komiksu, z którego pochodzi fragment   okładki.

 :???: HMMMMM głodnemu chleb na myśli?

Offline Quithe

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #724 dnia: Czerwiec 15, 2011, 09:42:19 pm »
Ta, też właśnie miałem o tym napisać :wink:
A kto to jest, nie mam pojęcia xD

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #725 dnia: Czerwiec 15, 2011, 09:47:25 pm »
:???: HMMMMM głodnemu chleb na myśli?
Poprawione. Skopiowałem regulamin z ostatniego konkursu i widocznie pominąłem w jednym miejscu zamianę okładki na postać. Regulamin, który się znajdował przy #2 był już zbyt wiele razy zmieniany.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #726 dnia: Czerwiec 18, 2011, 09:36:13 pm »
Może by tak zachować dobry obyczaj i pisać z jakiego to komiksu?
graves

Kadr jest z Kaznodzieja - Łowcy, ale po personalia postaci trzeba się cofnąć Aż do końca świata  :lol: :lol: :lol: (haha cofnąć Aż do końca świata, łapiecie? - mam genialne poczucie humoru... )


Offline hans

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #727 dnia: Czerwiec 21, 2011, 07:34:14 am »
Cytat: graves
Trzeba jednak stwierdzić, że jest to tylko kawałek kadru - co nie jest dopuszczalne w konkursie. Zamieszczamy cały kadr, jedynie możemy zasłonić kłopotliwe wyrazy w dymkach. Prosze o nieobcinanie kadów w przyszłości.

Przydałoby się jasne zaznaczenie tego w regulaminie. Ja nie wiedziałem i zamieściłem tylko kawałek kadru.

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #728 dnia: Czerwiec 21, 2011, 07:40:00 am »
Przydałoby się jasne zaznaczenie tego w regulaminie. Ja nie wiedziałem i zamieściłem tylko kawałek kadru.

Cytat: Regulamin
1a. Konkurs polega na odgadnięciu postaci z zamieszczonego kadru.

4. Zamieszczamy kadr z komiksu wydanego w Polsce (w formie albumu lub zeszytu).

Skoro kadr to nie część kadru. ;)


Offline hans

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #729 dnia: Czerwiec 23, 2011, 09:43:42 am »
Ja zrozumiałem kadr jako to, co sobie wykadruję z rysunku. Mój błąd :smile:

Offline Kokosz

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze #3
« Odpowiedź #730 dnia: Lipiec 07, 2011, 05:54:10 am »
Nie wiem czemu Kokosz wycofał swoja prawidłowa odpowiedź. Ja widziałem, że napisał Zawisza Czarny. Te zagadkę powinno się unieważnić albo dać punkt Kokoszowi

Ajć, no, i taką fajną zagadkę zepsułem...

Ta moja niewyparzona klawiatura...

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #731 dnia: Lipiec 11, 2011, 07:43:40 am »
Aria - Siódme Wrota

ewentualnie "Siódma brama" bo również pod tym tytułem ten komiks się w Polsce (w 2003) pojawił. :wink:
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Piniooo

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #732 dnia: Lipiec 15, 2011, 03:55:41 pm »
Wiem jaki to komiks ale nie wiem jak się ten dziadek nazywa  :lol:

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #733 dnia: Lipiec 15, 2011, 04:10:00 pm »
Wiem jaki to komiks ale nie wiem jak się ten dziadek nazywa  :lol:
Mam tak samo. :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Piniooo

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #734 dnia: Lipiec 16, 2011, 12:50:12 pm »
Może pytanie jest lekko podchwytliwe i odpowiedzi trzeba szukać w porzednim tomie serii którego niestety nie mam  :mad:

 

anything