trawa

Autor Wątek: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin  (Przeczytany 32365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:55:33 am »
Zły masz jakąś rozpiske ze specialem czy co?? IA i spece były u was.
wszyscy doskonale wiedzą, jaka jest specyfika Syrenki. i wszyscy mimo to cały czas uparcie używają tego turnieju jako argumentu "speciale NIE"... :roll:
kruca Wołek, w zeszłym roku mieliście hasło "finezja jest dla ciot", w tym roku naprawdę chcecie, żeby to było "Arena II: Halo Stars"?

większość graczy jeżdżących wywali sobie z rozpy arenowej te 90pkt (kilku LF mniej, mniejsza DC, jakiś pluton, kopta, oblit) i przyjedzie praktycznie tą samą rozpą. suuuuuuper!

Offline Wołek

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 22, 2010, 01:00:21 am »
wszyscy doskonale wiedzą, jaka jest specyfika Syrenki. i wszyscy mimo to cały czas uparcie używają tego turnieju jako argumentu "speciale NIE"... :roll:
kruca Wołek, w zeszłym roku mieliście hasło "finezja jest dla ciot", w tym roku naprawdę chcecie, żeby to było "Arena II: Halo Stars"?

większość graczy jeżdżących wywali sobie z rozpy arenowej te 90pkt (kilku LF mniej, mniejsza DC, jakiś pluton, kopta, oblit) i przyjedzie praktycznie tą samą rozpą. suuuuuuper!
a jakby były speciale to zamienili by ze 2 unity. No proszę cię emeryt. Rok temu wyszło fajnie było po turnieju,hujowo na koniec sezonu.
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline PaulShin

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 22, 2010, 06:58:25 am »
a jakby były speciale to zamienili by ze 2 unity. No proszę cię emeryt. Rok temu wyszło fajnie było po turnieju,hujowo na koniec sezonu.

Większość fajnych speciali wymaga budowania pod nich całej rozpy. ;)

Tym niemniej, ja i tak raczej się nie wybieram, trochę za daleko jesteście, więc można mnie zignorować. :p

Offline Raca

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:16:26 am »
A ja bede napewno ;)
 
Co do specjali jak zawsze jestem przeciwny na masterach tak tutaj bylem zdziwiony ze nie ma i nawet chyba bym wolal zeby byli dla odmiany
Ale jest mi to mniej lub wiecej obojetne, dla odmiany to sobie wezme inna armie czy cus ;)
 
W zeszlym roku mysle ze narzekanie nie bylo na specjali tylko na granie na zasady ala ETC ktore najmadrzejsze na swiecie nie sa

Offline pajak

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2010, 08:07:37 am »
dokładnie jw

Speciale na takie pkt raz w roku to byłaby miła odmiana!!

Nie wiem czy będę bo mam dziwne wspomnienia z zeszłego roku ;) ;) ;).. ale jestem za specialami

W zeszłym roku naprawdę lipne były scenariusze i zasady turnieju a nie speciale, którzy wprowadzili sporo innych ciekawych armii
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Iron Jaro

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:01:12 am »
Ja sie troche na specjali nastawialem.
Ale oczywiscie i tyak sie pojawie.
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Raca

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:15:09 am »
Przejrzalem regulami i przy ocenie malowania mi sie nasunelo ze nie wiem czy to najlepszy pomysl nie dawac zadnych pkt za schemat, jakies 2-3 pkt przynajmniej by sie przydaly bo polowa armi to beda smietniki
Oczywsicie wasza sprawa, tak tylko chcialem na to zwrocic uwage  :wink:

Offline Zly

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:24:40 am »
Eman: sędziowałem Syrenkę, więc jakoś umknął mi jedyny duży (pkt) turniej ze specami...trzeba było się na nią zgłosić to byś sobie na Arenie zagrał ( zamieniłbym się )

Wołek: owszem, chciałem zagrać albo Loganem i terminatorami albo Eldradem + Wraithguardami. Pod spece się układa rozpy to nie tylko zamian HQ na lepsze HQ.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Cebul

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:05:08 am »
Powiem tak: Nie będzie mi się chciało taskać taki kawał drogi żeby zagrać powtórkę Areny, tylko że w innej lokacji ;) Osobiście jestem za dopuszczaniem specjali/IA w jakiejś formie, natomiast nawet nie o to się tutaj rozchodzi obecnie. Po prostu patrząc na regulamin i wymogi, to ja rzeczywiście nie muszę walizki rozpakowywać po turnieju u nas. Zero kminienia, zero zabawy intelektualnej przed, jadę sobie i mędzę kolejne 5 bitew tym samym. Nudne jak flaki z olejem.

Jeżeli chcecie chłopaki zrobić turniej, który ma być dla osób, które nie dotrą do nas na Arenę, to spoko, będą mieli możliwość pograć na duże, sensowne pkt na najnormalniejszych zasadach na świecie. Jeśli chcecie natomiast zrobić turniej dla osób grających na Arenie, to wypada to słabo.

Ja aż takim masochistą nie jestem, żeby grać 10 bitew praktycznie tym samym pod rząd, więc jeśli reg pozostanie bez zmian, to podziękuję i poczekam na coś ciekawszego.

Aha, jeszcze jedno. Argument, że Syrenka to turniej ze specjalami to argument totalnie z tyłka. Wynika to z tego, że jest tam też praktycznie pełne dopuszczenie IA, co wywraca system do góry nogami totalnie. I, zresztą, jak widać, osób, które by sobie pograły ze specjalami jest całkiem sporo, a turniej jak na razie był... 1? Do ilu bez specjali? Ja wiem, że nasze kochane topowe wyrocznie specjali nie lubią i krzyczą strasznie, jak się ich tylko chce dopuścić, ale nie róbmy jaj, da się z tym spokojnie grać, wymaga to tylko większych kombinacji miejscami.

Offline Zly

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:16:38 am »
Damn, nawet Vladd nie krzyczy głośno przeciw, to się nie zdarza często;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline gilthanas

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:25:49 am »
No  bez zartow, na takich turniejach jak Syrenka czy Dice Crusher to specjale sa jak najbardziej urozmaiceniem. Na normalnych zasadach sa po prostu porazka.

Oprocz kodeksu SMow, ktorzy maja roznorodnych specjali, ale i tak w 95% przypadkow beda to Vulcan i Kantor, reszta wyglada dosyc szablonowo - nie bedzie armi Eldarow bez Eldrada + Avatara, u CSMow i tak bedzie 2 Lasherow, u orkow bedzie 100% gazkhuli, demony z Wrona od przerzutu invow, jezeli by sie pojail jakis necron to oczywiscie z Nightbringerem.

I tak bedzie mala roznorodnosc, tylko z wygietymi kolesiami.
A ninja knows no fear.

Offline Cebul

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:30:32 am »
Co do demonów, to sądzę, że mógłbym kolegę zadziwić :P


Ale i tak rozważałem wtedy grę na lostach ;) 

Offline Zly

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:34:20 am »
Gilthanas:

Widziałem wiele armii z Abbadonem, z Eldradem ale bez avatara ( kawaleria powietrzna ), z innymi specami w orkach, wilki mają kilka opcji, bladzie tak samo, SM mają jeszcze Shrike'a i Khana oraz bardzo fajnego zapomniałem jak się zwie ale jest z IF i ma młotek, demony z Skarbrandem czy Skulltakerem.

Ale oczywiście łatwiej pokrzyceć jaka to porażka niż rzetelnie przyjrzeć się występującym specom.

Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline arecki2001

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:42:19 am »
....oraz bardzo fajnego zapomniałem jak się zwie ale jest z IF i ma młotek, ...

Kapitan Lysander
Dla miększego bobra

Offline b00g

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:53:06 am »
Kapitan Lysander

Może i tak, nieważne ! Istotne jest to że ma S10, Eternal Warriora i inv 3+ !!

pzdr.