Autor Wątek: Thorgal od Hachette  (Przeczytany 227614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #570 dnia: Luty 03, 2014, 10:34:00 pm »
Jak pisałem wcześniej warto się wstrzymać z oceną, przez kilka tygodni. Sam z ciekawości zamówiłem prenumeratę, jak kolejne tomy będą w takiej samej,słabej jakości to po pierwszej przesyłce zadzwonię i podziękuję. Najwyższa cena na rynku powinna jednak do czegoś zobowiązywać.

Offline vision2001

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #571 dnia: Luty 03, 2014, 10:55:23 pm »
Jak pisałem wcześniej warto się wstrzymać z oceną, przez kilka tygodni. Sam z ciekawości zamówiłem prenumeratę, jak kolejne tomy będą w takiej samej,słabej jakości to po pierwszej przesyłce zadzwonię i podziękuję. Najwyższa cena na rynku powinna jednak do czegoś zobowiązywać.
Jeśli sądzisz, że się coś w ze strony edytorskiej tutaj zmieni to wg mnie strasznie się mylisz.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline pa3ck

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #572 dnia: Luty 04, 2014, 07:32:21 am »
A ja ciągle czekam na intergale...

A czy jest coś wiadomo , czy mają się ukazać ? I kiedy ?

fragsel

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #573 dnia: Luty 04, 2014, 08:49:02 am »
Integrale to raczej nie, ale na pewno będą OMNIBUSY. 3000 stron Thorgala w jednym tomie, w dodatkach Łzy Thjazi I wisiorek z metalu który nie istniał dla dziewczyn i sextejp (no, kilka rycin tak naprawdę) Shaigana i Kriss dla chłopaków.

Offline Itachi

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #574 dnia: Luty 04, 2014, 09:13:45 am »
Jeśli sądzisz, że się coś w ze strony edytorskiej tutaj zmieni to wg mnie strasznie się mylisz.

Nie chcę po jednym tomie wyciągać ogólnych wniosków, odnosząc je do całej kolekcji. Wolę poczekać na pierwszą paczkę z prenumeraty.

Offline vision2001

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #575 dnia: Luty 04, 2014, 09:20:57 am »
Nie chcę po jednym tomie wyciągać ogólnych wniosków, odnosząc je do całej kolekcji. Wolę poczekać na pierwszą paczkę z prenumeraty.
Były dwa rzuty testowe. Jakość wydania była taka sama (z tego co mi wiadomo). Nie poprawili się do rzutu ogólnodostępnego. Czy potrzebujesz dodatkowych argumentów odnośnie tego, że poprawienie jakości edytorskiej to promil szansy?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #576 dnia: Luty 04, 2014, 10:00:46 am »
W ostateczności reklamacja, zwrot pieniędzy i kolekcja Egmont.

fragsel

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #577 dnia: Luty 04, 2014, 10:11:23 am »
W ostateczności reklamacja, zwrot pieniędzy i kolekcja Egmont.


Jeśli dla kogoś kolekcja Egmontu to Ostateczność. Dla mnie to podstawa...


Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #578 dnia: Luty 04, 2014, 10:37:01 am »
Integrale to raczej nie, ale na pewno będą OMNIBUSY. 3000 stron Thorgala w jednym tomie, w dodatkach Łzy Thjazi I wisiorek z metalu który nie istniał dla dziewczyn i sextejp (no, kilka rycin tak naprawdę) Shaigana i Kriss dla chłopaków.


Dla takich dodatków Egmont to ostateczność!

fragsel

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #579 dnia: Luty 04, 2014, 11:13:36 am »
Dla takich dodatków Egmont to ostateczność!

Ale ty wiesz, że moja wypowiedź była sarkastyczna prawda?

{I pewnie teraz przylączyłeś się do mojego żartu, a ja to spaliłem...  :oops: Przepraszam}

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #580 dnia: Luty 04, 2014, 11:21:28 am »
Fragsel, po prostu nowy użytkownik. Nie zdążył się przyzwyczaić do Twojego sarkazmu. Może wrócić do oznaczeń sarcasm mode on/off? :smile:

A co do tych integrali, to chyba są wydawane takie zbierające po 3 tomy. Nie wiem tylko czy u nas miało by to szansę powodzenia.

fragsel

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #581 dnia: Luty 04, 2014, 11:29:33 am »
Fragsel, po prostu nowy użytkownik. Nie zdążył się przyzwyczaić do Twojego sarkazmu. Może wrócić do oznaczeń sarcasm mode on/off? :smile:

Będę musiał...

A co do tych integrali, to chyba są wydawane takie zbierające po 3 tomy. Nie wiem tylko czy u nas miało by to szansę powodzenia.

No na rynku Thorgali to już tylko Integrali brakuje  :roll:

Ale trzeba przyznać, że reklama w TV skuteczna: dzwoniła do mnie wczoraj mama, żeby mnie zapytać czy mi nie kupić (a ostatni komiks kupili mi w 1998}. podobno często o mnie myślą (za każdym razem jak na to w TV trafiają)

Thorgal łączy rodziny. syndrom Hatchette nabiera nowego wymiaru....

Offline Itachi

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #582 dnia: Luty 04, 2014, 11:32:21 am »
W tym tygodniu miał wyjść numer 2?

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #583 dnia: Luty 04, 2014, 11:33:09 am »
W tym tygodniu miał wyjść numer 2?

Tak, w środę.

Offline Itachi

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #584 dnia: Luty 04, 2014, 11:34:47 am »
Ok, dzięki.

 

anything