trawa

Autor Wątek: Sesja  (Przeczytany 14306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Biały Jeździec

Sesja
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 31, 2003, 07:11:43 pm »
Przyda się, przyda.
Napisz coś (Ty albo ktoś inny). Napisałbym ja, ale mam sam odpowiadać na swój fragment?

Pozdrawiam
ww.pajacyk.pl

Offline Lina_

mozna?
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 31, 2003, 07:37:48 pm »
mozna sie przyłaczyc?(pytam bo niechce na siłe sie wpychac)[/img]

Offline light man

Sesja
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 31, 2003, 09:02:35 pm »
mozna...proponuje nowy watek zwiazany z wakacjami :))
wszzysy wyjechaki na wakacje na isle of mtv co robia tam?
otoz cala załoga poczawszy od krasnoludow a skoncyzwszy na elfkach baluja imprezuja :))

Offline Awerin

Sesja
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 31, 2003, 09:45:35 pm »
Jazda :!: Nie ma się co ociągać...

Za dużo gadania, a za mało snucia opowieści. :)

Ja ze swojej strony proponowałbym rozpoczęcie nowej "sesji" na starych zasadach lub też z podziałem na role bohaterów (przez co zbliżyło by się to do sesji bez MG, opartą na kreatywnej i zmyślnej pracy samych graczy). Dla mnie spoko. :D

Witam wszystkich chętnych budować wspólne dzieło wyobraźni ludzkiej oraz serdecznie pozdrawiam naszych wiernych czytelników (to żem się zagalopował, nie?). :wink:

Zresztą wszystko w rękach light man'a - pomysłodawcy i założyciela topicu. W oczekiwaniu na decyzję wspominam niesamowite przygody bohaterów zapomnianej już opowieści... :)
--=<AwE*RiN>=---

Offline light man

Sesja
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 31, 2003, 10:03:21 pm »
Cytat: "Awerin"
Jazda :!: Nie ma się co ociągać...

Za dużo gadania, a za mało snucia opowieści. :)

Ja ze swojej strony proponowałbym rozpoczęcie nowej "sesji" na starych zasadach lub też z podziałem na role bohaterów (przez co zbliżyło by się to do sesji bez MG, opartą na kreatywnej i zmyślnej pracy samych graczy). Dla mnie spoko. :D

Witam wszystkich chętnych budować wspólne dzieło wyobraźni ludzkiej oraz serdecznie pozdrawiam naszych wiernych czytelników (to żem się zagalopował, nie?). :wink:

Zresztą wszystko w rękach light man'a - pomysłodawcy i założyciela topicu. W oczekiwaniu na decyzję wspominam niesamowite przygody bohaterów zapomnianej już opowieści... :)


jestem za wiec szybko niech kazdy oprzydzieli sobie jedna postac i snujmy nasza opowiesc dalej
ja biore sobie dogeraya i maga
oraz co jakis czas wciele sie w shive
czekam na was i szybciutko rozpoczynamy
beda to krotsze opisy tak aby nie zanudzac chyba ze bedzie to konieczne
ciesze sie ze opowiesc wam sie podoba i jestesciechetni do daleszego jej kreowania pozdrawiam was:)

Idziemy przez las do królestwa Elfów jasnych Elissime juz na nas czeka:) po dordze trafiamy jednak na plaze.
{iasek plazy jest jedank zwodniczy....

Offline Biały Jeździec

Sesja
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 01, 2003, 08:46:32 pm »
Mam jeszcze pytanko. Wcielamy się w jakąś postać, a więc mam pisać np: "Podchodzę, podnosze to i daję mu", jak w RPG, czy może "[moja postać] podchodzi, podnosi to i daje mu". Czy może w czasie przeszłym?

Ja również pozdrawiam twórców i czytelników
ww.pajacyk.pl

Offline light man

Sesja
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 01, 2003, 09:58:07 pm »
niewiem,
ja np bede robil tak
Doggeray szedł przodem Edwin i Shiva tóz za nim....nie wiem jak bedizmey robic

Offline Lina_

Sesja
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 02, 2003, 03:52:31 pm »
moze zaczniemy? czy moge kierowac swoja postacia czy wziasc jakas z starych?

Offline light man

Sesja
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 02, 2003, 04:10:18 pm »
Złapali ich wszystkich. Doggeray stał z przodu Cholger z boku magowie na tyłach Shiva równiez.
_oddaj szablę dobrowlnie-rzekł ciemny typ
-coz skoro kazesz oddam szable
rzucił szable przed siebie.promieniowala bardzo niebieskim swiatłem.
-cholera-pomyslal-jescze troli sie tu zachcialo byc zaszwedaly sie kurde ladnie nam sie trafilo.spac w lesie.no coz nie moja to byla propozycja
-on cos ukrywa -rzekl drugi ciemny typ
-pokaz wszystko!rozkazal pierwszy typ
-to juz wsyzsktro kazales mi rzucic szable
trzymal druga szable w  zanadzru w drugiej rece.
podejdz blizej dziwny obwiesiu to ci tak skuje morde ze cie wlasna matka nie pozna .podejdz podejdz p[odejdz.
i rzeczywiscie ciemny typ podzedzl blziej jakby chial przebadac krasnoluda. ten szybko wyjkal sszable z klingi idziwnym ruchem zamaszydstym przeciąl z dolu do góry .szable trzymal na odwrot tak ze głownia byla dolem i obrecz tez dolem -byl to bardzo ciuezki chwyt i wymagfajacy ogromnej sily
dopggeray rozplatal pierwszego na pol a w druygiego rzucil owa szabla .trafil w glowe.

Offline Biały Jeździec

Sesja
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 18, 2003, 07:12:23 pm »
Gruchnięcie, krew, ciemny typ ciężko zwalił się na ziemię.
Doggeray podszedł powoli i podniósł swoją szablę. Kopnął pierwszego z napastników, ten nie drgnął. To samo uczynił z drugim, z tym samym efektem.
-Ładne cięcie - Esergot.
-Tak, ładne - powiedział, zamyślając się, Edwin. - Coś mnie jednak zastanawia: skąd trolle w lesie elfów?
Spojrzał po wszystkich. Długo patrzył Shivie w oczy.
ww.pajacyk.pl

Offline Biały Jeździec

Sesja
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 01, 2003, 07:18:54 am »
Hej, co się dzieje?
Czemu temat umarł?

Pozdrawiam
ww.pajacyk.pl

Offline Awerin

Sesja
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 01, 2003, 08:22:21 pm »
Taka widocznie kolej rzeczy, gdy braknie wyobraźni, by rozwijać istniejące wątki myślowe.

Jednym słowem widzę tylko jeden lek na zarazę zwaną otępieniem mózgowym i należy go szukać we własnych doświadczeniach.

Ja zaś widzę, iż silny zastrzyk energii i "porywu myśli", jakim było zapoczątkowanie tego tematu - wolność, z jaką można było pisać pierwsze posty i wyznaczać nie zwiedzone ścieżki - jest ocaleniem dla nas wszystkich (lub chociaż zapowiedzią następnej historii).

Apeluję tym samym o wymazanie z pamięci, tego co "zatruwa" nasze umysły ciężarem własnych dokonań, i rozpoczęcie nowej opowieści z nowego miejsca i w nowym kierunku.

Dziękuję...  :)
--=<AwE*RiN>=---

Offline Biały Jeździec

Sesja
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 06, 2003, 12:39:50 pm »
No pięknie, pięknie.

Lecz kto podejmie się rozpoczęcia? Ja jestem chyba na to zbyt nieśmiały :). Ale jeśli będzie trzeba...

Pozdrawiam
ww.pajacyk.pl

Offline Awerin

Sesja
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 14, 2003, 11:45:18 am »
Gdbyś był nieśmiały to byś o tym nawet nie wspomniał. Mylę się?  :)

...Trzeba...A raczej należy...

Pozdrawiam
--=<AwE*RiN>=---

Offline Biały Jeździec

Sesja
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 17, 2003, 08:38:00 pm »
A zatem graj, muzyko!

   Mgła powoli unosiła się znad białych szczytów odległych gór. Śnieg skrzypiał pod nogami strudzonych wędrowców, posuwających się ledwie widoczną ścieżyną wśród zaśnieżonych pól. Promienie słońca odbijały się od śniegu, rażąc w oczy. Po prawej ręce podróżników opadał łagodny stok, zniżający się do białej równiny. Po lewej teren wznosił się, sięgając szarych, niewysokich skał.
   Objuczony osiołek, prowadzony przez jednego z wędrowców, zadarł nagle głowę i zaparł się nogami. Ruszył dalej dopiero po kilku słowach      i pociągnięciu za powróz.
ww.pajacyk.pl