Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 828169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawat

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2715 dnia: Listopad 26, 2008, 09:34:23 am »
Jakoś na przykład żywopłoty w takim Villers-Bocage i ogólnie we Francji sprawiały na tyle duże problemy czołgom, że trzeba było zaprojektować specjalne urządzenia do ich pokonywania.
czyt. dozer blady
ZAPINAMY

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2716 dnia: Listopad 26, 2008, 09:39:47 am »
czyt. dozer blady

jak sie probuje z przedniej rampy na wroga przez dozera szarzowac to migreny sie mozna nabawic.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2717 dnia: Listopad 26, 2008, 10:10:19 am »
Patrz, a Grey Knightsi potrafią.  :badgrin:

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2718 dnia: Listopad 26, 2008, 10:33:47 am »
Jakby im kazali to i tego Landka na plecach poniosą....

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2719 dnia: Listopad 28, 2008, 07:28:53 am »
a co do tego stolu to sie nad nim zastanawiam. drogi, ale wyglada na funkcjonalny i przemyslany. ktos wie jakie zbiera recenzje od szczesliwych uzytkownikow? :)
http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/11/news-citadel-gameboard-large-man-test.htmli http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/10/review-realm-of-battle-gameboard.html
hope this will help.

Offline Tomkow

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2720 dnia: Listopad 28, 2008, 10:56:48 am »
Stół made by GW jest bardzo fajny. Ma dośc niezłą powierzchnię, którą w dość łatwy sposób można ciekawie pomalować. Jest płaska, ma delikatną fakturę i kilka ozdobników. Ogromną zaletą jest sposób składania i rozkładania. 6 elementów skałda się do torby, którą z łatwością można przenosić i łatwiej ją gdzieś upchnąć niż stół w jednym czy dwóch kawałkach. Elementy ściśle do siebie przylegają i dzięki łącznikom nie rozsuwają się.

Cena owszem wysoka, ale stoły innych firm są jeszcze droższe. I tak jak piszą na BoLSie - trzeba do niej podejść indywidualnie.

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2721 dnia: Listopad 28, 2008, 11:59:14 am »
A takie najważniejsze pytanie - czy ten stół musi mieć podstawę np. w postaci jakiejś płyty pilśniowej jeszcze? Czy zrobili to tak sprytnie, że można go położyć, np na stole ale boki mogą spokojnie wystawać....

Offline Tomkow

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2722 dnia: Listopad 28, 2008, 01:27:19 pm »
Układałem go na podłodze, więc nie przetestowałem. Ale stół ma taką sztywność (żebrownie od spodu), że spokojnie brzegi mogą być w powietrzu (ile musi być podłoża, niestety nie umiem powiedzieć, nie mam już tego jak sprawdzić).

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2723 dnia: Listopad 28, 2008, 03:42:53 pm »
A takie najważniejsze pytanie - czy ten stół musi mieć podstawę np. w postaci jakiejś płyty pilśniowej jeszcze? Czy zrobili to tak sprytnie, że można go położyć, np na stole ale boki mogą spokojnie wystawać....

jestem w trakcie negocjacji z lepsza polowa, niewykluczone ze niedlugo ci odpowiem  ;-)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2724 dnia: Listopad 28, 2008, 04:49:49 pm »
Cytuj
jestem w trakcie negocjacji z lepsza polowa
smeagol?
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Hunter Killer

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2725 dnia: Listopad 28, 2008, 06:47:47 pm »
A mi odezwała się dusza majsterkowicza i będę usiłował zrobić coś takiego samemu.  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2726 dnia: Listopad 28, 2008, 09:17:45 pm »
Cytuj
Recently, the UK Government has decided to reduce the rate of Value Added Tax (the UK sales tax) on all products subject to it by 2.5%, reducing it from 17.5% to 15%.

As a result Forge World will be passing on the effect of this reduction to all its customers with immediate effect, which will be represented by a reduction in our prices. All orders placed on our online store from now on will be processed and charged at these new lower rates, (except for our book products, which are not subject to VAT.)
Miłio  :D .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline kkdm

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2727 dnia: Grudzień 01, 2008, 01:59:45 pm »
mozecie mi powiedziec kims sa niejacy "nids"?

na warseerze:

http://warseer.com/forums/showthread.php?t=172877

trwa dyskusja o nowym kodeksie do nich, a ja za cholerę nigdzie nie potrafię znalesc zadnych informacji kim lub czym oni sa

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2728 dnia: Grudzień 01, 2008, 02:03:24 pm »
tyraNIDS.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2729 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:07:00 am »
Po cichu w sklepie on-line GW dokonała się taka sama rewolucja, jak w FW (przynajmniej ja nie widziałem oficjalnego komunikatu). Co prawda spadek stawki podatku oznacza, że realna obniżka cen produktów to raptem 2%, no ale zawsze to coś.

 

anything