Autor Wątek: Liga Niezwykłych Dżentelmenów  (Przeczytany 119020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 22, 2014, 08:43:31 pm »
Siemanko!

Przeczytałem przed chwilą Ligę Niezwykłych Dżentelmenów. Tom 1 - komiks mnie jakoś nie zachwycił, jednak chciałbym poznać dalsze przygody bohaterów. Jest jednak problem, bo przeglądając oferty księgarni, dyskontów zauważyłem, że dostępny jest tylko tom 4 - Czarne Akta. Stąd moje pytanie czy egmont zapowiadał kiedyś, że rozważa dodruki brakujących tomów? Czy Czarne Akta można przeczytać bez zapoznania się z brakującymi tomami?

Offline peta18

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 22, 2014, 08:48:45 pm »
Siemanko!

Przeczytałem przed chwilą Ligę Niezwykłych Dżentelmenów. Tom 1 - komiks mnie jakoś nie zachwycił, jednak chciałbym poznać dalsze przygody bohaterów. Jest jednak problem, bo przeglądając oferty księgarni, dyskontów zauważyłem, że dostępny jest tylko tom 4 - Czarne Akta. Stąd moje pytanie czy egmont zapowiadał kiedyś, że rozważa dodruki brakujących tomów? Czy Czarne Akta można przeczytać bez zapoznania się z brakującymi tomami?

Tom 2 bedzie w pazdzierniku na MFK jak dobrze pamietam. "Czarne Akta" chyba dobrze jest przeczytac przynajmniej po dwoch pierwszych tomach. "Stulecie" moze kiedys dodrukuja.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #377 dnia: Marzec 22, 2014, 08:56:09 pm »
Podziękował :smile:

Offline misiokles

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #378 dnia: Marzec 22, 2014, 09:16:33 pm »
Stulecie jest na Incalu wciąż.

Offline vision2001

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #379 dnia: Marzec 23, 2014, 07:38:02 am »
Stulecie jest na Incalu wciąż.
Ja poczekam na dodruk w integralu ;) I mam nadzieję, że się kiedyś doczekam ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #380 dnia: Marzec 23, 2014, 09:13:50 am »
Ja poczekam na dodruk w integralu :wink: I mam nadzieję, że się kiedyś doczekam :wink:

No tak tutaj masz rację, 155 zł to cena dla mnie absolutnie nie do przyjęcia, skoro Strażników kupiłem za nieco ponad 80 zł.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy Czarne Akta trzymają poziom poprzednich tomów? Czy jest to już taki typowy zapychacz?

Offline maximumcarnage

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #381 dnia: Marzec 23, 2014, 09:19:39 am »
Czy jest to już taki typowy zapychacz?

Niestosowne pytanie. Moore nie robi zapychaczy.

Offline Itachi

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #382 dnia: Marzec 23, 2014, 09:21:59 am »
Każdy robi zapychacze, różnica jest taka, że jedne są lepsze, a drugie gorsze.

Offline maximumcarnage

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #383 dnia: Marzec 23, 2014, 09:27:07 am »
Każdy robi zapychacze, różnica jest taka, że jedne są lepsze, a drugie gorsze.

Moim zdaniem nie każdy. Jak Przeczytasz określoną ilość Jego komiksów to też Dojdziesz do takiego wniosku.
Żeby wyłapać smaczki w "Czarnych Aktach", musisz być jednak trochę obeznany z literaturą. Zerknij na ten fragment dyskusji http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,47.msg1234818.html#msg1234818

Offline Itachi

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #384 dnia: Marzec 23, 2014, 09:29:09 am »
Ok, przeczytam. Zawsze mogę kupić Czarne Akta teraz, a później spokojnie czekać na ewentualne dodruki pozostałych;)

Offline Death

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #385 dnia: Marzec 23, 2014, 10:28:06 am »
Mam jeszcze jedno pytanie, czy Czarne Akta trzymają poziom poprzednich tomów? Czy jest to już taki typowy zapychacz?
1. Czarne akta są lepsze od Stulecia.
2. Są gorsze od Ligi 1 i 2.
3. Powstały przed Stuleciem. Więc jak będzie dodruk Ligi 2, to zaraz potem czytasz Czarne akta, a dopiero potem Stulecie.

Offline mack3

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #386 dnia: Marzec 24, 2014, 09:19:18 am »
No tak tutaj masz rację, 155 zł to cena dla mnie absolutnie nie do przyjęcia
No, ponad 160 zł (razem z przesyłką) za jakieś 240 stron Stulecia to dla mnie masakrycznie drogo.
Ale jeśli Tomasz Kołodziejczak wykluczy możliwość dodruków (widziałem już pytania o to na alei - mam nadzieję, że w tej turze odpowiedzi padnie odpowiedź) to będę niestety musiał to (kupno w takiej cenie) rozważyć.

Offline misio141

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #387 dnia: Marzec 24, 2014, 09:29:09 am »
No, ponad 160 zł (razem z przesyłką) za jakieś 240 stron Stulecia to dla mnie masakrycznie drogo.
Ale jeśli Tomasz Kołodziejczak wykluczy możliwość dodruków (widziałem już pytania o to na alei - mam nadzieję, że w tej turze odpowiedzi padnie odpowiedź) to będę niestety musiał to (kupno w takiej cenie) rozważyć.
cena nie jest taka zła, praktycznie wychodzi na to że kupuje się po cenie okładkowej, a nie z rabatami do jakich przyzwyczaiły nas niektóre dyskonty. Co do dodruków to można powiedzieć że sam "zaliczyłem wtope" bo kupiłem na miesiąc przed ogłoszeniem dodruków dwa pierwsze tomy Ligi za chyba 150zł, ale jakoś niespecjalnie chce mi się z tego powodu płakać.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline mack3

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #388 dnia: Marzec 24, 2014, 09:56:47 am »
cena nie jest taka zła, praktycznie wychodzi na to że kupuje się po cenie okładkowej, a nie z rabatami do jakich przyzwyczaiły nas niektóre dyskonty. Co do dodruków to można powiedzieć że sam "zaliczyłem wtope" bo kupiłem na miesiąc przed ogłoszeniem dodruków dwa pierwsze tomy Ligi za chyba 150zł, ale jakoś niespecjalnie chce mi się z tego powodu płakać.
No, dla mnie wydać ok. 160 zł za jakieś 240 stron komiksu to baaardzo drogo... ale to oczywiście moja subiektywna opinia nt cen.
Mogłeś sprzedać jak tylko pojawiła się wiadomość o dodrukach ;)

Offline Koalar

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #389 dnia: Kwiecień 02, 2014, 10:34:43 am »
Po lekturze Nemo widzę światełko w tunelu. W zasadzie nie jest to nic nadzwyczajnego, ale po słabszych fabularnie Stuleciu i Czarnych aktach i rak ryba.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything