Autor Wątek: Tibia, najlepsza gra online...  (Przeczytany 56996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skopka

Lol
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 20, 2005, 09:02:23 am »
A ja powiem krótko.Kocham grac w Tibie czy wam sie to podoba czy nie.To jest pierwsza gra w która zaczęłam grać online.... :D
Grafika może nie jest zbyt ładna ale gra jest spoko.Właśnie i tzeba wiedzieć gdzie jakich potworków szukać bo np. w drugim świecie gra się bardzo fajnie.Ja mam już 25 poziom i jestem zadowolona z tej gray.
P.S Zachęcam  :D  :)
ibia i jeszcze raz Tibia

Offline Skopka

Lol
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 20, 2005, 03:15:15 pm »
A ja w Tibie gram 7 miesięcy i nie narzekam.Do grafiki zdąrzyłam sie juz przyzwyczaić :D ...bardzo lubię tę gre i muszę poświęcić dla niej najmniej 4 godziny dziennie.
Zachęcam link: http://www.tibia.com/home/?subtopic=signup
Jak coś to mój nick : Lord Skopes :D  :)  8)  :p  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:
ibia i jeszcze raz Tibia

Offline Skopka

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 25, 2005, 03:30:42 pm »
Co tam jak tam ?
ibia i jeszcze raz Tibia

Offline SquizzZ

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 25, 2005, 06:08:57 pm »
Cytat: "Skopka"
Co tam jak tam ?

Wygląda na to, że Tibiowców Ci u nas niedostatek. ;)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Lantow Anil

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 17, 2005, 09:20:02 pm »
ciężko jeśli chodzi o granie w tibię z mojego punktu widzenia : opowiem historię
typ zapłacił 90 zł za PaCa = premium acc
pograł miecha po czym ktoś powiedział że ma hacki i narra 2 miesiące blocka = 60zł w błoto

następna typ bił 2 dni po 12 godzin (nie umie zbyt dobrze grać)
nabił lvl później zabił go inny człowiek i typek stracił w lvle...
tracisz czas tylko grając w tą gre z mojego punktu widzenia... ale jak ktoś to lubi  :shock:
ecromancer can do you a pain even then when you are dead... so better keep silent when necromancer is near you.
                                -Brian Lumley Necroscope

Squall

  • Gość
Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 17, 2005, 09:31:11 pm »
Cytat: "Lantow Anil"
ciężko jeśli chodzi o granie w tibię z mojego punktu widzenia : opowiem historię
typ zapłacił 90 zł za PaCa = premium acc
pograł miecha po czym ktoś powiedział że ma hacki i narra 2 miesiące blocka = 60zł w błoto

następna typ bił 2 dni po 12 godzin (nie umie zbyt dobrze grać)
nabił lvl później zabił go inny człowiek i typek stracił w lvle...
tracisz czas tylko grając w tą gre z mojego punktu widzenia... ale jak ktoś to lubi  :shock:

Twórcy gry chcieli chyba stworzyć grę dla masochistów - świetnie im się to udało. Nie dość, że grafika jest beznadziejna, to niektóre rozwiązania zastosowane w tej grze wprowadzono chyba wyłącznie w celu gnębienia graczy.
Wolę WoWa :D.

Offline Perek

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 28, 2005, 05:48:51 pm »
I tu się zgodzę z przedmówcą .

Grafika powala na kolana przy pierwszym spotkaniu...

Ale prawdę mówiąc nie przejąłem się pierwszymi wrażeniami i postanowiłem troche w to pograć ... i do tej pory żałuję.

Może mi ktoś wytłumaczy, jaka jest frajda w lataniu po mapie i zaznaczaniu do tłuczenia potworów ?! Przecież w Tibi jest to po prostu żałosne.
Samej gry nawet PK nie poprawiają ...
Walki między graczami są takie emocjonujące ... latać przez 20 minut po planszy i sypać w łepka czarami/strzałami/ciosami... ty biegniesz, on ucieka,    
 dobiega któryś  do domku i biegacie wokoło ...

Offline Yudokuno

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 27, 2005, 09:09:37 am »
Porażają mnie wasze komentarze. Może i grafika w Tibii nie jest szczytem doskonałości (będzie upgrade w najbliższym czasie), ale nie to jest najistotniejsze. Wypowiedzi typu "co za przyjemność bić ciągle takie same potworki", lub "PK wnoszą urozmaicenie" świadczy o kompletnej nieznajomości gry. Haloooo - tam się dzieje 25h/dobę. Trzeba tylko dać się wciągnąć, a to naprawdę nie jest kwestia wyjścia z Rooka i bezczynnego czekania przed depo, aż ktoś na mnie zapoluje  :)

Offline Gołąb

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 29, 2005, 04:58:11 pm »
Taaa...ta gra jest wciagajaca jak woda w klopie :badgrin:  :lol:  :roll:
So long as there are men there will be wars"

Offline lopolik

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 21, 2005, 01:17:04 pm »
nie zgadzam się z przedmówcą - woda w klopie jest bardziej wciągająca, szybciej trafisz na szczura :roll:

Ostatnio kumpel opowiedział mi że (chyba w Płocku, ale głowy za to nie dam) jest tzw. Mafia Tibiowców - grupka smyków naparzająca innych smyków by ci dali im ich hasła do kont w Tibii :lol:

Offline Afinor

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 27, 2005, 10:36:38 pm »
Tibia? Tibia to dobra gra mmorpg? Gra praktycznie bez klimatu, plataja sie wszedzie jacys poczatkujacy gracze mowiacy "fri itanz" czy cos takiego. Nicki w stylu "Zgwalc Mnie" powalaja z nog. Tibia sie nie umywa do takich gier jak chocby Ultima Online (tak, tam tez nie ma ladnej grafiki). UO np. na shardzie takim jak dream-masters (trzeba pisac podania) jest wspaniala gra. Mozna zostac kazdym kim sie zapragnie (od alchemika po zebraka). Wspanialy klimat nad ktorym czuwaja GMi. Nie trzeba byc wojownikiem (np. ja bylem bardem). Co do Tibii - tak, gralem - mialem 20lvl ale przestała mnie bawić, wręcz przeciwnie - denerwować gdy poznalem atuty innych gier online.

Offline jednorazowy

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 18, 2005, 01:49:34 pm »
mam pytanie , czy ktos z was grał w tibie i przeszedl na mainland ? bo ma wrazenie ze krytykujecie gre ktorej dobrze nie poznaliscie , a poza tym wcale nie trzeba placic 120 zl zeby sie zalogowac to kwestia wyboru servera i godzin grana . Polacem poranne godziny i p.s. gra ma duzą grywalność !   `````

Offline Slonik

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 18, 2005, 02:30:14 pm »
ja w to kiedyś grałem i mi sie wogóle nie podobało bo grałem na rooku ale ostatnio znowu sie zabrałem za gre i bardzo mi sie podoba by jestem na mainlandzie i tam gra wygląda inaczej, dużo lepiej i osoby które grały tylko na rooku lepiej niech sie nie wypowiadają

Offline dai9n

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 18, 2005, 06:53:16 pm »
Ehh Tibia miłe skojarzenia nasuwają mi się na myśl tej gry też kiedyś grałem grafika nie jest wybitna, powiem nawet że słaba ale jak grasz cały czas jak ,,Tibijczycy"to zdążysz się przyzwyczaić.Gra ta pochłania bardzo dużo czasu i po jakimś czasie musisz zdecydować co chcesz robić grać w Tibię czy się uczyć ja wybrałem Tibię (jeszce wtedy kiedy grałem)i powiem wam że nie było warto bo nie dostałem się do tej szkoły do której chciałem iść.Tibia wciąga jak dobrze namoczone bagno,ale nie polecam tej gry zwłaszcza że jeśli ccesz mieć dobrą postać z dobrymi ,,skillami" musisz pare godzin dziennie nad tym spędzić a te kilka godzin możnaby poświęcić na naprzykład czytanie książek(joke)więc kończąć Tibia to nierealny świat  więc (tyczy się to zwłaszcza mniejszych graczy) nie graj w Tibię gdyz ta gra zniewala.
Powstańcie Jeźdźcy Theodena! Niech zadrżą włócznie, niech roztrzaskają się tarcze! Nastał Nowy Dzień! Krwawy dzień! I Słońce wstało!
Naprzód!
Naprzód! I na koniec Świata!!
Śmierć!
Śmierć!!
Śmierć!!!
Naprzód Eorlingowie!!!"

Offline Zielony

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 19, 2005, 05:21:50 pm »
Tibia to gófno...
grają w nią trzynastoletnie pryszczate gnoje i zgrywają panów świata.
Panuje tam chamstwo, oszukiwanie, sex i przemoc...
nie polecam
 :shock:
IMP  :O

 

anything