trawa

Autor Wątek: Tibia, najlepsza gra online...  (Przeczytany 57130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakub Wędrowycz

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 19, 2005, 06:17:25 pm »
Według mnie Tibia jest grą nudną, bez klimatu i fabuły, beznadziejna grafika, brak dźwięku, mało profesji, wszystko takie prymitywne... Nie wspominając juz o ludziach którzy w to grają (przynajmniej w większości). Sam nieraz wybieram się z kumplami do cafeji pograć sobie w CSa albo HL2, a obok nas siedzą chude, małointeligentne, brudne dzieciaki grające w Tibie, nie znajace nawet podstawowych zwrotów w j. angielskim ( ich komunikacja ogranicza się do "noob", "hahahaha", "omg lol" itd. ). Dzięki takim amatorom w tej grze panuje nieustanny chaos.
wo to the one from the one to the three
I like good pussy and I like good trees
Smoke so much weed you wouldn't beleive
And I get more ass than a toilet seat

Offline horsie

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 19, 2005, 08:19:46 pm »
Zielony ---> uważaj na to co piszesz

Offline Zielony

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 21, 2005, 10:47:25 am »
Cytat: "Bad_Horsie_"
Zielony ---> uważaj na to co piszesz


przepraszam ze Cie uraziłem :shock:
rada:
proponuje wizytę u dermatologa
IMP  :O

Offline horsie

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 21, 2005, 11:52:50 am »
dzięki za radę, ja Ci wróżę szybką wizytę u Doktora Bana

Offline Jakub Wędrowycz

Piosenka o Tibi
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:50:19 pm »
http://tibian.patrz.pl/

Rozbawiło mine to niesamowicie. Ta piosenka dopiero pokazuje jaka głupia, żałosna i śmieszna zarazem jest większość osób grających w tą gre...  :badgrin:
wo to the one from the one to the three
I like good pussy and I like good trees
Smoke so much weed you wouldn't beleive
And I get more ass than a toilet seat

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Re: Piosenka o Tibi
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 15, 2006, 11:21:25 pm »
Cytat: "Jakub Wędrowycz"
http://tibian.patrz.pl/

Rozbawiło mine to niesamowicie. Ta piosenka dopiero pokazuje jaka głupia, żałosna i śmieszna zarazem jest większość osób grających w tą gre...  :badgrin:


To że nie grasz nie znaczy że ci co grają są patałachami tylko dlatego że grają.Co prawda są nieliczne przypadki że koleś pobił matke krzesłem czy coś takiego że inny widział smoki,ale to nie znaczy że wszyscy tacy są.
A koleś który to śpiewa to niezły buryc,właśnie dlatego ludzie są negatywni nastawiani do tej gry.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Deytonus

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 16, 2006, 08:27:14 am »
AHAHAHAHAHAH  :lol:  :lol:  :lol:

Świetna ta piosenka, masz może jeszcze? => Spodobała mi się, mimo, że hh omijam z daleka :)
Smoki to nic niezwykłego, uwierz... a krzesło się odkupi :)

Widziałem tibię u kumpla, grałem trochę i powiem tyle- syf i farmerstwo.

Offline Henry

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:02:11 am »
Grałem miesiąc w Tibię, ale jakoś mi nie podeszła.
Niby duży świat i wogóle, ale chamstwo innych graczy oraz totalny burdello w wielu miejscach skutecznie mnie zniechęciły.
Poza tym - strata czasu na niekończącą sie opowieść.
Wolę gry, w których jest jakiś konkretny cel. Takie granie dla samego grania jest bez sensu.
W innym MMORPG - Imperium - zaszedłem bardzo wysoko i nie było już co robić. Żadnych nowych miejsc do odkrycia, nowych potworów do pokonania... Nuda po prostu.

Offline Frey Ikari

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:55:46 pm »
Ja w tibie grałem dość długo a za patałacha sie nie uważam... Teraz już nie gram bo doszedłem do wniosku że za wolno się ta postać rozwija. Co do znajomosci angielskiego to może i nie ma wsrd polakow grających w tibie wielu geniuszy ale jednak coś wiedziec muszą jeśli grają gdyż jest to język podstawowy dla tej gry. Co do małej ilości klas to niby w Cs i HL jest ich dużo??

gość1

  • Gość
Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 16, 2006, 08:13:11 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Ja w tibie grałem dość długo a za patałacha sie nie uważam...  (...). Co do małej ilości klas to niby w Cs i HL jest ich dużo??


nie porownoj dowhc roznych typow gier X_x CS jest grywalny ze wzgledu na tp, zalozenia i sporo innych rzeczy, czego nie mozna o tibii powiedziec. HL to natomiast calkiem porzadna fabula i momenty napiecia, czego znowu nie mozna o tibii powiedziec.

Offline greah

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 16, 2006, 08:37:13 pm »
grałem w to całą minutę. jak szybko odpaliłem tak szybko wywaliłem


a tak ma marginesie - czy to jest normalne? widziałem już kilkanaście takich aukcji i wszystkie miały licytujacych. jak na moje oko trzeba być niezłym czubem aby wydawać realne pieniądze na ludzika w grze

Offline Dark_Raziel

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 17, 2006, 08:05:18 am »
Nie to nie jest normalne. Paranoja po prostu. A sama Tibia jest grą strasznie nudną i nieciekawą. WoW wymiata.
url=http://www.czarnatwierdza.fabularny.net]Czarna Twierdza[/url], Pierwszy Polski serwis o Warhammer 40 000 Roleplay

Offline fin

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 17, 2006, 02:25:48 pm »
Cytat: "Dark_Raziel"
. WoW wymiata.

Tracisz na niego tyle samo kabany co tibiowcy na swoje postacie.

Offline Misieek

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 17, 2006, 02:31:24 pm »
Fin dobrze gada, mi by się nie chciało płacić abonamentu za granie :?, nie dość, że płaci się za neta to jeszcze za to, a Tibia grałem w nią chyba około tygodnia nie przyciągnęła mnie, brak fabuły i takie tam.

<słowo, przecinek, spacja, słowo>
polskie znaki...
 - Norsefir

Offline Henry

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 17, 2006, 04:06:43 pm »
Wiesz, fabuła w Tibii jest - bo questy i takie inne pierdoły, ale taka gra bez końca...?