Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 560226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakago

Bleach
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 19, 2007, 04:18:49 pm »
Gdybyś był Japończykiem, też by Tobie brzmiały tak głupio, że aż śmiesznie - na tym to, między innymi, polega. Takie rzeczy IMO powinno się tłumaczyć, w końcu po to nie są po łacinie, żeby je przeciętny odbiorca pojmował...


Konowale: jedno nie wyklucza drugiego. Mogą wydawać "Bleach" co miesiąc, a inne, krótsze mangi co dwa miesiące :-D.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Konował

Bleach
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 19, 2007, 09:00:22 pm »
Nakago: to zadanie mogłoby przerosnąć JPF, naruto też mogliby wydawac co miesiąc bo to długa manga (obecnie z 40 tomów będzie) a u nas wydano niedawno 21 tom :) a w Hellsingu jest reklama: 14 styczeń 2005 wydanie 10 tomu naruto... :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Dembol_

Bleach
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 19, 2007, 09:53:42 pm »
Cytat: "Nakago"
Zadziwia mnie to..., że ktoś chce, żeby nie wydali :-p.

Są ludzie, którym się ten komiks nie podoba i go nie kupią.
Ci ludzie woleliby, żeby zamiast pakować się w kolejnego 4275-tomowego shounena JPF wziął się za coś ciekawszego na co chętnie przeznaczyliby swoje pieniążki. Tymczasem wpakowanie się w kolejną tak długą mangę powoduje, że przy ograniczonym personelu prawdopodobieństwo zainwestowania w najbliższej przyszłości w tytuł interesujący tych ludzi spada do poziomu bliskiego 0.
Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że już się nie wyrabiają z terminami.

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 02, 2007, 08:42:01 pm »
Manga ep 240 pare - zapodam potem link
Anime ep 146 wydane w japan w europie teraz 141 epki sa do zassania -sam mam 140 ale nie wiem czemu nikt nie robi napiow ><" bodajrze za do 100 paru.... LOL
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

gość1

  • Gość
Bleach
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 02, 2007, 08:46:18 pm »
Cały czas DB robi napisy. I wydają co tydzień, z tego, co się orientuje. I oglądam xD

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 02, 2007, 08:51:33 pm »
sweet - mozesz mnie uraczyc linkiem ?
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Bleach
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 02, 2007, 08:52:59 pm »
Cytat: "Syber"
Manga ep 240 pare - zapodam potem link


Nie radzę, bo ostrzeżenie poleci za zamieszczanie takich linków.

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 02, 2007, 08:58:00 pm »
luzik - jak co to na gg :)
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Michaelius

Bleach
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 02, 2007, 09:53:09 pm »
Mnie intryguje czy tworcy w koncu odpuszcza i po pokonaniu Aizena (bo w inny wynik nie uwierze)  skoncza serie. Bo zaczyna sie to juz robic nudne a gdyby nie fillery to calosc by sie pewnie dalo wrzucic w 75-100 epkow  :lol:
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 02, 2007, 10:00:27 pm »
mi tam sie nie nudzilo bo jak dostalem to tak sobie po 70 epkow dziennie zaliczalem a jak sie skonilo to jakies inne anime :) w duzych ilosciach mozna ogladac ^^
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Bleach
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 03, 2007, 05:52:22 am »
Cytat: "Syber"
mi tam sie nie nudzilo bo jak dostalem to tak sobie po 70 epkow dziennie zaliczalem a jak sie skonilo to jakies inne anime :) w duzych ilosciach mozna ogladac ^^


anime trwa przeciętnie 18 minut... całą dobę siedziałeś czy przeklikiwałeś walki?
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Bleach
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 03, 2007, 02:30:42 pm »
Może oglądał 2 odcinki jednocześnie :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 03, 2007, 06:59:16 pm »
Co ty jak ja oglądam to czas nie gra roli :) a że fajnie wchodzi to jakoś to zleciało ^^
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Nakago

Bleach
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 03, 2007, 07:08:41 pm »
Ale, rozumiesz, my byśmy chcieli wiedzieć, jak to zrobiłeś, że w 24 godziny obejrzałeś 70 odcinków anime...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 03, 2007, 07:20:47 pm »
jakoś tak było - dokładnie nie pamiętam ale wtedy cały weekend miałem wycięty z życia ;P postaraj się to zrozumieć kolego ^^
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

 

anything