trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 569618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2685 dnia: Wrzesień 25, 2009, 06:52:55 pm »
Żeby tylko się nie okazało, że Aizen posiada w rękawie, zupełnie przypadkowo, 10 Arrancarów z których każdy przewyższa kilkukrotnie Starrka.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2686 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:07:32 pm »
Jedyną szansą Yammiego jest umiejętność tworzenia klonów Ulquiorry.
  :eek:
Swoją drogą jeśli Kyoraku samym shikaiem łatwo pokonał pierwszą Espadę to ciekawe co potrafi Yamamoto który jest jeszcze twardszy.Yammi nie ma raczej żadnych szans.Nawet jeśli jest znacznie potężniejszy niż Starrk to na ''jedynka'' starczył jeden kapitan bez bankaia a on ma na przeciwko siebie całą armię.
Armia nie potrzebna w końcu przed yamim może stanąć unohana która jak wiemy jest tej samej klasy co ukitake i  Kyoraku więc aby też na jej schikai  się nie skończyło(w sumie pomyśleć starcie płaszczyki i godzili  :shock:  :eek: )


Żeby tylko się nie okazało, że Aizen posiada w rękawie, zupełnie przypadkowo, 10 Arrancarów z których każdy przewyższa kilkukrotnie Starrka.
Na bazie VL - jakoś wierze w ich przybycie.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2687 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:14:20 pm »
Yammi pewnie jak przystało na porządną Godzillę będzie wszystko bezmyślnie rozwalał zabijał i strzelał cerem na prawo i lewo.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2688 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:16:17 pm »
Myślę że po akcji z Yammim poznamy w końcu jakiś VL :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2689 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:17:46 pm »
przed yamim może stanąć unohana która jak wiemy jest tej samej klasy co ukitake i  Kyoraku
Jak nie wyższej klasy nawet. Zadusi Yammiego wydłużonym warkoczem.

Na bazie VL - jakoś wierze w ich przybycie.
Ja jakoś też...

A tak btw to ostatnio przeczytałem polecany tu przez niektórych Zombie Powder Pana Kubo i muszę przyznać, że jest bardzo fajny. I walki są dobre, takie brutalne i soczyste a do tego pomysłowe, i humor jest fajny i postacie. I ten stary styl kreski Tite - miodzio. Wielka szkoda że seria jest nieskończona. No ale z drugiej strony gdyby Tite ją kontyuował pewnie nie byłoby Bleacha więc narzekać nie będę ^^ Ale chciałym żeby po zakończeniu Bleacha, za lat ileśtam, Tite rozważył powrót z Zombie Powder.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2690 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:24:50 pm »
A ja mam wątpliwości czy jacyś VL się jeszcze pojawią. Espada ponoć to najsilniejsi w Hueco Mundo więc to właśnie oni powinni być VL, a teraz leżą pozamiatani.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2691 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:39:15 pm »
ok, wiem że po czasie ale wkońcu przeczytałek najnowszego Bleacha...

zabije sk..., sk...syna zatłukę, zaj... go na kotleta...Ja rozumiem zginąć w walce, ale tak. Aizen poleciał po bandzie, jak już Harii zaczynała radzic sobie nawet z 3 na raz i nie padła z miejsca, to ten pii... żelmen musiał ją zadźgać.
Retrospekcja Starrka mi się podobała, bardzo ładnie Tite ukazał dążenie to znalezienia towarzystwa przez starka.
Jedynie ten cwel, z fryzem jak superman, musiał wyskoczyć z czymś takim.

A i wstęp Kona był niezły. :P

Zakładam, że teraz Aizen i spółka zaczną walczyć, bo na VL raczej się nie doczekamy, albo Tite zrobi świnie i wróci do HM. Tak czy owak, mam nadzieję, że Aizena będą zabijać dłuuugo i powoli.

EDIT:
ZP jest skończony, to miała byc krótka seria, wyupiona do jakiegoś czasopisma o mangach, po prostu Tite ponoć wygrał konkurs czy coś i narysował taka seryjkę. Ael fakt, mógły pomyśleć nad wznowieniem tej serii :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 07:43:41 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2692 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:43:16 pm »
A i wstęp Kona był niezły. :P
O właśnie, całkiem o tym zapomniałem. Zrobimy sobie swój plebiscyt? ^^ Którą walkę Wy lubicie najbardziej? Ja wybrałbym ostatnie starcie Ichigo Vs. Byakuya albo, również ostatnie starcie, Ichigo Vs. Grimmjow.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2693 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:45:49 pm »
Ha niezły pomysł, możemy zrobić później się podliczy.
Tylko głosujemy na jedną, czy może 3 i dajemy im 3, 2 i 1 ptk, a potem podliczymy?  ;-)

Bo ja mam rozterkę między kilkoma walkami. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2694 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:47:15 pm »
1. Ichigo vs. Ulek
2. Ichigo vs. Byakuya
3. Ichigo vs. Grimmjow

Te walki są dla mnie najlepsze.

Hunter Killer: mądrze prawisz o żelfiksie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 07:51:00 pm wysłana przez Hollow »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2695 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:03:45 pm »
Ha niezły pomysł, możemy zrobić później się podliczy.
Tylko głosujemy na jedną, czy może 3 i dajemy im 3, 2 i 1 ptk, a potem podliczymy?  ;-)
Jestem za opcją trzech i punktacji, w takim wypadku musimy zacząć od nowa bo dwie osoby, licząc mnie, już zaczęły ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2696 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:06:08 pm »
ok, wiem że po czasie ale wkońcu przeczytałek najnowszego Bleacha...


Nie mów hop.
Właśnie skończyłem czytać i ...........
sdjbfibvfiudbfaivbdfaibvidfubg;iudbng;iudbnrg;ibnrg;inbefijunbg;ikfdnbgikfd - tyle mam do powiedzenia.
Tzn gryzie mnie to że te 21 stron przeleciało jak jedna  potem ugryzło mnie to że gdy właśnie wkroczył gin aizen mówi do nogi. Potem to że 3 espadka padła to mi nie przeszkadza tite nam oszczędził zachodu bo końcu jest najsłabsza. No i to że tite nie podratował starka tzn krzyczeli na niego najsilniejszy a każdy wie co się okazało. No i ogólna frustracja.


A teraz powiem tak jak wszyscy retrospekcja podobała mi się bo nie była z rozmachem tzn przecież jak można zrobić rozmach o osobie samotnej?



Co do walk:
1. ichigo vs. ulek
2. ichigo vs grimjowa/zaka/byakuya

Ogólnie to dużo było fajnych.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2697 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:30:25 pm »
Jackal, miały być trzy miejsca na trzy walki.

To ja jeszcze raz:

1. Ichigo vs. Byakuya (ostatnia walka)
2. Ichigo vs. Grimmjow (ostatnia walka)
3. Ichigo vs. Kenpachi

Ależ miałem dylemat przy trzecim miejscu, chyba tylko sentyment zwycięzył nad walkami Ichigo z Ulquiorrą i Kenpachiego z Nnoitrą ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2698 dnia: Wrzesień 25, 2009, 09:14:53 pm »
To jeszcze raz.  :p

1. Ichigo vs. ulek
2. Byakuya vs. ichigo
3. Ichigo vs. Kenpachi


Ciężko wybrać.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2699 dnia: Wrzesień 25, 2009, 09:46:22 pm »

1.Ichigo vs Grimmjow
2.Ichigo vs Byakuya
3.Zaraki vs Nnoitra

Jak dla mnie numer pierwszy i drugi był łatwe do ustalenia ale miałem problem z trzecim miejscem:Do głowy przychodziły mi też walki z Allonem i Ulkiem.Poza tym kilka walk inaczej wypada w mandze i anime co utrudniało mi trochę wybór.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"