Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 201832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solitaire

Moderacja
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 17, 2003, 06:42:51 pm »
Jeszcze niedawno było pięciu i żaden nie działał. Ciesz sie z tego, co masz... :wink:
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline yanczi

Moderacja
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 17, 2003, 06:54:17 pm »
A teraz jest trzech i dzila jeden....
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Dracon2

Moderacja
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 17, 2003, 06:54:48 pm »
Mi chodziło o to że powinniśmy dziękować za to że choć jeden moderator działa.

Offline Kazador

Moderacja
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 17, 2003, 07:50:08 pm »
bez sesnu to cale gadanie, Jankiel sie do tego nadaje i robi to dobrze. koniec.Kropka. Powyzsze zdanie nie podlega dyskusji ani tym bardziej krytyce.
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl

Kweethul_the_Terrible

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 17, 2003, 08:06:22 pm »
Cytat: "Finfarin"
Gdy nadejdą trudne czasy, rozmnążą się Drożdze:) i powróci the Everchosen: Twójstryjek z dumą stanę naprzeciw niego, a mą bornią będzie nieskalana wiara w ludzką inteligencję...


AAAA!!! FINFARIN! Twe proroctwo się sprawdziło!!! (patrzcie: Treeko) Za miecze, kto w Boga (/Jahwe/Satana/Santana/Bogurodzicę/Mietka/Siebie/ Fluktację Czasoprzestrzenną...) wierzy!!!

Kweethul_the_Terrible

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 17, 2003, 08:06:41 pm »
Jankiel, współczuję ci...
zostałeś sprowadzony do roli przedmiotu...
"Mod nie działa, idziemy do serwisu!", "Cholera, gwarancja na moderatora się wyczerpała...", "Dziś w programie 'Zrób to sam' zrobimy lampkę ze zużytego Moderatora..."
Opanujta się, ludziochy!


RUCH NA RZECZ LUDZKIEGO TRAKTOWANIA MODÓW PRZYPOMINANIA, ŻE MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK.

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 17, 2003, 10:07:33 pm »
Dzięki, chłopaki, ale chciałem wreszcie usłyszeć, co konkretnie komu nie pasuje. Trojek robi rewolucję, sas burknie coś od czasu do czasu starając mi się dogryźć (nieudolnie), sauronn mi rozkazuje co mam robić, co chwilę ktos powołuje się na ogół, wszystkich użytkowników, klasę pracującą etc. Jak mu to skasować, to wyjeżdża z pyskiem na gg, że mu jego cenne posty z 10 letnimi przemyśleniami zniknęły. Lecz wprost nikt nie ma mi nic do zarzucenia :evil:

Offline Dracon2

Moderacja
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 18, 2003, 07:55:53 am »
Cytat: "Jankiel"
Jak mu to skasować, to wyjeżdża z pyskiem na gg, że mu jego cenne posty z 10 letnimi przemyśleniami zniknęły.


łał, to on myślał już o tych postach już od 10 lat  :lol:
A może ankieta o poparcie dla Jankiela? W razie czego sfałszowało by się wyniki :wink:

Offline sas

Moderacja
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 18, 2003, 11:53:17 am »
Cytuj
Dzięki, chłopaki, ale chciałem wreszcie usłyszeć, co konkretnie komu nie pasuje. Trojek robi rewolucję, sas burknie coś od czasu do czasu starając mi się dogryźć (nieudolnie), sauronn mi rozkazuje co mam robić, co chwilę ktos powołuje się na ogół, wszystkich użytkowników, klasę pracującą etc. Jak mu to skasować, to wyjeżdża z pyskiem na gg, że mu jego cenne posty z 10 letnimi przemyśleniami zniknęły. Lecz wprost nikt nie ma mi nic do zarzucenia
Cytuj

och, jaki ciężki ten los moderatora, wszyscy się go czepiają ... biedny Jankiel ... już nie będę, tylko nie bij. AAAAAAAAAAAAA!!!

Ave Loren!
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 18, 2003, 06:21:48 pm »
Szczerze mówiąc, mało mnie obchodzi, co masz do powiedzenia na mój temat, sas. Irytuje mnie tylko, że robisz to w nieodpowiednim miejscu. Chcesz się powyżywać, to możesz mi zapychać skrzynkę swoimi wypocinami. Na forum spamować nie musisz.

Offline PhoboS

Moderacja
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 21, 2003, 06:50:01 pm »
Chcialem zglosic pewna idee...
Jak pewnie kazdy zauwazyl, topici na tej tablicy "spadaja" bardzo szybko ( co wiaze sie z wieloma roznotematowymi watkami i odpowiedziami na nie ). Dlatego proponuje rozbic ta tablice na kilka "mniejszych" czyli powiedzmy cos o samym graniu, cos o turniejach, cos o samych figurkach. Nie musi byc ich strasznie duzo, 2-4 wystarcza... co wy na to ?
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 21, 2003, 07:02:24 pm »
Sam jestem dosyć sceptycznie nastawiony - nie jest to chyba konieczne. Ale jeżeli uznacie, że warto, to skieruję tą prośbę wyżej.

Offline PhoboS

Moderacja
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 21, 2003, 07:26:16 pm »
Konieczne fakt nie jest, ale imho bardzo by sie przydalo :D I roboty przy tym duzo nie ma :D
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Offline Kweethul_drugi

Moderacja
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 21, 2003, 08:32:57 pm »
Już takie propozycje były... eee...

 :idea: wiem! :idea:  

*wdeeech*
Zróbmy temat z ankietom!
Każdy się wypowie, zagłosuje i będzie cacy wszystko, a ci, co nie zagłosują to później będą mogli mieć pretensje tylko do siebie, że nie głosowali...
*łapie oddech*
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 21, 2003, 08:47:50 pm »
No to jak przedstawicie konkretniejszą propozycję, to zrobię ankietę. Czekam na propozycje działów. Weźcie pod uwagę, że niektóre tematy ciężko zakwalifikować.

 

anything