Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 831087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2595 dnia: Październik 10, 2008, 12:32:46 pm »
Dla mnie krzepiące jest to, że chopaki z GW od zasad mają świadomość, że w tą grę są rozgrywane jakieś turnieje :D :lol:
Bo to, że jeden dział je organizuje wcale nie musi oznaczać, że drugi o nich ma pojęcie ;):D

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2596 dnia: Październik 10, 2008, 01:01:11 pm »
Natomiast budujace jest dla mnie to:Co moim skromnym zdaniem zwalnia nas z zarzutu polhammerowania w przypadku stworzenia odpowiednich PKZtow/guidelines'ow do dzialania ekwipunku/broni etc. itd.  :D
Cze !!!

No to teraz się dopeiro zacznie........
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2597 dnia: Październik 10, 2008, 01:05:20 pm »
Heyka !!!
W sensie - co sie zacznie? Bo nie zalapalem ...
Cze !!!

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2598 dnia: Październik 10, 2008, 01:07:55 pm »
Mozliwe ze bedzie juz nie tylko polhammer ale takze i wawhammer, krakhammer, pozhammer, ...
A ninja knows no fear.

Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2599 dnia: Październik 10, 2008, 01:08:18 pm »
Oczywiście nowego FAQ'a do SW nie ma  :evil:

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2600 dnia: Październik 10, 2008, 01:16:52 pm »
A co, myślisz że wilcze róbta co chceta będzie się różnić specjalnie od darkowego?

A co do różnych hammerów - jakoś się dogadamy. Dogadaliśmy się co do PKZ, dogadamy się co do uniwersalnego rulespacka. Ale niesmak w ustach pozostanie.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2601 dnia: Październik 10, 2008, 01:17:56 pm »
No z wilkami to ja bym miał jednak jakąś nadzieję, bo za dużo mają pozycji "See: Codex: Space Marines". Miejmy nadzieje, że nadzieje nie będą płonne.

Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2602 dnia: Październik 10, 2008, 01:25:12 pm »
No z wilkami to ja bym miał jednak jakąś nadzieję, bo za dużo mają pozycji "See: Codex: Space Marines". Miejmy nadzieje, że nadzieje nie będą płonne.
Pomijając te zapisy jest jeszcze ogólne odesłanie do C:SM na początku kodeksu.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2603 dnia: Październik 10, 2008, 08:16:19 pm »
Mozliwe ze bedzie juz nie tylko polhammer ale takze i wawhammer, krakhammer, pozhammer, ...


Panikujesz i to bardzo.

Organizatorzy mogą mogli normalnie przyjąć sobie pakiet HRów, tak jak to było na Arenie np.

Offline DominikF

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2604 dnia: Październik 11, 2008, 08:26:31 am »
Witam
Przeczytałem to cudo i dochodze do wniosku, że zmienili osobe odpowiedzialną za faq-i . Zamiast cieśli wstawili  pastora. Teraz zamiast odpowiedzi w stylu możesz tak zrobic tylko po co, będą umoralniające pogadanki. Nieźle, nieźle to jak z tymi PKZ-tami :D.



Pozdrawiam
Dominik

no puero gladium.

Offline Slaw

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2605 dnia: Październik 11, 2008, 07:50:11 pm »
Być może dobrym rozwiązaniem byłoby zrobienie ankiety? Dotyczącej Land Raiderów, katarynek i całego tego Imperialnego dobra, które niestety nie ma wiele wspólnego z egalite ;-). Oczywiście czy więcej osób by głosowało tym lepiej, więc może jakaś ogólnopolska akcja w stylu - "głosuj dziadu!"

Pozdrawiam
S.
padł kamień na garnek, biada garnkowi,
upadł garnek na kamień, biada garnkowi;
tak czy owak - biada garnkowi.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2606 dnia: Październik 11, 2008, 09:01:28 pm »
Ankietę poglądową można by zrobić. Ale wątpię czy na poważnie coś z tego by wyszło. Z drugiej strony ciekaw jestem wyników takiej ankiety.  8)

Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2607 dnia: Październik 11, 2008, 11:36:39 pm »
Jeżeli nie będzie stanowiska listy sędziowskiej co do Wilków, to armia przestaje być zupełnie grywalna, bo co turniej to inne zasady, w zależności od woli organizatorów.

Jeżeli ktoś uzna, że Wilki mają inne uzbrojenie niż SM, to okazuje się m.in., że najdrożsi terminatorzy w systemie nie mają nawet inv.'a 5+, bo kodeks go nie przewiduje, a późniejszy FAQ poszedł dawno w zapomnienie  :evil:

Offline mika_angelus

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2608 dnia: Październik 11, 2008, 11:50:04 pm »
Odnosnie jeszcze nowego faq'a do DA, zauwazyliscie ze teraz wszyscy veci moga brac fisty, pw, combi weapony i generalnie wszystkie te opcje ktore byly dostepne jedynie dla bidnych trzech modeli?

Wypas - wroca do moich rozp w takim razie ;)
"One must do violence to the object of one's desire; when it surrenders, the pleasure is greater."

Marquis De Sade

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2609 dnia: Październik 13, 2008, 07:35:14 pm »
Albo się naćpałem, albo ukazał się FAQ do podstawki.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

 

anything